-
Starfighter spoileres topik
Persze. Istenem de utálom, hogy már most megjelennek azok az emberek, akik névtelen barátokra, ismerősökre hivatkozva már keltik a hangulatot egy olyan film ellen, amiből eddig publikusan még egy képkockát nem mutattak be. Utálom az ilyeneket.
-
A szereplők
Ami azt illeti, én örülnék ennek. Jó lenne, ha ezáltal egy kicsit jobban belelátnánk az Első Rend háborújába, akár csak egy-két visszaemlékezés erejéig is.
-
A Star Wars jövője
Erre két könyvet nyugodtan rá lehetne szánni.
- Könyvek
- Könyvek
- Könyvek
-
A Star Wars jövője
Nem bánnám, ha Filoni tervezett Mandoverzum lezáró filmjét átdolgoznák egy rövid, 5-6 epizódos, limitált sorozattá.
-
A Star Wars jövője
Mi van akkor, hogy ha egy új Saga kiépítésére gondolnak az epIX. után?
- Alex Segura - Battle of Jakku: Insurgency Rising
-
A Maul - Shadow Lord animációs sorozat
Nem kéne 17 évad. Ha 1-2 éves időugrásokkal operálnának évadok között, akkor 6-7 évaddal el lehetne juttatni Maul karakterét a Malachorig, és Devon meg a Vörös Hajnal történetét is le lehetne zárni.
- Az Első Rend árnyéka?
-
Járművek
Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az E-szárnyúak inkább a bolygóvédelmi erőket fogják szolgálni az ÚK-ban, a közös hadiflottánál pedig megmaradnak nagyobb részt a már bejáratott X, A, B és U szárnyú modellek modernizált verzióinál.
-
Értékeld a filmet
Szerkesztőségünk véleménye a filmről már olvasható: https://rebo.hu/2026/05/29/ebsz-igy-lattuk-a-mandalori-es-grogu-filmet/
-
Box Office
Ez komoly teljesítmény, egyáltalán nem számítottam ilyen eredményre.
-
Box Office
Négy nap alatt, a film kis költségvetése mellett, ezt igen jó eredménynek tartom.