Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Elkészült egy újabb magyar versenypálya, amely a Balaton Park Circuit névre hallgat és Balatonfőkajáron található. A pálya 4115 méter hosszú és 16 kanyarból áll. A mai nap nyílt meg. Giancarlo Fisichella vezetett rajta.

 

Arra a kérdésre, hogy milyen futamokat rendezhetnek itt, Dancsó Adrienn, a Balaton Park Circuit motorsportrészlegének operációs vezetője így válaszolt:

„Remélhetőleg 2024-ben sok nemzetközi sorozat választ majd minket. Egyelőre Grade 2-es lincencet igényeltünk, ahhoz, hogy Grade 1-es legyen, több feltételnek kell megfelelni, de egyik sem teljesíthetetlen. Kapcsolatban állunk a FIM-mel, de a MotoGP-hez némi módosításra azért szükség lenne. Alapvetően nem célunk, hogy itt köszöntsük a Formula–1-et hiszen az F1 a Hungaroringé.”

 

Képek a pályáról és a pályarajzáról:

palya901.jpg

 

Image

 

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

F1-es hírek következnek:

 

- Holnap jöhet a bejelentés az Aston martin és a Honda "házasságáról", amely 2026-tól lépne érvénybe és 2030-ig tartana. Ugye néhány hónapja kijött egy lista a 2026-ban szereplő motorokról és a Honda köztük volt, tehát mindenképpen visszatérnek. Most már úgy néz ki, tudjuk kivel.

 

- Hamilton a Ferrarihoz igazolhat? Az angol Mail lap értesülései szerint maga John Elkann vezeti a tárgyalásokat Hamiltonnal, aki 40 millió eurót ajánlott a pilóta számára, hogy jövő évtől vöröset viseljen. (Wolff mondjuk cáfolta a hírt)
Emellett a Mail szerint Hamiltont Sainz helyére ültetnék be, így a csapat Leclercet is megtarthatná. Ez azt is jelentené, hogy a csapat idejekorán megválna Sainztól akinek a jelenlegi szerződése 2024 év végéig tart.

Leclerc-el amúgy már folynak a tárgyalások.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Íme a 2024-es Forma-1 naptára, benne 24 futammal. Próbáltak "költséghatékonyabbak" lenni az utazást illetően. Ami érdekesség itt, azok a következők:

 

- Az első két futam csütörtök-péntek-szombat lebonyolítással fognak megtörténni. Március 10-én kezdődik a ramadan (arab ünnep, csak este esznek, isznak, stb.), szóval emiatt értem Jeddaht, de Bahrain? :D

- A Kínai nagydíj már megint itt van. Érdekesség vele kapcsolatban, hogy ha megint eltörlik, akkor tavasszal újra lesz megint egy 1 hónapos szünet. :D

- Japán őszről tavaszra vándorolt, ami időjárásilag nem tudom mit takarhat (utazásilag érthető a döntés).

- Szingapúr után van egy 1 hónapos szünet.

- Belgium a naptárban van, ez azt jelenti, hogy sikerült hosszabbítaniuk. Remélem valami hasonló lesz majd a szitu, mint a hétvégén Spielbergben, és majd a belga hétvégén bejelentik a több évre szóló hosszabbítást. :clap2:

 

FeUlUlPqKXuPTq5uqE7WEWL76EaGfHMlnHOfL2TV

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

A Feröer-szigetek lakossága olyan kicsi, hogy a focisták java részének civil munkája is van, mert csak a fociból nem tudnak megélni. Ez lett volna a poén lényege

Ja, ezt tudom de valahogy nem vicces.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Nagy volt az arc.

Igen, láttam a meccs előtti kommunikációt - hihetetlen hogy valakik az európai porondon bármelyik csapat ellen is készpénznek veszik a továbbjutást a mérkőzés lejátszása előtt. Szégyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a magabiztossággal alapvetően nincsen probléma, a feröeriek is úgy számíthattak, hogy itt a Ferencváros az esélyes és valószínüleg tovább fog jutni, de előre nem kellett volna olyanokat posztolni, mintha már tovább is jutott volna a Fradi. Ez leginkább a social media manager sara volt, biztos vagyok benne, hogy a csapat azért készült erre a mecsre, csak most ez így alakult. Azért az orosz mester a méretes zakó utáni felkérdezésnél az esetleges távozása kapcsán visszakérdezett, hogy "Warum?", aztán ahogy olvasom ez is megoldódott...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elvileg Jesse Marsch lehet a Fradi új edzője. Állítólag már Pesten tárgyalnak. 

Nem tudom, hogy mennyire örüljek ennek a hírnek. Marsch a lipcsénél és a Leedsnél is megbukott, bár tény, hogy a Leedsnél nem a legjobb pillanatban rúgták ki (ki is estek). Nagyon az intenzitásra tör, de a védekezése a csapatainak kész káosz, szóval kicsit aggódom, hogy ez meddig viheti a Fradit. Szerintem Rebrov sokkal jobb volt ennél a szintnél, de még Csercseszov is.

Más:

Nem tudom pontosan hova illik, talán ide a leginkább, de egészen elképesztő volt ez a 102 méteres merülés! A magyar lány 3 perc 50 másodpercig volt a víz alatt egy levegővel. Én 40 másodperc után szerintem már meghalnék. Kicsit meg is hatódtam ahogy szurkoltak neki. Jók ezek a videók, mert az ember amikor olvassa, csak egy hír a sok közül, de itt is látszik, hogy mekkora meló van ebben és milyen érzelmes pillanatokat eredményezhet egy ilyen világrekord!
 



2 óra 51 perc 30 másodperctől indul, igyekeztem oda beállítani a videót. Fontos adalék még, hogy nem elég a felszínre jönni, hanem szépen sorban le kell venni az orrcsipeszt, jelezni kell egyezményes jellel, hogy jól van, mondania kell, hogy I'm OK és a végén be kell mutatni a cetlit amit a beállított mélységben lévő tányérról hozott fel magával. Elképesztő! :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.