Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Gratulálok RAJMESZ-nak, aki megnyerte a versenyt. Egyszer kell vezetni ugyebár, a végén. :D

 

A végeredmény:

1. Rajmesz - 46 pont

2. Wilde - 44

3. Fulcrum - 43

4. Yoda József - 41

5. Nabopolasszar - 39

6. MissKarrde - 37

6. Donát - 37

8. Darth Krande - 36

8. Dei - 36

10. luke19 - 34

11. Ody Mandrell - 33

12. Rog - 27

13. Nute Gunray - 26

14. Csoli - 21

15. Frenkie - 3

16. Darth Cupsy - 1

16. tomcsi80 - 1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején jól kezdtem, sajnos alábbhagyott a lendület utána :)

 

Ha az estit is eltalálja, szinte képtelenség lesz behozni. ;)

 

Nem jött be, pedig eltaláltam azt a meccset! :P

 

Gratula a győztesnek! :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a számolgatást, de jó is ezt látni, köszi. :D

Ezek szerint tudok én tippelni, de valahogy a tippmixen nem ez mutatkozik meg. :D

Hiába. "Nem az iskolában szerzett jegyek határozzák meg az ember intelligenciáját". Most erről ez jutott eszembe. :D

És ráadásul hendiképpel nyertem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ALL TIME EURO Tabella

1 MissKarrde - 87

2 Ody Mandrell - 79

3 Donát - 77

4 Nabopolasszar - 54

5 Nute Gunray - 49

6 Rog - 47

7 Rajmesz - 46

8 Wilde - 44

9 Fulcrum - 43

10 Yoda József - 41

11 Dei - 37

12 Darth Krande - 36

13 luke19 - 34

14 Lokatelli - 31

15 Barnez - 26

16 Bomarr - 21

16 Frenkie - 21

16 Csoli - 21

19 Danityu - 20

20 Pildi - 18

21 Flóribá - 16

22 Coce - 12

23 Lada - 11

24 Darth Cupsy - 1

25 tomcsi80 - 1

ALL TIME VB/EB Tabella

 

1 Ody Mandrell - 222

2 MissKarrde - 203

3 Donát - 195

4 Nabopolasszar - 138

5 Nute Gunray - 99

6 Yoda József - 85

7 Bomarr - 83

7 Rog - 83

9 Lokatelli - 82

10 Barnez - 81

11 Lada - 80

12 Wilde - 66

13 Jake - 55

14 Frenkie - 54

15 DjNorbi - 50

16 Rajmesz - 46

17 Oldfighter - 44

18 Fulcrum - 43

19 Tenel Ka - 40

20 Dei - 37

21 Darth Krande - 36

22 Kudar - 35

23 luke19 - 34

24 Csoli - 21

25 Danityu - 20

26 Pildi - 18

27 Flóribá - 16

28 Coce - 12

29 Jinx - 11

30 Darth Cupsy - 1

30 tomcsi80 - 1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak az első félidőt láttam, utána elvitt a haveri kör. De(de-vel nem kezdünk mondatot :D ) én azt mondtam, miután C lement, hogy itt esély nincs!!! Aztán belegondoltam, hogy nekünk, meg Wales-nek sikerült gólt lőni az egész EB-n, szóval nélküle is lehet bármi. Innét haveri kör] aztán egy INFO hogy Portugália nyert!!!. Én örülök neki!!! 04 óta minden világversenyen nekik szurkolok ,és most azért összejött :)

 

 

És én megmondtam: "hogy a végén még ezzel a hitvány játékkal fogják megnyerni" (mostantól Lotto-zok :D )

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, az lesz. Oda fogják neki nyomni megint, pedig nem érdemli meg.

Ha ő nem akkor ki? Messi? elég gyenge szezonja volt magához képest. Copán is felsültek.

Ronaldo BL nyert mint gólkirály + EB-t ahol nem játszott a legjobban de azért így is lőtt 3 gólt(+3 gól passz) és vezére volt a csapatnak.

Ilyen eredményeket senki nem tud felmutatni idén.

 

És Ronaldo lehet szidni utálna de azt nem hogy ő egy igazi vezér a csapatának aki szívvel lélekkel küzd minden meccsen és most megjött a siker is.

Messi ellenben pályán lehet hogy jobb egy kicsivel de mint ember egy seggdugó. Egy kis szaros gyáva aki meglapul a sarokban amikor vezérként kéne viselkednie, nem tudja motiválni a csapatát. Ez is az egyik oka hogy semmit nem nyert Argentínával. A múltban látható hogy az igazi nagy klasszisok vezérek is voltak és ez volt sikerük egyik kulcsa lásd: Pelé, Maradona, Platini, Zidane, Ronaldo(brazil), Beckenbauer stb. Ők mind nyertek eb-t vagy vb-t Messi NEM.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én szememben Luis Suarez az aranylabdás.

 

Messi meg nem kapitány alkat, és akkor mi van? Bejutott 4 döntőbe Argentínával, melyből 3-at szinte csak és kizárólag neki köszönhet a csapat, mert nélküle a fasorba se lennének. Arról nem hiszem, hogy ő tehet, hogy a csapattársai (elsősorban Higuain) annyira balf***ok, hogy tiszta ziccereket nem bírnak belőni. Higu két döntőt is elbaltázott ezzel. De persze az argentinok szemében mindig Messi a sz*r, ha nem nyernek, mindig mondják hogy a válogatott nem érdekli, ami persze k***vára nem igaz. Ha nem érdekelné, nem sírta volna el magát a Copán. Most persze hirtelen mindenkinek fontos lett, miután lemondta a válogatottságot. Most rájöttek, hogy nélküle bizony labdába nem rúgnának. Ellenben a portugálok tökéletesen megvannak CR nélkül, mint láthatjuk, neki sok köze nem volt ehhez a győzelemhez. Csak szerencséjére az ő csapatában egy Éder van, nem pedig Higuain.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én szememben Luis Suarez az aranylabdás.

Jó szezonja volt nem vitás talán oda érthet. De ha az ember kicsit a számok mögé nézz akkor más a helyzet. Az utolsó 5 fordulóban lőtt 14 góltját a spanyol bajnokság utolsó helyzeteinek lőtte. Olyan volt mint idén a Barca, a kis csapatokat sokszor kitömte de a fontosabb meccseken sokszor beleszürkült. Ha Copa-n tudott volna játszani az sokat segített volna az esélyein.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ő nem akkor ki? Messi? elég gyenge szezonja volt magához képest. Copán is felsültek.

Ronaldo BL nyert mint gólkirály + EB-t ahol nem játszott a legjobban de azért így is lőtt 3 gólt(+3 gól passz) és vezére volt a csapatnak.

Ilyen eredményeket senki nem tud felmutatni idén.

Csatlakozom. Egyértelmű, hogy Ronaldoé lesz az aranylabda idén. BL+EB, nem is lehet vitás. És nem is sajnálom tőle. 31 éves, ráadásul jött most ez a sérülés is, lehet többé már nem ér fel a csúcsra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Messi ellenben pályán lehet hogy jobb egy kicsivel de mint ember egy seggdugó. Egy kis szaros gyáva aki meglapul a sarokban amikor vezérként kéne viselkednie, nem tudja motiválni a csapatát.

Hát igen, Messi elég visszataszítóan viselkedik mostanában. Sértetten visszamondja a válogatottságot, boldog-boldogtalan könyörög neki és a bocsánatáért esedezik, mintha ő szívességet tenne azzal, hogy felhúzta a címeres mezt. Neki a nemzeti tizenegy soha nem jelentett semmilyen lelki érzületet, csak valami szükséges nyűg volt, amitől most végre megszabadulhatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a pontverseny győztesének, és minden játékosnak a részvételért :yeah:

Donát, köszi a levezénylést, elsőosztályú volt, mint mindig :)

És persze az EB-k állása a nyerő :rock: Ha kicsit jobban foglalkozok a témával a játékok második felében, jobban elhúzhattam volna. Majd legközelebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, Messi elég visszataszítóan viselkedik mostanában. Sértetten visszamondja a válogatottságot, boldog-boldogtalan könyörög neki és a bocsánatáért esedezik, mintha ő szívességet tenne azzal, hogy felhúzta a címeres mezt. Neki a nemzeti tizenegy soha nem jelentett semmilyen lelki érzületet, csak valami szükséges nyűg volt, amitől most végre megszabadulhatott.

Olvasd el mégegyszer amit írtam ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ők se állnak vissza az utolsó 10 percben. :P

Nekem amúgy az volt az érzésem 3-3-nál, ha akarnának, a portugálok meg tudnának verni minket. Azért mégis csak a cserecsapatunk volt fönt, és már ahhoz is további kiegészítők jöttek be (Korhut mellett Bese pl.). De a portugálok nem akartak kockáztatni - ami egyébként is jellemző volt rájuk a torna során - így maradt a 3-3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.