Ugrás a kommentre

Születésnapi kvíz!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Születésnapi kvízjáték!

 

Vasárnap…

A Star Wars Saga Fórum öt éves születésnapjának megünnepléseként…

Eldől…

Ki a legnagyobb fórumos a fórumlakók között!

Ezúttal nem lesznek kérdések a filmekből, a The Clone Wars sorozatból, se a kulisszákról. A kérdések ezúttal a fórumot és a fórumlakókat célozzák meg.

Fórum születésnapi kvíz, június 20-án, 20 órától.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot a fórumnak! :D Jó, hogy van, hogy megszinesíti az életünket, hogy összehozott jó pár embert, akik egyébként sosem ismerték volna egymást, és ahol jókat lehet beszélgetni (bár én sokszor még mindig csak olvasok...). Általa/általatok sok mindent másként látok, mint azelőtt, formálja a világról alkotott véleményemet is, és egyébként is egy jó kis közösség. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg az első-harmadikba tartozok, lévén anno regisztráltam, mikor még csak pár hónapos volt a fórum, de aztán eltűntem, mint szürke szamár a ködben és a regisztrálásomat követő 3. évben bukkantam elő újból, de sajnos(?) úgy visszatértem, hogy itt ragadtam már, a fórum fekete lyuka bekebelezett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot a fórumnak :D

Remélem, majd ha már bottal járunk, akkor is szervezzük a fórumtalikat, és még mindig jókat tudunk beszélgetni többféle témában :)

 

Phobos, jó, hogy nem tűntél el ismét, és itt vagy velünk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kit érdekel a meccs amikor kvíz van? :D

Pontosan :D Én se a Lostot fogom nézni ma este :D

 

Ez a kvíz nekem nehéz lesz,mert nem régóta vagyok itt,kb. fél éve,és nem nagyon ismerlek titeket,meg az oldalt se,de azért megpróbálom. :D

Nem baj az, hátha mégis lesz olyan kérdés, amit tudsz, ha meg nem, akkor most megtudsz egy csomó mindent :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.