Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Iqvi

Fórumtag
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

  1. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Persze. Istenem de utálom, hogy már most megjelennek azok az emberek, akik névtelen barátokra, ismerősökre hivatkozva már keltik a hangulatot egy olyan film ellen, amiből eddig publikusan még egy képkockát nem mutattak be. Utálom az ilyeneket.
  2. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Ami azt illeti, én örülnék ennek. Jó lenne, ha ezáltal egy kicsit jobban belelátnánk az Első Rend háborújába, akár csak egy-két visszaemlékezés erejéig is.
  3. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Erre két könyvet nyugodtan rá lehetne szánni.
  4. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Nekem ez még így se áll össze, vagy hát nehezen hihető.
  5. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    De felvetődik az a kérdés is, hogy hogyan jelentheti be a magyar kiadó egy olyan Star Wars regénynek a magyarországi kiadását, aminek nemhogy még amerikai megjelenési dátuma sincsen hivatalosan, de hivatalosan ez a regény nem is létezik. Nekem ez egy anomália
  6. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    De erről angolul semmilyen hivatalos bejelentés nem volt sehol eddig, szerintem itt inkább a Crystal Crownra lehet számítani.
  7. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Nem bánnám, ha Filoni tervezett Mandoverzum lezáró filmjét átdolgoznák egy rövid, 5-6 epizódos, limitált sorozattá.
  8. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Mi van akkor, hogy ha egy új Saga kiépítésére gondolnak az epIX. után?
  9. Megírtam a Rebo-ra végre a kritikámat a képregényről, mind a 12 füzetet egybevéve: https://rebo.hu/2026/06/16/hosszu-ut-a-jakkura-elolvastuk-a-star-wars-the-battle-of-jakku-kepregenysorozatot/
  10. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: Maul - Shadow Lord
    Nem kéne 17 évad. Ha 1-2 éves időugrásokkal operálnának évadok között, akkor 6-7 évaddal el lehetne juttatni Maul karakterét a Malachorig, és Devon meg a Vörös Hajnal történetét is le lehetne zárni.
  11. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Jó lenne, kifejezetten örülnék egy ilyen befejezésnek.
  12. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az E-szárnyúak inkább a bolygóvédelmi erőket fogják szolgálni az ÚK-ban, a közös hadiflottánál pedig megmaradnak nagyobb részt a már bejáratott X, A, B és U szárnyú modellek modernizált verzióinál.
  13. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Szerkesztőségünk véleménye a filmről már olvasható: https://rebo.hu/2026/05/29/ebsz-igy-lattuk-a-mandalori-es-grogu-filmet/
  14. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ez komoly teljesítmény, egyáltalán nem számítottam ilyen eredményre.
  15. Iqvi hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Négy nap alatt, a film kis költségvetése mellett, ezt igen jó eredménynek tartom.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.