Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Természetes, hogy jobb az EB-nél, az Olimpia a soprt megmérettetések külön dimenziója... nem EB nem VB... Olimpia. Sokkal sokkal több és jobb, mint a két másik. :) Abszolút egyetértek veled Flóri!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A támadó játék valóban halovány, de a védelem a helyén van.

Kéne igazolni Air Sanyi és Niko mellé valakit, Walter helyett Gyurcsóval kezdeni. Illetve el kéne magyarázni a fiataloknak, hogy meccsen vannak és nem színpadon. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Niko, Oliveira és Walter összeadva is egy nagy nulla volt, Sanyi még valamennyire próbálkozott, de nem igazán ment neki, viszont szerintem a meccs legjobbja Sándor volt - voltak rossz megoldásai az tény, de az ő mozdulatain lehetett észrevenni hogy ő tovább akart jutni, mert tényleg küzdött. Ilyenek kellenének, akik akarják a győzelmet és megpróbálnak lecsapni minden labdára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo, Dei: azért a jó védelemre mindig lehet építeni. Márpedig én 18 éve nézek kb. focit, de magyar csapatot ennyire jól védekezni esélyesebb csapat ellen 210 percen keresztül még nem láttam...! Úgyhogy én azt mondom, Fortuna a sorsoláson velünk volt, innentől kezdve bármi lehet. Egyszer megélném, hogy tavasszal is lehetne szorítani egy magyar csapatnak, de szép is volna...!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mi van a parásokra már nem is figyelünk?

Gratula Sors Tominak, aki egyből elhozott egy aranyat. Személyesen ismerem, egy helyen edzünk, és bár hozzá kell tennem nem sokat beszéltünk, remek gyerek, és most is odatette magát. Azért nem semmi teljesítmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Én mint kapus főleg tudok értékelni egy jó védelmet, és annak ellenére hogy a magyar focit nem igazán követem szemmel, minden elismerésem Souzanak, hogy egy ilyen védelmet össze tudott rakni, viszont abban nem vagyok biztos hogy az EL-re ez elég lesz. Azért minden passzivizmusom ellenére: hajrá Vidi!

 

kudar: Természeten gratula neki is, de mivel a paralimpiának kisebb a hype-ja én megmaradtam az NSO-s gratulációnál

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi teljesítmény.

Valóban, gratula neki és a többieknek is, akik egyáltalán ott vannak, és csinálják minden nehézség ellenére. Tudom, hogy most megy, de sajnos nem igazán követem, mint ahogy pár hete sem követtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lagalapabb: 3 (szorult helyzetben 4) próbálkozás, hogy 10 yardot juss előre,ha nincs meg, elrúgják, hogy az ellenfél minél messzebbről jöjjön/ha elég közel vannak akkor gólt rúgnak (vagy szorult helyzetben nem rúgják el, hanem nekimennek negyedszerre is) ha megvan, újra 10 yard, amíg a pálya végére nem érnek. 2 féle játék van: futó és passz kissé más szabályokkal. A többit kitalálod, ha nézed.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NFLt néz innen valaki?

 

Hogy ne nézném :D Hajrá Broncos és Patriots :D Csak kár hogy sok meccs 10-11 körül van amikor már alszom, mert másnap kelek fél 6-kor. Ez az egy hátránya van, amúgy imádni való sport ha megfogja az embert. Európai focinál azért szeretem jobban mert míg abban szimulálnak, addig NFL-ben törött lábbal is játszanak sokszor, mint volt rá tavaly példa.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes ha az ember szereti a taktikai csatákat (és a sakk unalmas neki), mert ilyen szempontból erősebb, mint az európai foci

Lehetséges, bár nekem elsőre blikkre sok benne az üresjárat. Sokat áll a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, bár nekem elsőre blikkre sok benne az üresjárat. Sokat áll a játék.

Ezt én is utálom benne, de ezért nézek ismétléseket, onnan általában kivágják a nagyobb szüneteket, és ez még csak egyszer fordult elő, de egyszer le is töltöttem és ez volt a legjobb, de az ember szerintem szívesebben néz sportot tvben, mint gépről.

 

Pats :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdésnek nyertek is :)

Na ezt meg sem hallottam. :D Sajna nincs sportcsatornám, így szépen töltöm le őket aztán nézem meg valamilyen sorrendben. :D Mondjuk én is imádom a Pats-et de a SBon a Giantsnek drukkoltam. :) Most épp a 49ers - Packers meccset nézem.

 

Amúgy Ody, én sem tudtam még nemrég erről a sportról semmit, de már most jobban szeretem mint az europai focit. Sokkal jobban lehet a csapatodnak drukkolni, és tényleg úgy nyomják a taktikát ahogy kell. Itt nincs hogy jajj fáj ha elesem, mert itt mindenki akkorát kap, hogy muszáj folytatni. Érdemes belenézned. kezdj egyből egy SuperBowl-al és akkor rá fogsz kapni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én is imádom a Pats-et de a SBon a Giantsnek drukkoltam. :) Most épp a 49ers - Packers meccset nézem.

 

Áruló :D

 

Remélem idén is Pats-Giants döntő lesz, végre Pats sikerrel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.