Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Holnap visszatér a Bestia... Harapd szét a Bernabeu-t!!!! :fuckoff::evil:

 

Véleményen szerint nagyon harapós volt a Bestia, ha ezt a szintet hozza végig a bajnokságban én elégedett leszek :yeah::evil:

Gratula egyébként Yoda a csapatodhoz, szépen helytálltak, de közel se voltak olyan motiváltak, mint a Madrid. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményen szerint nagyon harapós volt a Bestia, ha ezt a szintet hozza végig a bajnokságban én elégedett leszek :yeah::evil:

Gratula egyébként Yoda a csapatodhoz, szépen helytálltak, de közel se voltak olyan motiváltak, mint a Madrid. :hmm:

 

Sajnos lemaradtam a meccsről, egy jó kis tanulmány út miatt, csak az eredményt láttam, meglepődtem, azt hittem szorosabb lesz, de örülök, hogy nyertünk Hala Madrid!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményen szerint nagyon harapós volt a Bestia, ha ezt a szintet hozza végig a bajnokságban én elégedett leszek :yeah::evil:

Gratula egyébként Yoda a csapatodhoz, szépen helytálltak, de közel se voltak olyan motiváltak, mint a Madrid. :hmm:

Az elején vezethettünk volna 2-0-ra is, de nem mentek be a helyzetek, utána szétestünk, a 2. félidőben meg a Real akarata érvényesült, bár a gólok inkább egyéni hibákból születtek. Jár a taps a Realnak, megérdemelték a győzelmet :clap:

 

Az egytlen pozitívum számomra Suarez játéka volt, mi lesz itt ha összeszoknak Messivel meg Neymarral... :evil:

 

Fontosnak érzem megjegyezni, hogy a játékvezetés hagyott maga után némi kívánnivalót, de nem ezen múlott a meccs.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, már rengetegszer kikaptunk tőlük több sportágban is, jó lenne visszavágni nekik.

 

Labdarúgás:

Magyarország - Portugália 0-1 (Felnőtt)

 

Portugália - Magyarország 3-0 (Felnőtt)

 

Magyarország - Portugália 1-6 (U19)

 

Kosárlabda:

Magyarország - Portugália 64-68, 52-59, 83-88 (U18)

 

Magyarország - Portugália 57-66 (Felnőtt)

 

Portugália - Magyarország 71-66 (Felnőtt)

 

Magyarország - Portugália 70-76 (Felnőtt)

 

Egyelőre ennyiről tudok, de biztos, hogy ezenkívül jópárszor elvertek már minket. Ezek után már tényleg jó lenne nyerni. :D

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Elolvastam azt a cikket, amit írtál. Ezt most kajak Te szerkesztetted meg az egészet. :? Nagyon profi a lead; jók a kérdések, a válaszok szintén, s ráadásul kellően kimerítőek (de hát ehhez kell egy jó interjúalany is, akit ugye nem kell beszéltetni :P ); a tördelés is abszolút rendben van. Az egész koncepció nagyon eredeti, egyben érzek benne némi aktualitást is, plusz ezzel a feljutós - semmiből jövő csodamanageres sztorival még egy kis nosztalgikus Fifa hangulata is volt számomra az interjúnak (azzal együtt, hogy nem volt elrugaszkodott a sztori, meg a manager sem). :clap: Egyébként ez a Kevin Davies csak névleg azonos a BPL-ben a Bolton csapatkapitányaként is szereplő játékossal, vagy ténylegesen róla lenne szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Elolvastam azt a cikket, amit írtál. Ezt most kajak Te szerkesztetted meg az egészet. :? Nagyon profi a lead; jók a kérdések, a válaszok szintén, s ráadásul kellően kimerítőek (de hát ehhez kell egy jó interjúalany is, akit ugye nem kell beszéltetni :P ); a tördelés is abszolút rendben van. Az egész koncepció nagyon eredeti, egyben érzek benne némi aktualitást is, plusz ezzel a feljutós - semmiből jövő csodamanageres sztorival még egy kis nosztalgikus Fifa hangulata is volt számomra az interjúnak (azzal együtt, hogy nem volt elrugaszkodott a sztori, meg a manager sem). :clap: Egyébként ez a Kevin Davies csak névleg azonos a BPL-ben a Bolton csapatkapitányaként is szereplő játékossal, vagy ténylegesen róla lenne szó?

:) Akkor jó, ha Fifa hangulatot érzel, mert ez konkrétan a Fifa menedzser módomhoz készült. :) Úgy döntöttem, hogy idén a Carlisle Unitedet gardírozom, Kevin Davies pedig a boltoni Kevin Davies, csak nálam nem walesi, hanem skót, mert amikor megálmodtam, hogy ő leszek, akkor ezt a nemzetiséget választottam véletlenül a játékban (azt hittem skót). Szóval ennyi eltérés van. A szöveget Wordben írtam meg, majd volt lehetőségem a newspaperclub.com-on beszerkeszteni ilyen stílusban, és így született meg a PDF.

 

Azóta írtam még egyet, becsatoltam azt is, hátha érdekel. :)

 

Bár a karrier és az interjú fake, a benne szereplő adatok valósak, azoknak utánajártam (mármint ami a múltra vonatkozik persze). :)

four-four-two-2017-may-20141031-1055.pdf

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Akkor jó, ha Fifa hangulatot érzel, mert ez konkrétan a Fifa menedzser módomhoz készült. :) Úgy döntöttem, hogy idén a Carlisle Unitedet gardírozom, Kevin Davies pedig a boltoni Kevin Davies, csak nálam nem walesi, hanem skót, mert amikor megálmodtam, hogy ő leszek, akkor ezt a nemzetiséget választottam véletlenül a játékban (azt hittem skót). Szóval ennyi eltérés van. A szöveget Wordben írtam meg, majd volt lehetőségem a newspaperclub.com-on beszerkeszteni ilyen stílusban, és így született meg a PDF.

 

Azóta írtam még egyet, becsatoltam azt is, hátha érdekel. :)

 

Bár a karrier és az interjú fake, a benne szereplő adatok valósak, azoknak utánajártam (mármint ami a múltra vonatkozik persze). :)

 

Ez is tetszett. Volt benne két rész, amit nem egészen értettem. Mintha az jött volna le a cikkből, hogy az 1974/75-ös szezonban voltak az első osztályban, akkor az előző évben, hogy kerülhettek a kiesés szélére (elvileg pont akkor jutottak fel). :? "A következő hat évben a csapat stabilan a másodosztályt erősítette, nem egyszer a feljutás környékén végezve (volt 3. és 4. is), ám az 1973/74-es idényben hosszú idő után először megérintette a kiesés szele."

A másik meg ott volt, hogy: "A Wigan legutóbb a 2012/13-as idényben szerepelt az élvonalban, azóta pedig másodjára vehet részt a rájátszásban: a 2013/14-es idény végén az 5. helyen ért célba, és végül a QPR-ral szemben maradt alul a feljutásért folytatott küzdelemben.Az alapszakaszban a londoniak ezúttal is ötödikek lettek, ám a 4. helyezett Fulhamen túljutottak, így joggal érezhetik magukat a Permier League kapujában. - Itt nem a Wiganről volt szó ebben a bekezdésben? Vagy itt a "londoniak" melyik csapatra vonatkozik?

Az nekem is új információ volt, hogy nem a több idegenben rúgott gól számít a feljutásnál (hozzáteszem elég hülyén hangzik, hogy mi miatt törölték el). Egy hasonló eset viszont megtörtént a valóságban, azt hiszem a 2012-es Afrika Kupán volt az, hogy nem az a válogatott jutott ki, aki több idegenben rúgott góllal rendelkezett és ezt ők nem tudták, de nem csak a szövetségi kapitány, hanem kb. senki... és ott elkezdtek ünnepelni.

Ez amúgy a Fifa 15?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is tetszett. Volt benne két rész, amit nem egészen értettem. Mintha az jött volna le a cikkből, hogy az 1974/75-ös szezonban voltak az első osztályban, akkor az előző évben, hogy kerülhettek a kiesés szélére (elvileg pont akkor jutottak fel). :? "A következő hat évben a csapat stabilan a másodosztályt erősítette, nem egyszer a feljutás környékén végezve (volt 3. és 4. is), ám az 1973/74-es idényben hosszú idő után először megérintette a kiesés szele."

A másik meg ott volt, hogy: "A Wigan legutóbb a 2012/13-as idényben szerepelt az élvonalban, azóta pedig másodjára vehet részt a rájátszásban: a 2013/14-es idény végén az 5. helyen ért célba, és végül a QPR-ral szemben maradt alul a feljutásért folytatott küzdelemben.Az alapszakaszban a londoniak ezúttal is ötödikek lettek, ám a 4. helyezett Fulhamen túljutottak, így joggal érezhetik magukat a Permier League kapujában. - Itt nem a Wiganről volt szó ebben a bekezdésben? Vagy itt a "londoniak" melyik csapatra vonatkozik?

Az nekem is új információ volt, hogy nem a több idegenben rúgott gól számít a feljutásnál (hozzáteszem elég hülyén hangzik, hogy mi miatt törölték el). Egy hasonló eset viszont megtörtént a valóságban, azt hiszem a 2012-es Afrika Kupán volt az, hogy nem az a válogatott jutott ki, aki több idegenben rúgott góllal rendelkezett és ezt ők nem tudták, de nem csak a szövetségi kapitány, hanem kb. senki... és ott elkezdtek ünnepelni.

Ez amúgy a Fifa 15?

Igen, Fifa 15.

 

1.) Bocsi, 1972/1973-as szezonban érintette meg őket a kiesés szele. Jogos.

2.) A londoni csapat ott valóban kicserélendő a Wigan egy szinonimájára. :)

 

Köszi az észrevételeket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah..Yoda József... nem láttam a meccset, csak az eredményt figyeltem...Mi történt a kedvenc csapatoddal? :hmm:

Nem úgy volt, hogy a Bestia, Messi Neymar trió legyőzhetetlen lesz? :hmm:

Hát... ez siralmas volt. Messi kritikán aluli volt, Neymar próbálkozott, de egyedül nem megy, a Bestia meg nagyon akart, de nagyon látszik rajta az a 4 hónap, a Celta kapusa meg élete meccsét játszotta. Középpálya nincs (ez a legszomorúbb, amikor annyi éven át itt volt a legjobb középpálya...), védelem úgyszintén, Luis Enrique meg nem elég tökös ahhoz hogy komolyabb változtatásokat eszközöljön. Lehet még tavaszra javulni persze, de egyelőre nem sok reményt fűzök a dologhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm...pedig a Barca mindig január február környékén kezd el gyengélkedni...és utoljára februárban kapott ki hazai pályán a Valencia-tól... mi lesz itt? :hmm:

Aláírnám, ha most fordítva lenne, és akkor jönnénk formába, és még BL-t is nyernénk :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nyer a Sevilla és a Valencia, a Barca lecsúszik az ötödik helyre :shocked:

Durva lesz idén is a spanyol bajnokság.

Az angol se kutya, ott is izgalmasan alakulnak a dolgok. köszönhető a City és a MU bénázásának..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Because Peyton Manning vs Tom Brady wasn't awesome enough already... :lol:

 

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000421025/article/blizzardlike-conditions-in-foxborough

Király kis meccs lesz ezzel a rengeteg hóval. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.