Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Előállnék és én is egy számotokra biztos vadnak tűnő teóriával.

Elismerem légből kapott és váratlan, mert erőltetett és valószínűtlen, sw idegen, klisés, de felteszem,

hogy

 

Snoke=Snoke..

:evil:

 

:lol: :lol:

 

Jaj gyerekek... nagy a kísértés hogy megszegjem az aláírásomban rögzített fogadalmam. Pedig olyan jó videót láttam a teóriáról, ami elég alaposan kifejtette azt, azt is, hogy miért nem kell Serkis legutóbbi szavaira sokat adni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előállnék és én is egy számotokra biztos vadnak tűnő teóriával.

Elismerem légből kapott és váratlan, mert erőltetett és valószínűtlen, sw idegen, klisés, de felteszem,

hogy

 

Snoke=Snoke..

:evil:

Szerintem egy kicsit túlbonyolítod a dolgokat, nem hiszem, hogy ez lesz a megoldás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előállnék és én is egy számotokra biztos vadnak tűnő teóriával.

Elismerem légből kapott és váratlan, mert erőltetett és valószínűtlen, sw idegen, klisés, de felteszem,

hogy

 

Snoke=Snoke..

:evil:

Basszus, ez nekem is eszembe jutott már, de akkora f*szság, hogy nem mertem beírni. Eleve már szembeköti azt a megkötést, hogy mindenkinek kapcsolatban kell lennie valakivel, rokoni, baráti, reinkarnálódott, klónozott vagy bármilyen más, de szoros kapcsolatban, mert anélkül a Star Wars nem Star Wars. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előállnék és én is egy számotokra biztos vadnak tűnő teóriával.

Elismerem légből kapott és váratlan, mert erőltetett és valószínűtlen, sw idegen, klisés, de felteszem,

hogy

 

Snoke=Snoke..

:evil:

Kitaláltad egyik legtitkosabb gondolatomat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda bácsi! A fogadásod másik topicra is érvényes, vagy csak erre? :D De simán kikerülheted. :D annyit kell tenned, hogy a Tudjuk ki helyett "Sidious mestere"-t írsz. :D

 

De jobban belegondolva én még nem is állítottam fel teóriát Snokkal kapcsolatban. :D Na szóval hülyeséget félretéve. Amióta tudjuk, hogy Snoke látta a birodalmat megszületni, majd elbukni azóta találgatunk és egyre faintosabb teóriákat gyártunk. A kedvenc teóriám a Kylo a jövőből, a második kedvencem meg hogy Vader. Egyrészt, az időutazásnál idegenebb dolgot a Star Wars univerzumban nem tudok elképzelni, másrészt meg simán csak $z@® lenne. Vaderrel kapcsolatban meg nincsenek rá szavaim. Egyszerűen hülyeség. A Star Warsban talán a legidegenebb dolog, amit még be tudnék fogadni, az a teleportálás. Végül is Talzin is tudott teleportálni "bizonyos szemszögből nézve". Na szóval. Snoke élt a Birodalom előtt is. Valami köze a Jedikhez/Sithekhez biztosan van. De ettől függetlenül simán lehet egy tök idegen karakter. Tehát az én véleményem az, hogy Snoke "bizonyos szemszögből nézve" ismeretlen karakter, eddig nem láttuk őt sehol. lehet, hogy nem is csak a háttérben volt, lehet, volt neki fontos feladata, csak hogy idáig egy képkockát sem kapott. Snoke nem Ezra, nem Vader, nem Kylo, nem "Tudjuk ki" Plagueis, nem a főinkvizítor és nem Palpi klónja. Snoke egy új karakter. A jövőben adhatnak neki alapot akár a Rebels-ben, de a jelenlegi ismert Sagahoz, karakterekhez semmi köze. Az, hogy öreg, sebes a képe (most erről eszembe jutott egy német kifejezés, a Backpfeifengesicht, mikor valakinek olyan ronda a pofája, hogy arcon kellene csapni, nos, Snoke egy ilyen eset :D) bizonyos szemszögből nézve igen sebezhető, annak ezer oka lehet. Erre tökéletesen ráillik a Plagueis teória, de ezt a lépést nem merik megtenni és így Palpi nimbusza esne a Halálcsillag reaktorába Palpi után. Az is lehet, sőt, annak örülnék a legjobban, ha Snoke kapna egy Spinn-offot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értelmezzétek úgy, hogy hanyagolom a Tudjukki teóriáját, amíg be nem mutatják a következő részt :) főként így értettem. De nyilván más a jelentése annak, ami le van írva az aláírásomban, és azt könnyen meg is lehet kerülni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem ez csak sima rajongói fantáziának tűnik, vannak elemek, jelenetek amik bejönnek, de többségében nem biztos hogy tetszene.

 

Amúgy ennek nem inkább az EP8 spoileres topikban lenne a helye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Korábban ez már felmerült, akkoriban még nettó baromságnak tartottam, mert úgy gondoltam, Snoke túl nagy kaliber ahhoz, hogy egy animációs sorozatból származzon.

 

Azonban ahogy haladunk előre a Rebels-szel, egyre világosabb, hogy Ezra nem mindennapi Erőhasználó. Hihetetlenül gyorsan tanul, képességekben szerintem már most felül tudja múlni mesterét is. Megkockáztatom, hogy a midikloriánszáma közel akkora lehet, mint Anakiné. Az is világos, hogy elindult a sötétség ösvényén. És kétségkívül minden illik rá, amit Snoke-ról tudunk... Akár lehet is benne valami, bár az én kívánságom nem ez (lásd az aláírásom). De nem fogok bánkódni, ha ez lesz végül, bár a Rey-es része nem tetszik a dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hát ennyi erővel Kylo Ren is lehetne Ezra. :D Ezra-nál hozza fel az ősi fénykardot és Vader imádatát, aztán rávetíti Snoke-ra, hát elég erőltetett. Korábban poénból már bedobtam, hogy Rey Ezra és Sabine lánya, úgy tűnik elhamarkodtam. :D

 

A Rebels évadzáró miatt inkább dobozba teszem.

 

Nem tudom mit akarnak majd kezdeni Maul-lal és Ezra-val, de nagyon sokat kéne ahhoz dolgozni, hogy ők mester és tanítvány legyenek. Ezra rádöbben arra, hogy Maul átverte őket (legfőképp őt magát), ráadásul ő vakította meg a mesterét. Nem igazán látom, hogy mi értelme lenne Ezra-ból gonosz karaktert csinálni, amikor a jellemfejlődése egyértelműen nem erre mutat. Megkísérti a sötétség és megvan benne a hajlam, de ő eddig mindig hamar és sikeresen legyőzte ezt.

 

Ráadásul ehhez az kéne, hogy a ST főgonoszát egy animációs sorozatból származtassák, ami erősen valószínűtlen. Ha még a Saga mellett a Rogue One-ról is úgy hírlik, hogy kerülik az ilyen eredetű karaktereket, akkor pont Snoke-nál adnák ezt be? Nyilván nem zárhatunk ki semmit, de szerintem ez az egész teória nagyon vad.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapból tetszik a teória, de nehezen tudom elképzelni, hogy Snoke egyenlő legyen Ezrával, bár nem lehetetlen. Annak meg kifejezetten örülnék, ha az Ep7 eseményeinek előzményeire már a Rebelsben lennének utalások, mégha nem is ennyire erősek mint ez a teória. Azt, hogy Rey Snoke lánya kizártnak tartom Anakin fénykardja miatt, ha Rey nem a Skywalkerektől származik miért kötődne ennyire hozzá az a fénykard? Bár alapvetően tetszene az is, ah Snoke lánya lenne, de ezt tartom az egész teóriából a legkevésbé valószínűnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban ez már felmerült, akkoriban még nettó baromságnak tartottam, mert úgy gondoltam, Snoke túl nagy kaliber ahhoz, hogy egy animációs sorozatból származzon.

Én is hülyeségnek tartottam, de most már legalább ott tartok, hogy hajlandó vagyok elgondolkodni rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke erősen együttműködik az Első Renddel, irányítja őket. Az Első Rend pedig egyértelműen a Birodalom szellemi örököse. Ezra pedig szívből gyűlölte a Birodalmat, minden rosszért őket tartja felelősnek. Ezeket hogyan lehet összekombinálni? Meg ugyan Ezra-ról elmondható, hogy élt Birodalom kiépülésekor, de ennek jó részében még gyerek volt, amúgy meg egy piti tolvaj akkortájt. A korábbi érában meg még nem is élt, pedig mintha olyasmit is pedzegetnének, hogy Snoke-nak egészen régre nyúlik vissza a története.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még csak az kéne... :D Nem tegnapról maradt ez a hír amúgy? :lol:

 

Ez teljesen friss hír. A Rey-el kapcsolatos részt én nálam is sántít, sőt, hogy Ezra át állna a sötét oldalra, de ha Snoke és Ezra képét nézzük, nekem teljesen úgy tűnik mintha ő lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke biztosan férfi? :lol:

 

Mert most az jutott eszembe, hogy akár Ahsoka is lehet :lol:

 

 

Ugye a Rebels évadzáróban azt látjuk, hogy lefele megy... mi van, ha lefele megy a katakombákba? És mostantól kezdve ott él, és ott elemészti a sötét oldal? A nagy vágást meg most szerezte az arcán, a lekkui meg leszáradnak róla öregkorára? :D

 

 

Na jó, késő van már, megyek aludni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt leszámítva, hogy látta a Birodalom felemelkedését. ;)

Maximum annyira látta azt, mint én a Szocializmus bukását.

 

Kérdés mit értünk a Birodalom felemelkedésén? Azt a folyamatot, mialatt a Köztársaságot Birodalommá formálta Palpatine, vagy azt az időszakot, ami a Birodalom kikiáltásától tartott a hanyatlás kezdetéig (ami legyen mondjuk az első HCS felrobbanása)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.