Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azért nem jár valami extra, hogy csak én fogadtam, az olaszok győzelmére? Mert, szerintem ahhoz képest, hogy miket írtak róluk, meg mik voltak az arányok és lehetőségek, ők mindig az a válogatott volt, aki sz*rből épít várat, aztán hiába jön a farkas, nem tudja elfújni... A döntőben ha ismét ezt nyújtják, végre valami izgalmas és eredeti is történik majd ezen az EB-en. Én többnyire 120perc után kinyomom a meccseket, a 11-es párbaj sosem érdekelt, az már nem a fociról szól...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet elb*sztam, mert én egy másik oldalon is játszom és ott így tippeltem:

Olasz - Német 1-1

11-esekkel Olaszok jutnak tovább...

Tuti be akartam ide is írni, azt hittem be is írtam, csak tegnap én buliból neteztem, mobil nettel két nő, meg sör között... :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, ennyit megért, végre találtam egy bögyös feketét, asszem a 2. gól után kezdte a figyelem elterelést, ami reggel 2-ig tartott... :) Meg van annak is az előnye, hogy a nők nem szeretik annyira a focit, főleg, ha tudják, hogy kell róla elvonni a figyelmet!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért döntőben 4-0-ra nyerni nem semmi (már az külön jó volt, hogy a büntetők döntöttek), pláne egy olyan csapat ellen, amely egy meccsel korábban lemosta a döntőre esélyes németeket. Kár, hogy ezt most nem sikerült az olaszoknak nyomokban sem megismételniük.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már Csiszár kib*szta a biztosítékot...azért, mert valaki tudja, hogy a fociban gömbölyű a labda, még nem kéne meghívni, vagy, ha mégis, akkor ne a döntőbe, kommentálónak!!!

A tv-t, meg az első félidő végén kikapcsoltam, unalmas és döntőhöz képest színvonaltalan meccs volt, bárki bármit mondd is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.