Ugrás a kommentre

A téma a Star Wars


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody sikeresen majdnem leírta azt, amit én is felvéstem magamnak teljes válasznak: A Jedi visszatérben, az Ewok Celebrationban hangzott el. Ewokul van. A jelentése: Most, hogy szabadok lettünk, gyere, ünnepeljünk. Ezzel megvan a harmadik pontya, és választhat egy témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody sikeresen majdnem leírta azt, amit én is felvéstem magamnak teljes válasznak: A Jedi visszatérben, az Ewok Celebrationban hangzott el. Ewokul van. A jelentése: Most, hogy szabadok lettünk, gyere, ünnepeljünk. Ezzel megvan a harmadik pontya, és választhat egy témát.

Pildi beírását copyztam ki, és csak beírtam a dal címét. :) Szerintem kapja ő a pontot, főleg mert utána ő is beírta a jót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem Dzséjten kívül senkinek sem megy fejből :)

Jub-jub. Olyan vagyok, mint C-3PO. Csak én wookieepedia szócikkekben tudom ugyanazt, amit ő kommunikációs nyelvben :D

 

Pildi beírását copyztam ki, és csak beírtam a dal címét. :) Szerintem kapja ő a pontot, főleg mert utána ő is beírta a jót. :)

Engem meg lehet győzni. Akkor Ody egyik pit rdoidját nyilvánosan ledaráljuk, a pontot megvonjuk, és Pildire átruházzuk. Pildi, válassz egy témát.

 

Star Wars Saga

The Clone Wars

Expanded Universe

Kulisszák mögött

Joker

Bantha Pudu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon kedves Tőled, de nem fogadom el. :) Élelmesség is kell ide, nem vitás. :D

Már késő, tied a pont. Pont. :D Válassz egy témát. A múltkor szereztem már így pontot. Kicsit már sok lesz a lopkodásból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsém... ez igazságtalan :D

Mit tehetek róla, hogy nem tudok jól fordítani? :D

Tanulj meg ewokul. Egy roncstelepi protokoll droidnak is ment :P

 

Ez nagyon kedves Tőled, de nem fogadom el. :) Élelmesség is kell ide, nem vitás. :D

Tudjátok mit? Kap mindenki egy fél pontot, és én választok témát :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.