Ugrás a kommentre

A Star Wars jövője


Zééé

Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak?  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Örülnél-e egy CGI karakterrel megoldott Luke Skywalker sorozatnak, ha Tarkin minőségben oldanák meg?

    • Igen, egy Tarkin szintű CGI-jal elégedett lennék, jöhet a sorozat
    • Igen, bár a Tarkin CGI kizökkentett, de Luke Skywalkert csak Mark Hamillként tudom elfogadni
    • Nem, a Tarkin szintű CGI nem volt elég jó ehhez, vagy találjanak más megoldást, vagy ne legyen ilyen sorozat
    • Nem érdekel semmilyen Luke Skywalker sorozat


Ajánlott hozzászólás

Úgy néz ki a november elindított valamit. :D

 

Jordan Maison azt írta az oldalán (itt a link) hogy egy új animációs sorozat van fejlesztés alatt. A sorozat Darth Maulra és a Vörös Hajnal bűnszervezetre fókuszál majd.

 

Jordan a cikkjében elmondja, hogy kb. 1 hónapja hallott egy forrásától, miszerint a Lucasfilm egy - még be nem jelentett - animációs sorozaton dolgozik. Később egy másik forrása azt közölte vele, hogy Dee Bradley Baker, Matt Lanter és Sam Witwer szinkronmunkálatokat végeztek... valamin.

Az utóbbi időben nem közölte ezt az információt, ugyanis könnyen lehet, hogy a Bad Batch 2. évadjáról van szó, de most több informátora is megerősítette, hogy egy Maulra fókuszáló animációs széria fog érkezni, amely a Solo eseményei előtt játszódik. A Lucasfilm az utóbbi időkben mindig is érdekelt volt egy élőszereplős Maul sorozat készítése ügyében, de egyéb problémák (mint pl. Ray Park ügye) után úgy tűnik, inkább az animációs vonal mellett tették le a voksaikat.

 

Érdekesség, hogy a Lucasfilm Animation az utóbbi 1-2 évben megduzzadt létszámilag - az év elején amúgy én is belefutottam 2-3 álláshirdetésbe - szóval akár nem ördögtől való ez a hír, pláne, hogy most a képregények miatt a Crimson Dawn történet újra felemelkedőben van. :)

Ja és Matt Lanter korábban tényleg vett fel jeleneteket, de eddig senki se tudja, hogy mire.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

de egyéb problémák (mint pl. Ray Park ügye)

De erről aztán kiderült, hogy egy félreértés volt az egész és nem volt semmiféle ügye, nem? Egyébként minden animációs sorozatot szeretettel várok. Tetszik hogy a Solo-t nem hagyják magára és egyre több mű foglalkozik azzal, hogy az ott felvetett szálak hogyan indultak és hova vezettek. Viszont akár csak Dzséjtet engem is igazán a Solo utáni események érdekelnének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

De erről aztán kiderült, hogy egy félreértés volt az egész és nem volt semmiféle ügye, nem? Egyébként minden animációs sorozatot szeretettel várok. Tetszik hogy a Solo-t nem hagyják magára és egyre több mű foglalkozik azzal, hogy az ott felvetett szálak hogyan indultak és hova vezettek. Viszont akár csak Dzséjtet engem is igazán a Solo utáni események érdekelnének.

Én is így emlékszem, hogy csak fel lett fújva, de végül kiderült, hogy nem csinált semmi vállalhatatlant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Ray Parkos eset végül tisztázódott, de azóta se hallani Parkról. :hmm:

 

Az LRM közben leközölte, hogy eredetileg valóban élőszereplős lett volna a sorozat, de végül az animációs vonal mellett döntöttek.

 

Ha igaz a hír (talán jövő pénteken erről is lesz szó?) akkor könnyen elképzelhető, hogy a Bad Batch nem fog ezzel tüzetesebben foglalkozni. Ott inkább a klónok és a Birodalmi átmenet a fókusz + ugye Nala Se miatt ott van még a klónozás. Ezekkel még további 1-2 évadot simán kitehetnek. Itt meg jöhet Dryden Vos és az alvilág.

 

A Lando c. sorozat nekem eddig is kakukktojás volt. Az is lehet, hogy végülis ez az event sorozat fogja folytatni a Solo eseményeit. Majd meglátjuk mi igaz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nagyon remélem, hogy a TCW-BB stílusát fogják megtartani.

Hogy ha Darth Mault és az alvilágot helyezik középpontba, akkor ez lenne a minimum. Nagyon esetleg a Rebels szint, de már az is határeset. De a Resistance szintjére szerintem semmiképpen sem mehetnek le egy ilyen szériával, se hangvételét, se képi stílusát tekintve. A Resi ahhoz túl színes, szagos és egyszerű.

 

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Igen, a Ray Parkos eset végül tisztázódott, de azóta se hallani Parkról. :hmm:

Miért kéne róla hallani? Az ep1 után nagyjából az X-men első részénél hallottunk róla, meg talán a G. I. Joe filmnél (már aki, mert én speciel akkor sem, pedig a filmet is láttam), aztán legközelebb a Solo idején, akkor is csak a film után. Azért nem egy Harrison Fordról, Natalie Portmanról, Ewan McGregorról vagy Samuel L. Jacksonról van szó, hanem egy olyan huszadrangú színészről, akiről talán azt sem tudnánk, hogy létezik, ha valaha nem ő alakította volna részben Darth Mault. Hogy mennyire foglalkoztatott, azt mi sem bizonyítja jobban, hogy 2018 óta összesen két filmes projektben volt benne. Az egyik a Solo, a másik a The Clone Wars. Miért kéne erről az ürgéről bármit is hallani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Disney+ napon a következők lesznek:

Obi-Wan előzetes

Werkfilmes klipp az Andorról

Werkfilmes klipp a Boba sorozatról

Werkfilmes klipp a Mandalori 3. évadról

Teaser a Bad Batch második évadhoz

 

+ bejelentenek egy új animácios sorozatot

  • Nagyon tetszik 3
  • Meglepő 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is valami hasonló csomagot vártam a Disney+ napra. Az Obi előzetes mondjuk meglep, én azt hittem, hogy itt is egy werkfilmet adnak le - mondjuk a tavaly decemberit - de az előzetes is jó. A neten keringő hírek alapján elvileg az Obi-wan Kenobi marketingje brutális lesz. :D

 

Az animációs sorozat pedig tippre a Crimson Dawn lesz. Bár régebben pletykáltak High Republic érában játszódót is. Viszont 2023-ra van ígérve. 2 animációs sorozat '23-ban? (feltéve, ha a Bad Batch kap 3. évadot, az animációs részleg mondjuk terjedelmes ahhoz, hogy két sorozatot vigyen egyszerre)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Magyar idő szerint ezek a bejelentések kb mikor várhatóak?

Még nem tudni. De ha tippelnem kéne, akkor valamikor este 9-től számíthatunk ezekre. De majd biztos jön valami infó, hogy mikor kezdődik a dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár egyelőre még nem tiszta, hogy a jövő pénteki Disney+ nap miképp lesz streamelve - ha streamelve lesz egyáltalán - de jött ma egy másik hír is:

 

A november 19 és 21 között megrendezésre kerülő D23 Expo menetrendje kitudódott. A Disney+ vasárnapra (21-e) van írva, magyar idő szerint délután 2 és 5 között lesz a YT-on elérhető a stream. Nem tudni, hogy lesz-e bármiféle hír SW fronton, de sose lehet tudni. :)

 

 

  • Disney+ Download at Destination D23 – Fresh off the heels of Disney+ Day, join Disney+ and friends for a look at what’s trending and what’s next for the streaming service.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Donát írta:

Viccen kívül, mire gondolhat a szerző?

Nagyon szeretnék egy sequelt amiben Rey és a többiek is szerepelnek, de az még korai lenne, éppen ezért kizártnak tartom. Én egy Mandalorian relációra tippelnék első körben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tényleg igaz, akkor szerintem egy Disney+-ra készülő film lesz, és nem mozifilm. Azt ugye tudjuk, hogy a Mandoverzum egy klimatikus eseményben fog kicsúcsosodni, erre pedig kiváló lenne egy lezáró film, ami a Disney+-ra érkezne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne, de akkor a fickó miért mozifilmekhez hasonlítja? 

 

Egyébként olvasva a twitter alatt a hozzászólásokat, kicsit mellbevágó, hogy a többség Rian moziját szeretné. Szinte azonnal felmerült a neve. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is esélyesebb egy D+ film, mint a mozi, már ha igaz a dolog.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehetne, de akkor a fickó miért mozifilmekhez hasonlítja? 

 

Manapság minden a megtekintésekről, likeokról stb. szól, így tálalva nagyobbat szól.

 

Remélem nincs köze hozzá R.J.-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehetne, de akkor a fickó miért mozifilmekhez hasonlítja? 

 

Szerintem csak felsorolta azokat a filmeket, amelyekről hivatalosan tudunk, hogy készülnek/készülni fognak :) érzékeltetve, hogy egy olyan filmről van szó, amelyet még nem jelentettek be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.