Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Egyúttal azt is írják, hogy a TOR film érkezne 2023-ban, a Rogue Squadront pedig 2024-re tennék

Viszont akkor a Rogue Squadron is decemberben jönne? Hiszen akkor megint újra kell csinálnia a Disneynek a premierlistáit az elkövetkezendő évekre. Jelenleg így áll a lista:

2023. dec. - SW

2024. dec. - Avatar

2025. dec. - SW

2026. dec. - Avatar

2027. dec. - SW

2028. dec. - Avatar

 

Hacsak nem akarják korábban bemutatni a filmet. Mindenesetre lehetséges, hogy Patty inkább a WW3 -mal és az Amazonokkal foglalkozó sorozattal fog foglalkozni, mielőtt nekiáll SW-t forgatni. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hiszen akkor megint újra kell csinálnia a Disneynek a premierlistáit az elkövetkezendő évekre.

Nem hiszem hogy ez akkora probléma lenne. A fáma mindenesetre arról szól hogy a Rogue filmet halasztják.

 

A TOR a léptéke miatt lehet nagy szám. Ha jól megcsinálják nagyot szólhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Viszont egy TOR film önmagában engem nem villanyozna fel.

Viszont egy TOR filmet szerintem, legalábbis így láthatatlanul remekül meg lehetne alapozni az Acolyte-tal. A jelenlegi felhozatalban ez az egy olyan sorozat van, amiben nagy hangsúllyal foglalkozhatnának a jelen eseményei és a jövő megalapozása mellett a régmúlttal is. Az ep1-3 és az ep9 alapján a Köztársaság és a Jedik mindent megtettek, hogy a Sith rémuralma a múltba vesszen, de egy olyan széria, ami a Sith-re fókuszál, lehetőséget adna, hogy megalapozzon egy múltban játszódó sztorinak. Elhinthet eseményeket, amikre a filmek/sorozatok fókuszálhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség a TOR-hoz: tegnap a twitter Malgus giffel volt tele, erre ma a TOR youtube csatornán kiadtak egy 4K Ultra HD 'Deceived' előzetest. :)

 

 

33 perccel korábban, Donát írta:

Nekem logikusabb lenne, mint egy TOR film, ha már úgy is elővettek egy múltbeli időszakot a SAGA filmekhez képest.

Nekem is eszembe jutott. Ha úgy nézzük, több, mint 3 éve dolgoznak az érán. Az alap már megvan, amire bőven tudnak építeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült a Disney+ nap menetrendje.

 

Pénteken, magyar idő szerint délután 15 órakor twitteren, facebookon és instán követhetjük a DisneyPlust, ahol első betekitnések, új előzetesek, exklúzív jelenetek és megjelenések várhatóak a Disney, a Pixar, a Marvel, a Star Wars és a Nat Geo részéről. Délután 17 órakor a Pixar, 17:45-től pedig a Marvel Studios fog exklúzív on-platform különlegességeket nyújtani a D+ előfizetőinek. SW -nak nem lesz ilyenje.

 

Tehát 15 és 17 óra között várhatjuk az infókat. :)

  • Nagyon tetszik 2
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 11. 06. - 9:14, Bomarr írta:

Ennek lenne értelme. A következő SW mozifilmnek valami nagy, ütős filmnek kéne lennie. A Rogue Squadron túl kispályának tűnik. Bár engem személy szerint nagyon érdekel a Rogue film, de valami bombasztikusabb kéne a nagy szünet után.

 

2021. 11. 06. - 13:41, Bomarr írta:

Nem hiszem hogy ez akkora probléma lenne. A fáma mindenesetre arról szól hogy a Rogue filmet halasztják.

 

A TOR a léptéke miatt lehet nagy szám. Ha jól megcsinálják nagyot szólhat.

Egyetértek. Ez a Rogue Squadron filmet inkább Disney pluszos tv-filmmé kéne alakítani, vagy sorozattá.

Egy Régi Köztársaság, vagy Köztársaság Fénykora film sokkal jobb lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az is érdekes, hogy szinte semmiből húznak elő egy új filmet. Kicsit nyuszi a kalapból érzésem van. Lesznek még itt érdekes dolgok.

 

 

Waititi elég produktív mostanság, abban bízom, hogy talán Ő húzott bele annyira, hogy inkább betolják az Ő filmjét arra a helyre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem gondolom, hogy Waititi filmjét 2025-nél előbb látjuk. Elfoglalt egy pasas, pláne az elmúlt időszakban nagyon felkapott lett.

 

Viszont ezzel akkor megint tolódnak a filmek. Ha tényleg az Old Republic film fog érkezni két év múlva, akkor utána a '25, '27 és '29-re (gondolom kettesével jönne a SW, vagy 27-től kezdve megint évente lesz SW) tervezett filmek már le is lehetnek "fixálva", bár én már nem mondok semmit filmek terén. Remélem nem fognak látatlanba bejelenteni új filmeseket, hanem a meglévőekkel főznek ki valamit. De legalább addig a sorozatokkal elleszünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mozifilmes hírekről én most azt mondom, hogy vagy a jövőhéten esedékes D23 Expon beszélnek, vagy valamikor idén bejelentenek valamit. Decemberben van a Lucasfilm 50. évfordulója, eltudom képzelni, hogy arra a hétre tartogatnak egy mozifilmekkel kapcsolatos infócsokrot.

 

De a most péntekin esélytelen, hogy mozifilmekről legyen szó. Hacsak ki nem derül, hogy a streaming platformra is készítenek egy filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.