Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Ebbe a kerteben sokkal több nem nagyon van.

Ne mondjátok már. Simán benne hagytuk a csoportban 5 de inkább 7 pontot. Az észak-írek ellen 1 pont lett a 6 helyett (mindkét meccs hozható lett volna) a görögök ellen is fogható lett volna a 3 pont Athénban, de legalábbis 1 biztosan. Ilyen könnyű csoportunk szinte sohasem lesz. Botlottak bőven a románok is, simán meg lehetett volna a 2. hely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne mondjátok már. Simán benne hagytuk a csoportban 5 de inkább 7 pontot. Az észak-írek ellen 1 pont lett a 6 helyett (mindkét meccs hozható lett volna) a görögök ellen is fogható lett volna a 3 pont Athénban, de legalábbis 1 biztosan. Ilyen könnyű csoportunk szinte sohasem lesz. Botlottak bőven a románok is, simán meg lehetett volna a 2. hely.

Hát az Észak-Írek itthon lefociztak kint meg egy potya gólt lőttünk helyzet nélkül. Én arra céloztam hogy a játékosok gyengék ha egyenként vizsgáljuk. Nem játszik egyleten magyar sem az európai top bajnokságokban. És a magyar bajnokság színvonal is elmarad az európai átlagtól. Az hogy 36 éves Gera a magyar válogatott egyik legjobbja az a csapatra nézve cikki. 2-3 játékos eltekintve gyenge játékosok alkotják a keretet.

A kijutott Albán és az Észak-Ír kertben is minimum 6-7 komoly bajnokságban játszó játékos szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hihetetlen. El van átkozva a magyar foci.

Nem Donát! A magyar foci sz*r! Szerintem így sokkal igazságosabb. Most bebizonyíthatják, hogy az EB -re valók! Akkor legalább úgy jutnánk kim, hogy valamit le is tettünk az asztalra.

 

Azért ez a török válogatott ezerszer jobb mint mi.

Persze, hogy jobb. És azzal amit ők megcsináltak, a csoport első két helyezettjét megverték, ezerszer jobban megérdemelték a kijutást mint mi, akik mindig csak a mákra várunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem Donát! A magyar foci sz*r! Szerintem így sokkal igazságosabb. Most bebizonyíthatják, hogy az EB -re valók! Akkor legalább úgy jutnánk kim, hogy valamit le is tettünk az asztalra.

Nyilván sz*r. De ezzel már komolyan a tököm kivan, hogy sehogy se jön össze. Nyilván nem érdemeltük meg. Nyilván nem leszünk ott. De azért annyira örültem volna, ha sikerül, ugye az nem baj?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván sz*r. De ezzel már komolyan a tököm kivan, hogy sehogy se jön össze. Nyilván nem érdemeltük meg. Nyilván nem leszünk ott. De azért annyira örültem volna, ha sikerül, ugye az nem baj?!

Persze, hogy nem baj. A baj nagyobb léptékben van. Sajnos azt kell mondjam, hogy a magyar focit nem szabad szeretni, vagy túlságosan rajongani érte mert abba tönkremegy az ember. Nézd meg a hosszú évek alatti meccseket, eredményeket. Részsikerek ugyan vannak, egy-egy győztes meccs, de a nagy cél szinte elérhetetlen. Azért bízom benne, hogy nem fogsz úgy járni mint én, akinél már 12 éve megtörtént a szakadás. :( Volt egy Fradi meccs a Debrecen ellen, amit nem tudott behúzni a csapat és így nem lett bajnok. Akkor lépett le Várszegi a zsidózás miatt. Nem tudom miért akkor bukott ki de nekem az a meccs akkora trauma volt, hogy ott megtört bennem valami. Annyira akartam a sikert és nem jött. Egyszerűen elegem lett. 2003 óta a két kezemen meg tudom számolni hány foci meccset néztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább egyértelmű lesz a helyzet: ha kijutunk, azt megérdemeljük (mindegyik 3. helyezett erősebb nálunk). Ha nem, nem. A "fiúk" pedig majd talán egyszer megtanulják, hogy nem lehet a szerencsére hagyatkozni, hanem teljesítmény is kell.

 

Egy győzelem ("bravúr"? pfff) kellett volna É-Írország vagy Románia ellen. Nem itt tartanánk. Innentől fogva bekaphatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy van itt a kiemeléses rendszer? Nem a helyezés szerint? Mert akkor az utolsó négy 3. helyezett válogatott az a svéd, ír, bosnyák és szlovén.

 

Amúgy szép ez a EB meg minden de a VB kijutás lenne az igazi.

Az utóbbi eb-k véleményem szerint színvonalasabbak voltak, mint a vb-k (a 24 csapatos felállás miatt ez most fog megváltozni). Másrészt 40 éve ide se jutottunk ki, így az eb kijutás is igazi lenne. A vb olyan elérhetetlen, hogy azt szerintem kár feszegetni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy van itt a kiemeléses rendszer? Nem a helyezés szerint? Mert akkor az utolsó négy 3. helyezett válogatott az a svéd, ír, bosnyák és szlovén.

Ranglista szerint amit holnap fognak frissíteni.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű... Valahol sorsszerű, hogy az amúgy sportemberekhez elég méltatlan "most aztán minden jöttmentnek vehemensen szurkolunk" mentalitású válogatott hoppon maradt, pláne így az utolsó utáni pillanatban. :( De most mit lehet mondani arra, ha mezőnybővítés és az évszázad leggagyibb csoportja után eleve a 3. helyet tűzzük ki célul, aztán miután a nálunk vmivel magasabban kvalifikált 2 csoportriválisról is kiderül, hogy nudlik, még akkor is elégedetten konstatáljuk a 3. helyet. Majd kikaparja nekünk a gesztenyét az összes többi válogatott, vagy aztán lehet hivatkozni a pechre. Noha ebben megint csak minimális a szerencse szerepe, sokkal könnyebb dolgunk volt a 3.-ok tabelláján is ezzel a csoporttal, de egyetlen érdemi eredményt se sikerült összekaparni...

 

És tényleg ez a mentalitás háborít fel, hogy Feröer vagy Finnország kínkeserves legyűrése után örömtüzek gyúlnak, meg fantasztikus teljesítményről beszélnek. Egy ilyen selejtezősorozat után minden résztvevőnek (játékos, edző stb.) fülét-farkát behúzva kellett volna szabadkozni a trágya eredménysor és játék után. Így szóba lehetett volna hozni, hogy még bízunk a tőlünk független meccsek eredményében, de nem így, ahogyan tették. Mintha mi mindent megtettünk volna azért, hogy ott lehessünk, miközben egy nagy büdös lófütyi az egész.

 

Mindenesetre van még egy pótselejtező, hátha sikerül bebizonyítani, hogy érdemesek vagyunk a részvételre. Szlovénia még éppen verhető is lenne, ha összeszedik magukat a fiúk. Persze kérdés, hogy lesz-e újra ekkora mákunk a sorsolásnál, de reménykedjünk. Csak mert mások ellen pláne jó eséllyel leszünk szopóágon.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.