Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Mivel egy igazán izgalmas időszakába lépünk lassan a Star Warsnak, összegyűjtöttem gyorsan az idén történő eseményeket, itt főleg a forgatásokra, sorozatok, könyvek/képregények megjelenésére kell gondolni:

 

2021. április:

- Ebben a hónapban elkezdődik az Obi-wan Kenobi sorozat forgatása. :yeah: Nagyjából 6-7 éve készülhet a projekt (Ewan szavaiból ítélve) de végre elérkeztünk ahhoz az eseményhez, amikor is fellendülnek az események a sorozat körül. És micsoda szereplőgárda teszi tiszteletét. A jövő év egyik legnagyobb dobása, ez már most látható, reményeink szerint pedig ütni is fog.

- Ebben a hónapban ér véget a The Book of Boba Fett forgatása, ha már korábban nem ért véget. Ha jól olvastam, valamikor novemberben kezdtek neki a forgatásnak, tehát nagyjából meg van az a táv, amely az első két Mandinál is volt. (ott úgy emlékszem a 2. évad október elejétől március elejéig forgott)

- A Mandiról beszélve: a hónap egyik kiemelkedő pontja, hogy elkezdik forgatni a 3. évadot. Hacsak nem kezdték már el a héten. Izgalmas lesz majd hallani az egyéb információkat az elkövetkezendő hetekben/hónapokban.

- Április végén megjelenik a Darth Vader 11. száma, amely pontot tesz a jelenkori, Exegolos történet végére. Maxi kíváncsi vagyok rá, hogy mit alkotott az író.

- Szintén április végén jelenik meg a Thrawn: Chiss Ascendancy 2. része, a Greater Good. Fontos állomás lesz szerintem Thrawn és a chissek történelmében.

 

2021. május:

- Május 4. -én érkezik a The Bad Batch, amely a tegnapi hírek szerint legalább 14 részt fog tartalmazni (tehát legalább július végéig fog tartani a sorozat :D) és a TCW/ROTS után veszi fel a fonalat. Nagyon sokat várok a sorozattól, izgalmas lesz, az előzetesek egyelőre biztatóak.

- Május másik érdekessége lesz a War of the Bounty Hunters nevű mega crossover a Marvel otthonában. Ez a nagyszabású történet egészen októberig fog tartani és megannyi érdekességgel kecsegtet olvasói számára.

- Úgy tűnik májusban kapunk egy Mandis könyvet is, méghozzá a Mandalorian: Guide to Season One címre hallgató, a sorozat első évadáról szóló könyvet. Remélhetőleg nálunk is megfog jelenni majd a jövőben.

 

2021. június:

- Amellett, hogy a TBB részeit elemezgetjük majd hetente, a hónap végén érkezik két High Republicos könyv, a The Rising Storm és a Race to Crashpoint Tower. Előbbi Del Rey, utóbbi middle grade. A történet következő szakaszát fogják elmesélni. Kíváncsian várom. Nagy valószínűséggel idén ezek nálunk is megfognak majd jelenni.

 

2021. július:

- A High Republic következő ifjúsági könyve, az Out of the Shadows.

 

2021. augusztus/2021. nyara:

- Valószínűleg a nyár végéig befejeződik az Andor, az Obi-wan Kenobi és a The Mandalorian 3. évadának forgatásai. Továbbá a The Bad Batch is lefog pihenni a nyár végére. :)

 

2021. szeptember:

- Life Day Treasury: egy különböző történetekből álló könyv, amely hasonló a korábban megjelent Dark Legends és Myths & Fables könyvekhez. Lesz egy történet, amely a High Republicban fog játszódni.

- The Edge of Balance: az első High Republic idején játszódó manga szeptember 7. -én fog megjelenni.

 

2021. október:

- Ronin: egy, a Visions c. anime sorozathoz kapcsolódó eredeti történettel rendelkező könyv fog megjelenni idén októberben.

 

2021. november/2021. ősze:

- Valamikor az ősz folyamán érkezik a 10 részes Star Wars: Visions c. széria, amely 10 egyedi történettel fog operálni, a világ legjobb japán stúdiói kezéből.

- November 2. -án érkezik a Queen's Hope, amely lezárja a Padmé Amidala trilógiát E.K. Johnstontól.

- November 16. -án érkezik a Thrawn: Chiss Ascendancy trilógiát lezáró történet, a Lesser Evil.

- Ezt csak úgy mellékesen írom ide, de valószínűleg az ősszel elkezdődik az Ahsoka forgatása. Filoni már legalább december óta írja a történetet, a Mandi forgatása legkésőbb augusztus végére befejeződhet, szóval ősszel az Ahsoka/Rangers kettős közül valamelyik biztos, hogy elkezd forogni. Valószínűleg előbbinek van nagyobb esélye. :)

 

2021. december:

- Idén karácsonykor (tippre december 17 vagy 24) érkezik a The Book of Boba Fett. Ha minden igaz, esélyes, hogy 8 részt kapjunk, ezzel pedig nagyjából február elejéig elhúzhatják a sorozatot. :)

 

 Amely egyelőre még tisztázódott:

- Érkezik egy Star Wars: Hunters címre keresztelt játék.

- Valamikor idén érkezik a Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Előző héten kiderült, hogy nem tudják tartani a tavaszi időpontot, de mindenképpen idén fog kijönni a játék.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mandalorian: Guide to Season One címre hallgató, a sorozat első évadáról szóló könyv. Remélhetőleg nálunk is megfog jelenni majd a jövőben.

Ezt nem törölték egy időre? Vagy ez nem a Visual guide?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen hogy mennyire felpörgették a sorozatok a Star Wars körüli rajongói életet. megérte rálépni a Mandalorian-al erre az útra, mert egy filmhez képest sokkal komplexebben tudják majd kibontani a történetet. Én mindet nézni fogom, ahogy tudom. De legalább ennyire jól indult a High Reoublic, és a Chiss Birodalom trilógia is. Star Wars irodalmi szempontból ezek most a legjobb világépítő kiadványok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek mi értelme lesz? :hmm:

Jó kérdés. :D

 

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Hihetetlen hogy mennyire felpörgették a sorozatok a Star Wars körüli rajongói életet. megérte rálépni a Mandalorian-al erre az útra, mert egy filmhez képest sokkal komplexebben tudják majd kibontani a történetet. Én mindet nézni fogom, ahogy tudom. De legalább ennyire jól indult a High Reoublic, és a Chiss Birodalom trilógia is. Star Wars irodalmi szempontból ezek most a legjobb világépítő kiadványok. 

Bizony. A jövő év pedig kánaán lesz a számunkra. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy ezért nem adtak ki szinte semmit a guide-okba, hogy könyv formában jelenjen meg?

Lehetséges. Mindenesetre itt megtudtok nézni belőle pár képet - a fentebbi egy közülük. Mondjuk szerintem a VG részletesebb lehet, mint egy ilyen. Itt csak általánosságban beszélnek az első évadról, míg ott gondolom még a leghátsó statisztának is egy kisebbfajta történetet írnak. :D

 

9 perccel korábban, Iqvi írta:

2019 óta konkrétan az van.:D

Jó, de azért a jövő év nagyon kánaán lesz a SW fanoknak, csak hogy soroljam, hogy kb. mik jönnek:

- The Book of Boba Fett maradék részei

- The Mandalorian S3

- Andor

- Kenobi

- The Bad Batch S2

- (Ahsoka)

- (Visions S2)

 

Utóbbi kettőt zárójelbe raktam, bár az Ahsoka tippre karácsonyra megjöhet. És ezek csak a sorozatok, amikkel eltudják húzni az egész jövő évet. ;)

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valódi leak, vagy fanfilm? :D tegyék meg tétjeiket. Amikor legutóbb ilyesmi szivárgott ki, akkor sokan fanfilmnek gondolták, aztán kiderült, hogy Robert Rodriguez forgatott Mando epizódot :D 

 

Amúgy ha valódi, tippre az Obi-Wan sorozatból lehet.

 

Spoiler

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit tippel, milyen hírt kapunk május 4. -én? Tavaly bejelentették Taika filmjét, továbbá Leslie sorozatát. Továbbá megkaptuk a TCW utolsó részét. Most a TBB első része jön, ezen kívül vajon lesz-e valami apró hír? Én eltudnék képzelni egy olyat, hogy láthatunk egy képet, ahogy Ewan az Obi-wanos öltözékében van - hasonló lehetne, mint amikor elsőként láttunk egy képet a Mandiból - de akár nekem az is megfelelne, ha bejelentenék, hogy mikor jön a Visions. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.