Bence1997
Ezüst támogató
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
-
Az Ahsoka sorozat
Lehet, hogy az utómunkálatok lassabbak haladnak és ezért döntöttek az áttolás mellett. Bár így meg nagyon zsúfolt lesz az év első fele (és akkor mit akarnak az év második felére tenni?) Amúgy én a Februárt tartom lehetséges kezdésnek. Idén ősszel (méghozzá októberben) jön a VisionQuest, ami gondolom az ősz végéig megy majd. Év végére a Percy Jackson 3. évadát adja ki a Disney, jövő év márciusára pedig a Daredevil új évadát tervezik.
-
A Jedi és a Sith rend
Mesterek és tanítványok:
-
Starfighter spoileres topik
Egy biztos: a jövő évi Celebration kiemeltje mindenképpen ez a film lesz. Szerintem az Ahsoka talán már véget is ér a rendezvényig (vagy a finálét időzítik oda). Amúgy eddig mindig 8 hónappal a filmek előtt adták ki az első kedvcsinálót (mínusz Solo meg az Ep7 legelső teasere). A Mandó is ugyanezt tette és szerintem most is ezt fogják csinálni.
- Sport
-
Box Office
Szép számok. A Toy Story vs. Mandónál is szép eredmény ez, viszont a másik oldala az, hogy a Toy Story (világviszonylatban) nyitóhétvégéjén majdnem annyit hozott (312 milka), mint eddig a Mandó...
- Sport
- Sport
-
Box Office
Ha jól tudom Amerikában most hosszú hétvége lesz (Juneteenth), szóval akár még szépen is hozhat.
- Sport
-
A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Mint ahogy Ody írta, valami tervük biztos van Ventressel (akit amúgy már korábban is visszaakartak hozni, a Resistance című sorozatban Mika Grey karaktere eredetileg ő lett volna, aztán változtattak. Fun fact amúgy, hogy a Resistance 2. évada azért lett 19 epizódos, mert két epizódot kivágtak, az egyikben Kaz és Mike Maz Kanatával fogott volna össze ). Hogy mik a tervek vele, azt csak a készítők tudják. Amúgy meg én leginkább azért szeretném, hogy feltűnjenek, mert őszintén? Nem akarok megint X évet eltölteni ebben az érában. A klónháború kitörésétől kezdve a polgárháború lezárultáig már elég sok mindent tudunk (itt beleértve más médiumokat is), a Maul után jöjjön valami új.
-
Könyvek
Szinte biztos, hiszen úgy néz ki, hogy a jövőre érkező Starfighter filmnek is kiadják a kifestőkönyvét (Art of Coloring: Star Wars: Starfighter). Amúgy hogy magáról a listáról is írjak egy rövidet: nem rossz, ugyanakkor fájó, hogy pl. a Legacy of Vader nincs közöttük (de úgy látom újabb Thrawn adaptációk igen...).
-
Könyvek
Nyilván én se szeretném beleélni magamat, de ha a Vernestrás könyv ott szerepel a listában, a Crystal Crown is ugyanúgy kéne szerepeljen (The Acolyte: The Crystal Crown). De nincs így. Most vagy tud valamit a Maxim vagy nem, de nekem ez nagyon gyanús, pláne, ha az ember utánanéz, hogy mi is a firebrands.
-
Könyvek
Ez valóban jó kérdés, bár majd @Darth Revan9 felvilágosít erről: amikor a Köztársaság Fénykora még el se indult, a Szukits kapott egy listát a projektről, amiben elég sok minden volt (most gyorsan utánanéztem, Revan azt írta, hogy még a második fázisról is voltak benne infók). A Maxim is kaphatott ilyet a jövő évet illetően?
- Könyvek
-
Könyvek
Hmm, érdekes. Most gyorsan utánanéztem, mert ez a firebrands valahonnan ismerős volt. Mint kiderült, Avar, Elzar és Stellan hármasát így hívták fiatalkorukban. Roland Quarry (Elzar mestere) nevezte el a triót. Lehet az egyik korábbi óhajom teljesül, miszerint hármójukról kapunk egy könyvet.