Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Azigen! Az Atletico szépen elkente a Realt... :o:D Na holnap felzárkózhat a Barca. :)

Tudom, hogy a döntetlen Barcás szemmel még jobb lett volna, de én végig az Atleticonak szorítottam, a Realtól egy pontot is sajnálok helyezéstől függetlenül :D Ha holnap nyer a Barca onnantól a saját kezükben a sorsuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

111yso024x1m65eiiwf_thumb.jpg

Van itt a fórumon, aki már "látta" a képet :rock:

 

(Ezt aerial hoop-nak hívják, és egy kiadós edzés után minden tagom úgy megnyomja mintha egy profi masszőr órákon át dolgozott volna.... az aruetiiise meg nézhetnek, mert még az egyszerűbb pózok is jó látványosak.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen feljutni a karikára nehéz (az ötféle módszerből kettő az, ami eddig sikerült) . Ha fent vagyunk, már megoldjuk valahogy :)

Ennek a póznak annyi a nehézsége, hogy a lenti kézzel előtte nem tudom megfogni a karikát mert ott van a shebsem. Félig le kell esni ahhoz, hogy meg tudjam akadályozni a tovább esést :) Közben persze a felső kézzel kapaszkodok mint a hétfene, s csak akkor engedem el amikor már a testsúly a hátamon-nyakamon van.

Érdemes egyszer kipróbálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.