Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Egyetértetek Csank Janival? :hmm:

Nyilvánvaló, hogy valamivel többen járnának meccsekre, ha nem közvetítenének külföldi focit. Még többen, ha magyart se, hiszen nem árt nem megfeledkezni arról, hogy ha focirajongó vagyok, de nem érzek olthatatlan vágyat arra, hogy a helyszínen tekintsem meg a meccset, akkor jobb (külföldi) híján a magyart nézem, de ugyanúgy a tévében, kocsmában stb.. Szóval akkor ne közvetítsünk semmilyen sporteseményt, akit érdekel, az menjen ki személyesen megnézni. Vissza a középkorba. Na meg ugye nem csak Mo.-n, hanem világszerte mindenhol szinte határtalanul elterjedtek a sportközvetítések a médiában, mégis van, ahol még másod- vagy harmadosztályban is teltház van.

 

Szóval lehet, hogy máshol kéne keresni a probléma gyökerét. Még a futball minősége se feltétlen elég kifogás, hisz azért vannak olyan jóval nagyobb látogatottságú bajnokságok, amikben aligha annyival erősebb (ha az egyáltalán) a színvonal, mint nálunk. A szurkolói kultúra, a létesítmények állapota, a meccs, mint közösségi esemény és rendezvény színvonala (pl. szervezettség, biztonság stb.) mind-mind fontos tényezők. Emellett az emberek anyagi helyzete, általános életszínvonala, szabadidejüknek mennyisége szintén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nyugaton ilyenekért körbe röhögik hatszor. :D

Annyiszor itthon is bőven. :D A nagy különbség csak az, hogy jobb helyeken már nem kapna semmilyen érdemi pozíciót és meg se kérdeznék a véleményéről. Max. behívnák El Risitas mellé humorizálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem követtem az új szabálymódosításokat, de hallottam, hogy az időmérő nagyon új lesz. Nagyvonalakban hogy fog kinézni?

Nagy vonalakban úgy hogy maradt az eddigi Q1, Q2, Q3 csak most nem az egyes szakaszok után esnek ki az autók hanem már közben egy bizonyos idő elteltével.

Q1-ben 7 perc után kiesik az utolsó és utána 90 másodpercenként ugyan ez. 7 autó esik ki.

Q2-ben 6 perc után kiesik az utolsó és utána 90 másodpercenként ugyan ez. 7 autó esik ki.

Q3-ben 5 perc után kiesik az utolsó és utána 90 másodpercenként ugyan ez. 7 autó esik ki.

És az utolsó 90 másodpercben csak két autó marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wéber Gábor múltkor remekül kifejtette, mekkora hülyeség ez az új időmérő rendszer. Előre félek... :para:

Mint általában, Wébernek igaza is lett. Egyike azoknak, akik értenek hozzá és még a tévé közelébe is engedték, hogy kommentálja a sportágat. Remélem minél előbb eltörlik ezt az idiótaságot, botrány volt az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamilton. Megvariálták az időmérőt, hogy "izgalmasabb" legyen és többet körözzenek a kocsik. Olyan jól sikerült mindez, hogy az utolsó 4 percre, ami tavaly kb. a legizgalmasabb szakasza volt az egész kvalifikációnak, szóval az utolsó 4 percre nem jött ki kb. senki, aki kijött, azt se mutatták. :lol: Mindezt előre lehetett sejteni, mert olyan szabályokat fektettek le, ami egyrészt nem kompatibilis az F1-gyel, mert a NASCAR-ra találták ki, másrészt nem kompatibilis az idei gumi szabályokkal. Dilettáns banda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a futam viszont szerintem egész jó és nem csak Alonso balesete miatt (nekem is egyből Brundle 1996-os repülése ugrott be). Szerencsére már a leszerepelt időmérőrendszert is ejtették. Sajnálom, hogy Vettel végül harmadik lett, a Merci továbbra is nagy fölényben van, erőből nem, csak taktikával lehet megverni. De legalább nem Hamilton nyert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, a futam viszont szerintem egész jó és nem csak Alonso balesete miatt (nekem is egyből Brundle 1996-os repülése ugrott be). Szerencsére már a leszerepelt időmérőrendszert is ejtették. Sajnálom, hogy Vettel végül harmadik lett, a Merci továbbra is nagy fölényben van, erőből nem, csak taktikával lehet megverni. De legalább nem Hamilton nyert.

Dettó. A Ferrari csúnyán eltaktikázta, pedig nyert helyzetben volt, igaz a biztonsági autó a Mercik helyzetét javította. Alonso meg... hú, mit úszott meg... ilyenkor látszik, hogy mennyit fejlődött a biztonság a Forma1-ben. 20 évvel ezelőtt aligha szállt volna ki így a kocsiból, még akkor is, ha Brundle is megúszta pont 20 éve, de azért a tempó szerintem itt nagyobb volt mint anno (1:32-es volt a pole kör 20 éve, most 1:23-as kezdetű) és a pördülések után nagyobb lendülettel landolt a fal közelében.

 

A lényeg, hogy szegény Alonso szerencsére jól van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amíg Szima az elnök és Kondás ennyire be van oda betonozva oda, csak lefele vezet az út :facepalm:

 

Hejj, de rég volt már mikor BL-főtáblára jutottak...

 

 

Azt nem értem, hogy ez a gyenge csapat, hogy bírta a Fradi után a legtöbb gólt lőni a bajnokságban? :lol:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És emiatt a kötsög miatt nem lettünk ma bajnokok. :roll: Egyébként az utóbbi évek leggyengébb debreceni csapata ez. Borzalmasak.

Ahogy Yoda is írta alább, Szima és Kondás párosa utolérhetetlen, ha a csapat leépítéséről van szó az elmúlt években...

 

A Fradi bajnoki címe nem is kérdés, de tartok tőle, hogy idén sem jutunk el sem a BL sem az EL főtáblára...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doll kerek-perec meg is mondta pár napja, hogy a jelenlegi keret nem elég a sikeres európai szerepléshez. Szerintem a hazai elsőség behúzása után szépen le is lép valami prosperálóbb bajnokságba.

 

Kondás nyilatkozatait meg tanítani kéne, minden langyos pocsolyában dagonyázó edző példát vehetne róla. Mindegy, annyiban örülök, hogy láthatóan kezd visszatérni a fővárosi foci az őt megillető helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Összetettben ezzel a 4. lett. Milyen kár, hogy pont az előtte lévő 3 emberből 2 hondás. Bár úgy látom, hogy a WTCC-ben a legjobb 10-en belül a 6. helynél (amit Norbi végül megszerzett az időmérőn) nem nagyon van rosszabb. Egyik futamon sem indul túl jó helyről, és még pontot sem kap érte a kvalifikáció után...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.