Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

2024. 09. 06. - 8:33, DanCarver írta:

Mióta Iger visszajött a Disney élére ez volt az első amit mondott. Kevesebb SW és Marvel tartalom a Disney+-ra. A Marvelből már most évi 1 élőszereplős sorozat van, jövőre már az SW-ből is csak az Andor S2 van. Utána is ez lesz, csak az Ahsoka S2 készül. Visszatérünk a filmekhez a sok sorozat korszakának vége. Semmi új infó nincs ebben.

Ezt előszeretettel hangoztatják, de az a nyilatkozat tudtommal a Marvelre vonatkozott, nem az SWre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is úgy tudom akkoriban a Marvelről beszélt, nem a Star Warsról.

 

Ettől függetlenül az évi 1 sorozat egy egészséges tempó szerintem, ha fut mellette még egy animációs sorozat is.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 09. 06. - 8:33, DanCarver írta:

Mióta Iger visszajött a Disney élére ez volt az első amit mondott. Kevesebb SW és Marvel tartalom a Disney+-ra. A Marvelből már most évi 1 élőszereplős sorozat van, jövőre már az SW-ből is csak az Andor S2 van. Utána is ez lesz, csak az Ahsoka S2 készül. Visszatérünk a filmekhez a sok sorozat korszakának vége. Semmi új infó nincs ebben.

Annyiban kijavítanálak, hogy évi 2 Marvel sorozatra térnek át, nem egyre. (2024 - Echo és Agatha, 2025 - Daredevil és Ironheart, 2026 - Daredevil S2 és Wonder Man/VisionQuest(?))

Illetve a Marvelnél annyira visszavesznek, hogy megmarad az évi 3 mozifilm, ami eddig is a norma volt. :D

 

A Star Warsnál viszont ja, egyelőre 1 élőszereplős jön per év, meg animációs sorozat (ezt amúgy előtérbe hozhatnák, jöjjön csak minél több mini, meg persze a hosszabb sorozat is érkezzen) és az évi 1 mozifilm (2026 ugye ebből a szempontból egyelőre speciális, de mivel még mindig nem tudni, hogy melyik film érkezik a Mandó mellett, így azzal én jelenleg nem számolok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Ezt előszeretettel hangoztatják, de az a nyilatkozat tudtommal a Marvelre vonatkozott, nem az SWre. 

Marvelről és SW-ről is beszélt abban az interjúban.

https://www.cnbc.com/2023/07/13/cnbc-exclusive-cnbc-transcript-disney-ceo-bob-iger-speaks-with-cnbcs-david-faber-on-squawk-box-today.html

Screenshot 2024-09-08 at 20-05-01 CNBC Exclusive CNBC Transcript Disney CEO Bob Iger Speaks with CNBC’s David Faber on “Squawk Box” Today.png

 

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Annyiban kijavítanálak, hogy évi 2 Marvel sorozatra térnek át, nem egyre. (2024 - Echo és Agatha, 2025 - Daredevil és Ironheart, 2026 - Daredevil S2 és Wonder Man/VisionQuest(?))

Illetve a Marvelnél annyira visszavesznek, hogy megmarad az évi 3 mozifilm, ami eddig is a norma volt. :D

 

A Star Warsnál viszont ja, egyelőre 1 élőszereplős jön per év, meg animációs sorozat (ezt amúgy előtérbe hozhatnák, jöjjön csak minél több mini, meg persze a hosszabb sorozat is érkezzen) és az évi 1 mozifilm (2026 ugye ebből a szempontból egyelőre speciális, de mivel még mindig nem tudni, hogy melyik film érkezik a Mandó mellett, így azzal én jelenleg nem számolok).

Oké a Marvelnél valóban megmaradt az évi 2 sorozat, de a filmnek az most nem téma, itt a Disney+-ról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Volt egy pár pletyka az elmúlt napokban Daniel Richtmantől (DanielRPK), aki ugyan eléggé vegyes találati rátával bír, de azért említsünk szót róla:

 

- a New Jedi Order-film forgatókönyve további igazításokat igényel egyelőre, idén már nem kezdenek forgatni (ez egybe is vág azzal, amit Daisy mondott nemrég)

- a The Mandalorian and Grogu a jelenlegi tervek szerint az utolsó etap lesz a Mandalorian-franchise-ban (nem a "Mandoverse-ben", csak a Mandalorian-ben). Nem terveznek további filmeket és évadokat sem. Din Djarin viszont további művekben szerepelni fog még.

- Taika Waititi projektjét határozatlan időre felfüggesztették

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

The Mandalorian and Grogu a jelenlegi tervek szerint az utolsó etap lesz a Mandalorian-franchise-ban (nem a "Mandoverse-ben", csak a Mandalorian-ben). Nem terveznek további filmeket és évadokat sem. Din Djarin viszont további művekben szerepelni fog még.

Akkor Filoni filmje kuka? Vagy az Ahsoka vonalon fog filmet csinálni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor Filoni filmje kuka? Vagy az Ahsoka vonalon fog filmet csinálni?

Filoni filmje nem kuka. A Mandalorian and Grogu lesz az utolsó, ami a Mandalorian vonalán mozog, ergo a későbbiekben nem lesz 4. vagy 5. évad, se a filmnek folytatása (hacsak Iger azt nem mondja :P).

 

Viszont a Filoni film még mindig porondon van, hiszen az tudtommal a Thrawn elleni harcról fog szólni, amibe gondolom Ahsokáék belefognak szólni. Din ott is feltűnhet, mint ahogy fentebb írva is van. :)

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

- a New Jedi Order-film forgatókönyve további igazításokat igényel egyelőre, idén már nem kezdenek forgatni (ez egybe is vág azzal, amit Daisy mondott nemrég)

Komolyan mondom a neten láttam már olyat, hogy elkezdtek parázni, hogy jaj már megint egy olyan projekt, ami sose fog elkészülni? Emberek, ha jövő nyáron kezdik el a forgatást, még akkor is jól állnak majd, ha jól tudom a TFA-t 2014 májusában kezdték el forgatni, ha ezt is akörül kezdik, gond egy szál se. Ha persze ez a film még mindig a 2026 decemberi premiert tartalmazza.

 

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

- Taika Waititi projektjét határozatlan időre felfüggesztették

Őszintén? Én azt se bánnám, ha el se készülne.

 

Ami plusz hír még, hogy DanielRPK szerint készülőben van egy Cal Kestisre fókuszáló projekt. A Jedi széria a 3. részével zárul, könnyen elképzelhető, hogy azután átemelik a karaktert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

Komolyan mondom a neten láttam már olyat, hogy elkezdtek parázni, hogy jaj már megint egy olyan projekt, ami sose fog elkészülni? Emberek, ha jövő nyáron kezdik el a forgatást, még akkor is jól állnak majd, ha jól tudom a TFA-t 2014 májusában kezdték el forgatni, ha ezt is akörül kezdik, gond egy szál se. Ha persze ez a film még mindig a 2026 decemberi premiert tartalmazza.

Biztos vagyok benne, hogy ez a film el fog készülni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor Filoni filmje kuka? Vagy az Ahsoka vonalon fog filmet csinálni?

Azért írtam oda, hogy nem a "Mandoverse"-ről van szó, csak annak a Mandalorian részéről, hogy ez fel se merüljön senkiben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor, ha ez igaz: A Mandalori és Grogu lenne Din és Grogu történetének utolsó olyan felvonása, amiben ők ketten a központi szereplők, de a későbbiekben további művekben - többek között Filoni filmjében - is felbukkannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

- a The Mandalorian and Grogu a jelenlegi tervek szerint az utolsó etap lesz a Mandalorian-franchise-ban (nem a "Mandoverse-ben", csak a Mandalorian-ben). Nem terveznek további filmeket és évadokat sem. Din Djarin viszont további művekben szerepelni fog még.

Na, ez szvsz. jó hír. Volt bennem egy kis félsz, hogy Din és Grogu párosát rétestészta üzemmódba teszik és nyújtják, amíg lehet, aztán egyszer csak abba hagyják, de ezek szerint akkor konkrét lezárást kap a The Mandalorian sorozat. A Mandoverzum meg még biztosan kap egy Ahsoka 2. évadot, aztán ki tudja. Vagy ez is megkapja a zárófilmet, vagy jön egy új sorozat még, esetleg egy Ahsoka 3. évad. Bár inkább legyen egy egyévados új sorozat, ami felvezeti a lezáró mozifilmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nagyon sokáig azt sem lehet húzni. Most, hogy Thrawn visszatért, viszont megvan arra a lehetőség, hogy igazán komolyan belemenjenek. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy ezzel már a The Mandalorian and Groguban is foglalkozni fognak. ELeve jó ötlet lenne, ha ez a mozifilm jobban kapcsolódna a PT-hez, mert akkor azoknak is alapot adna, akik a sorozatokat nem követik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer felfogadok valakit, hogy csapjon rá a kezemre, akárhányszor PT írok, amikor az ST-re gondolok...

Bár ahhoz is kapcsolódhat, hiszen Grogu ott volt a Jedi Templomban a 66-os parancs, azaz az ep3, imigyen a PT idején, és még nem tudjuk, mi történt Kelleran Beq-kel. Ezt simán elmesélheti a The Mandalorian and Grogu, és így, amit írtam, igaz lesz, bizonyos szemszögből nézve. :D 

 

Igazából ez a film a tökéletes egyesítő mozi, hiszen mindkét címszereplő élt már a PT idején, így lehetnek klón háborús flashbackek, az OT díszlete adott, és az ST előzménye.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azért nagyon sokáig azt sem lehet húzni. Most, hogy Thrawn visszatért, viszont megvan arra a lehetőség, hogy igazán komolyan belemenjenek. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy ezzel már a The Mandalorian and Groguban is foglalkozni fognak. ELeve jó ötlet lenne, ha ez a mozifilm jobban kapcsolódna a PT-hez, mert akkor azoknak is alapot adna, akik a sorozatokat nem követik.

Én se várnám, hogy elhúzzák. A New Jedi Order után már inkább azt a korszakot építeném a helyükben, de persze ez nem zárja ki, hogy bizonyos művek tovább foglalkoznak az ÚK érával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre gondoltam, hogy még a New Jedi Order-film előtt el kéne varrni (vagy összekötni) az ST-hez vezető szálak legfontossabbjait. Néhány kisebb-nagyobb kérdés persze nyitva maradhat, de szerintem a legfontosabbakat, azaz Palpatine visszatérésének körülményeit, az Első Rend létrejöttét és Snoke megjelenését érdemes lenne tisztázni még azelőtt a film előtt, ami már az ep9-et viszi tovább. Eleve én már azt sem tartom túl szerencsésnek, hogy öt, lassan hat évvel az ep9 után még mindig nem teljesen tiszta a kép, noha már sokkal jobban állunk, mint az ep2 után 5-6 évvel azzal kapcsolatban, hogy ki, mikor és hogyan törölte Kaminót a Jedi Templom archívumából. :evil:

Szerintem úgy lenne a legideálisabb, ha még az M&G összefoglalná a moziközönségnek is, amit eddig megtudutnk a TBB-től a The Mandalorian 3, évadának utolsó részéig, majd a film utáni sorozatok még betömnének pár lyukat, aztán a zárófilm ezeket a köztes infókat foglalná össze és egy epikus sztori keretében beletorkolna egy olyan állapotba, amiből már egyenesen következhet az ep7. Így azok is képben lennének, akik csak a mozifilmeket követik, és az NJO film tiszta lappal indulhatna, nem kéne még mindig azon kattogni, hogy "valahogy Palpatine visszatért".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.