Ugrás a kommentre

Avatarok, smiley-k


Obi1

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Nagyszerű. :D Én is kérhetnék egyet? Amikor Gascon tükröződik WAC "szemében"! Az egy zseniális pillanat.

 

Ilyenkor mindig kiderül, hogy nem is vagyok akkora ász, mint gondoljátok:

kénytelen vagyok sunnyogva magyarázkodni és bevallani, hogy nincs olyan programom, amivel videóból is tudok képet kimetszeni... :para:

De mivel neked a méretezés jelenti általában a problémát, dobd ide -ha tudod- a printscreen-t, és avatarizálom neked.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor mindig kiderül, hogy nem is vagyok akkora ász, mint gondoljátok:

kénytelen vagyok sunnyogva magyarázkodni és bevallani, hogy nincs olyan programom, amivel videóból is tudok képet kimetszeni... :para:

Ezek szerint nem BS-Playert használsz? Mert ott a Shift+P kombinációval el lehet menteni az éppen látszó képkockát, de PrtSc-el is ki lehet lopni az adott pillanatot. Ráadásul, ha változtatod az ablak méretét, a benne lévő kép is vele együtt változik, minőségromlás nélkül, így nem kell külön képátméretezőkkel bajlódni. :)

 

Ha ez megfelel Ody-nak, akkor tessék:

gascon.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSplayer valóban tökéletes a feladatra. Köszi Sky, erre a jelenetre gondolta csak kicsit nagyobban. :)

 

VLC-ből is kimetszhető, így ezzel nem lesz már gondom.

Szóval, ha megfelel, hát íme.

De beírhatnád másodpercre, hogy melyik képkocka ihletett meg konkrétan, mert ízlések és pofonok, meg hát a fene se tudja...

szóval első kép a kivágás, a második az avatarod! :)

gascon.JPG

gascon wac eye.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, átváltottam karácsonyi avatarra. :D

 

Kár..a lányom(még nincs 3) néha az ölembe kéreckedik és meglátja a kis macódat, aztán kéri, hogy nézzük meg az "ewokzenét".

Ez annyit tesz, hogy az ünneplésjelenet lemegy, esetleg előtte belenézünk az ewok falus jelenetekbe, mikor a tiédet, -meg később mikor C-3PO mesél- a többit mutatják.

Többször pause van, képfogdosás, aztán volt már nyomtatás is..stb. :D

Remélem visszatér a kicsi Jub-Jub!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Szuperek ezek, de kicsit távolabbról gondoltam. Amikor még látszik a droid szeme is.

 

Ezért könyörgök sírva, hogy kockázd ki és válassz magad pillanatot, mert én már 20-szor megnéztem a jelenetet, jó pillanatra vadászva és szerintem nincs avatarnak való képkocka. Mikor távolabbról látjuk még Wac szemében, akkor még poros és nem látszik jól képen, képzelheted, milyen avatar lenne; egy nulla. Van ami csak mozgóképen működik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, ebben igazad lehet. Majd megnézem, de ha nem találok akkor marad a Tiéd. Köszi a melót. :)

 

No, átváltottam karácsonyi avatarra. :D

Remek. A nagy Jub-Jub viszi az ajándékot a kicsi Jub-Jub -nak. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.