Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Nos, Ágikám, ez a legutóbbi részből való, miután Anakin kiszabadította Ahso-t a ketrecéből. :)

 

Igen azt tudom,szóval akkor videóból vágtad ki,vagy képek között találtad meg? :) Így értettem.

 

És ehhez mit szóltok, szintén Escape from Kadavo-s!

 

Gyönyörű :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyike azoknak a képeknek, amelyeket még Ody publikált a TCW topikban a vetítés előtt.

 

Mindegy,nem találom közöttük,de azért köszi :) Amúgy azért kérdeztem,mert nem találtam meg az ég adta világon sem azt a képet az interneten...Ne de akkor nem is foglalkozom vele :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy,nem találom közöttük,de azért köszi :) Amúgy azért kérdeztem,mert nem találtam meg az ég adta világon sem azt a képet az interneten...Ne de akkor nem is foglalkozom vele :)

Akkor lehet, hogy kivágta, de miért fontos ez? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még nem láttam, honnan van? Egyébként nagyon jó :)

 

Köszi :) Áhh,nem tudom,hogy hol találtam,a gépemen volt fent és amikor akartam a képeket törölni,akkor bukkantam rá :D Szóval,akkor már elég rég óta megvolt :) D utánanézek,hogy vajon honnan lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, akkor tehát mégegyszer beírom, mert a törlődés miatt valszeg nem láttad, és mostanra eltűnt. :D

 

Szóval, múltkor már lelőtte nekem valaki a Deathwatch-t, most Cad Bane-et, márpedig én ezekről (és még vagyunk így egy páran) a rész megtekintése előtt nem szeretnék tudni. Úgyhogy pls., mivel ez a topik spoilermentes, kérlek a rész előtt ne hívd fel a figyelmet az avatar váltásodra, mert nem szeretnénk előre tudni, hogy ki fog szerepelni a hétvégén...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli, akkor tehát mégegyszer beírom, mert a törlődés miatt valszeg nem láttad, és mostanra eltűnt. :D

 

Szóval, múltkor már lelőtte nekem valaki a Deathwatch-t, most Cad Bane-et, márpedig én ezekről (és még vagyunk így egy páran) a rész megtekintése előtt nem szeretnék tudni. Úgyhogy pls., mivel ez a topik spoilermentes, kérlek a rész előtt ne hívd fel a figyelmet az avatar váltásodra, mert nem szeretnénk előre tudni, hogy ki fog szerepelni a hétvégén...

 

Hihetetlen, mikbe fut bele az ember! Nem akartam rosszat. Jópofa dolognak tartottam az aktuális részre várva, hozzá avatart választani.

Érdekes mennyire különböző a fanatizmusunk. Engem minden spoiler érdekel, valószínüleg ezért eszembe sem jutott, hogy ez gond lehet.

És az, hogy ki szerepel benne?! Ennyire óvatosnak kell lenni? De hisz maga a Lucasfilm sem óvatos e téren.

A főoldalon ugrálnak a képek, szövegek annál jóval komolyabb dolgokról, mint a szerepeltetett karakterek.

 

Szóval nem gondoltam, hogy a történeten kívüli dolgok is lehetnek várakozásrombolók.

Ezentúl csendben váltok avatart, megígérem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támogatom a javaslatot. Talán azzal kiegészíteném még, hogy ha lehetséges, túl spoileres avatarok se jelenjenek meg XY epizód előtt.

 

Ez azért egy picit túlzás, szerintem. Ezentúl el sem készítsem például Ody-nak a következő rész epguide képét sem, mert valaki/valami van rajta?

Ez az avatar, amúgy is egy 2. évados kép Bane-ről, szóval nem spoileres. :)

De nyugi értem a gondotokat csak túlzásnak érzem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért egy picit túlzás, szerintem. Ezentúl el sem készítsem például Ody-nak a következő rész epguide képét sem, mert valaki/valami van rajta?

Ez az avatar, amúgy is egy 2. évados kép Bane-ről, szóval nem spoileres. :)

De nyugi értem a gondotokat csak túlzásnak érzem.

Nem is erre a Bane-re gondolok (írtam ilyet?), hanem mondjuk arra, hogy ha az Éjnővéres trilógia előtt valaki kirakta volna Darth Maul kristályos-TCW-s képét avatarnak, az elég spoileres lett volna. Vagy Qui-Gont, vagy Shmit, vagy Chewie-t. Az meg, hogy a Lucasfilm nem törődik ilyennel, az az üzletpolitikájukat minősíti, nem pedig követendő példa. ;) Meg amúgy egy-egy jellegzetes szereplőről a sztorira is lehet ám következtetni. Például ha mandalore-t látok, pláne egy olyat, akit még addig nem, nyilván nem fogok az Ambush című epizódra gondolni, de birodalmi rohamosztagosokra sem fogok számítani. Ellenben egyből tudom, hogy lesz Halálőrség, Pre Vizsla, Satine, stb.

Én például nem nézem az sw.com főoldalát sem éppen azért, mert arrafelé magasról tesznek a spoilerekre, mindent elárulnak egy részről - némi túlzással - két héttel az elkészülte előtt.

Az epizódlistás képeket el lehet kerülni úgy, hogy nem lépek be a topicba, míg nem néztem meg a részt (ahogy csinálom is). De egy avatart elég nehéz kikerülni, ha a tulaja ír más topicba is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így igaz, én se nézem a főoldalt, plusz az epizódokat is kinyomom még az előtt, hogy lefutna a következő rész promója. Ja, és a TCW topikot se látogatom, mert ott a legtöbb téma spoileres - bár külön jelölve van - így nem sok mindenhez tudnék hozzászólni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.