Ugrás a kommentre

Yoda vs. Darth Sidious


Lenci

Ajánlott hozzászólás

Kis apró csemege arról,hogy ki is a jobb a fénykardcsata alatt 8) .Mikor Yoda és Sidi a kancellári podon kardoznak ami éppen emelkedik felfelé,Yoda egy-két szaltó után egykézzel védi Sidi kétkezes csapásait míg a másik kezével egyszerűen csak a pod szélét fogja.Mi ez ha nem bizonyíték arra,hogy Yoda a jobb fénykardban? :csubi: :csubi: :csubi:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért a kijelentésért még én megszídlak egy kicsit:))))))

Én nagy yoda párti vagyok, vajon miért yoda a nevem???8)

Na szóval, az biztos hogy a harc kb döntetlen.... Egyik se jobb a másiknál olyan nagyon sokkal, de vannak utalások, mozdulatok arra, hogy az egyik fél jobb fénykardban... ki is lehetne mint Yoda :wink:

 

Na bye

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi nem véletlenűl ugrott a főpodba, még amikor az odalent parkolt. menekülési útvonalnak szánta a "liftezést"...

 

Hát igen, ha az ember menekülni akar, akkor még véletlenül se a külső térre tereli a harcot, hanem egy nagy zárt térbe, ráadásul mindezt egy olyan főpodon, amitől minden marha messze van és amin egy jó darabig csak egyhelyben lehet harcolni... igen, biztos menekülni akart :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Though Yoda held his own for much of the duel, in the end, the Sith bested him. He realized that directly confronting the Sith would be doomed to failure. Defeated, Yoda slinked away into the shadows of the Senate chamber's cavernous depths, leaping into a waiting getaway speeder piloted by Bail Organa." Star wars.com

 

Na szóval örüljetek Sidious pártfogói, Yoda vesztett, ezt eddig is tudtuk, az is kiderül hogy Sidioust nehét megölni, túlságosan nehéz lenne megölni, se Yoda-nak majdnem sikerült... Maga a meccs, az döntetlen, de a végén Yoda esik le jobban és veszt...

 

De kivácsi leszek a fénykardpájra is, h ki is a jobb... Yoda az bizti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben a kérdésben sosem fogjuk meggyőzni egymást.Mindenki mást tekint győztesnek.Van aki döntetlent állít.

Nekem meggyöződésem, hogy Yoda nyerte az egészet.Volt annyi esze, hogy rájött, hogy ésszel kell legyőzni Palpit.Tulajdonképpen ésszerű visszavonulást csinált.És pár évtizeddel később visszavág Palpinak.Azzal, hogy kitanítja Luke-ot aki megmenti Anakint.Anakin pedig megöli.Azért ez nagy szégyen Palpi számára.Akkor ki is győzött?Palpi aki kb 30 évig uralkodott a Jedik 1000-ével szemben?Palpi egy 0 a Jedikhez képest.Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy értem, hoyg a háborút megnyerte, de szerintem a csatát sem vesztette el.Visszavonult, újrarendezte erőit aztán a Sith-nek annyi.Mondjuk az is igaz, hogy Luke sokkal gyengébb volt Palpinál.Ha nincs Vader akoor szénné villámozódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az én meglátásom szerint Yoda jobb volt - bocsi B'ommar - de a harc döntetetlen lett. ÉS tudjuk azt is, hogy a focit gólra játszák... az élet pedig egy gagyi játék, de legalább jó a grafikája. ÉS az élet nevű játékot addig játszuk, amíg meg nem halunk. És mivel Sidius nem halt meg, ezért játszhatta ezt a gagyi játékot tovább, ami meg ugye Yodának sok-sok minuszpontot ért. De a végén rájöttek, hogy Sidius csalt, így Yoda nyert :D)))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár Yoda nagyot püffen,és nem tudom mennyi erő lett volna benne,hogy folytassa a küzdelmet ha Sidi is leesett volna. :39:

 

Igen! Yoda meg is sérülhetett annál az esésnél. Más belehalt volna. :D

 

Sőt,talán még évek múlva is sajgott a hátsója attól a zuhanástól :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ma is megnéztem a nagy párbajt. Még mindig beleremegek minden egyes pillanatába. Lélegzetelállító, bár egyre több apró hibát vélek benne felfedezni. A leg szemetszúróbb az Palpi kirepülése a podból, szóval azt a korlátosdit azt csúnyán elbaszták, remélem a dvd-re kijavítják.

 

Az, hogy Yoda volt a jobb, az onnan is tudható, hogy a gömbpuki előtt ő állt nyerésre. Palpi kardban nem tudta lenyomni, egy darabig nagyon ügyesen távol tartotta magától Yodát a pod-dobálással, de a kis zöldfülű végül is ebben is kijátszotta. Maradtak a villámo, Palpinak más lehetősége már nem volt, a villámait vetette be, amivel először letudta teríteni Yodát. Ezektől a villámoktól Yoda éppen hogy csak megtántorodott, no meg elejtette a kardját, de aztán sikeresen blokkolta őket, és vissza is küldte a feladónak. Villámozásba is lenyomta a sith-et. Ha a helyszín nem egy lebegő pod lett volna a gigantikus szenátus közepén, akkor Palpi jól elrepült volna, Yoda meg csak egy kicsit hátrébb esett volna a robbanástól, de hát Yoda a pod szélén állt ugye, ezért leesett. A lényeg az, hogy a meccs félbeszakítása előtt Yoda már nyerésre állt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.