Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is ilyen aggályaim vannak, nagyon drágák ezek a jegyek, hogy annyit rááldozzak. Majd ha milliomos leszek, megyek :D

Drágák szó se róla, de akkor élményt nyújtanak, hogy az pénzben megfizethetetlen. Lényegében ezért dolgozik az ember, hogy ilyen frenetikus élményekkel gazdagítsa önmagát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drágák szó se róla, de akkor élményt nyújtanak, hogy az pénzben megfizethetetlen. Lényegében ezért dolgozik az ember, hogy ilyen frenetikus élményekkel gazdagítsa önmagát.

 

Ebben egyetértünk.Nekem is megérte a bécsi Metallica-koncert.Pár évente be lehet ilyenre ruházni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Sziasztok! A zenekar (illetve csak a fele) augusztus 2.-án Pesten lesz, ugyanis felhívtak az RTL Klubtól, hogy mehetünk a Csillag születik válogatására. Ha van kedvetek meg időtök, akkor gyertek el. A helyszínt még nem mondták meg, ha megtudom megírom..............

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes fazonok vannak benne az egyszer biztos.

Amúgy most jöttem rá, hogy miért nem csípem én annyira ezeket amostani, főleg magyar zenekarokat. Szóval egykaptafa az összes tag valahogy. Nincsennek egyéniségek. Rázza magát mindenki, oszt kész. Persze tudom ez igen nagy általánosítás és nem lehet ráhúzni minden zenekarra, de....

van ugye Agnus Young, van Keith Richards, Jimmy Page, volt Jimmy Hendrix. Kis különbségekkel ugyanazon a hangszeren játszanak/játszottak de mindegyikőjük külön egyéniség, külön előadói stílussal. Szóval a mai világból hiányoznak ezek a nevek, illetve útodjaik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes fazonok vannak benne az egyszer biztos.

Amúgy most jöttem rá, hogy miért nem csípem én annyira ezeket amostani, főleg magyar zenekarokat. Szóval egykaptafa az összes tag valahogy. Nincsennek egyéniségek. Rázza magát mindenki, oszt kész. Persze tudom ez igen nagy általánosítás és nem lehet ráhúzni minden zenekarra, de....

van ugye Agnus Young, van Keith Richards, Jimmy Page, volt Jimmy Hendrix. Kis különbségekkel ugyanazon a hangszeren játszanak/játszottak de mindegyikőjük külön egyéniség, külön előadói stílussal. Szóval a mai világból hiányoznak ezek a nevek, illetve útodjaik.

 

Oldi! Még nem voltál Rock n' Road koncerten :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a beszéd öregem. :) Te kihez állsz közelebb? Zúzol mint Pete Townshend? :)

 

Ha kell zúzok ha kell finom vagyok.Igazából Slash az aki nagy hatással volt rám, illetve a Skid Row nevű együtes gitárosa (aki nem mellesleg magyar származású) Dave "snake" Sabo. Nem igazán szoktam magam "verni" a színpadon, inkább futok, szalodok, pacsizok, térdepelek, fekszem, pörgök, forgok, de nem állok meg egyhelyben.................. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átlagos, semmi rendkívüli mely miatt felkapnám a fejem. :)

Amúgy marha ritkán hallgatok csak úgy zenét ( inkább csak edzés közben) de ha olyan kedvem van akkor jobban prefelálok egy jó koncert DVD-t. :)

Sportoló vagy, vagy hobbiból fejleszted a Swarcis izmodat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a számot most elképzeltem az Avatarhoz amint majd a gunshipek ereszkednek Pandorára...kivágódnak az oldalajtók, kitolják a gépágyúkat, ürge ott ül mögötte kaján vigyorral szája sarkába egy szívart tolva..... :)

 

 

Micsoda passzintás lehetne ez Vietnamhoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.