Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Már letölthető Dave Gahan új albuma! Jobb mint az első, Paper Monster című alkotása. DM fanoknak kötelező! :) Kedvcsinálónak, itt az első kislemez nóta.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Dzséjt: Légysziii :lol::D Csak úgy kéne összehangolni, hogy vagy ma délelőtt tudom letölteni (úgy 2-ig), vagy csak jövő hét csütörtöktől (csak azért mondom, mert nem tudom, mennyi ideig tudod tárolni a tárhelyeden).

 

Ody: Igen, tudom, csak már a 3-hoz is az Isohuntot ajánlották Karrdéék. De az a baj, tökmindegy, hol keresem, már nem nagyon seedelik a torrentet... túl régi.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Légysziii :lol::D Csak úgy kéne összehangolni, hogy vagy ma délelőtt tudom letölteni (úgy 2-ig), vagy csak jövő hét csütörtöktől (csak azért mondom, mert nem tudom, mennyi ideig tudod tárolni a tárhelyeden).

Tárolni eltárolhatom, csak az a kérdés mikor ér fel. Szólok, amint megvan, aztán letöltöd, amikor tudod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégi kiállításon ( Lásd DVD-s topic) volt alkalmunk kisszívemmel pár percet eltölteni abban a bemutatóteremben ahol Loreena McKennitt koncertje szólt. A nőnek csodálatos hangja van, másrészről az a hangrendszer melyen keresztül hallhatóvá vált, kiválóan tolmácsolta a koncertélményt. :lol:

 

 

 

K_p_014_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A képen a hangrendszer látható. Legalábbis egy része :D Ezekhez ugyanis még négy háttérsugárzó csatlakozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Újabban egyre több Nightwish-t hallgatok. Egy finn metálbanda, amiben egy opera-énekesnő a "frontember"... baromi jó! Nem is tudom, hogy kerülhette el ez a banda eddig a figyelmemet (pedig ahogy olvasom, Budapesten is felléptek jópárszor)... itt a Planet Hell cimü számuk:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ahhoz még nem volt szerencsém. A régi számaikat szoktam hallgatni, de majd kipróbálom az újakat, és megmondom :D

és ITT megtalálod az új album két új számát, amiket már az új énekesnővel vettek fel. Nem akarlak befolyásolni, ugyhogy egyelőre magamban tartom a véleményemet :D

 

Szerk: Menetközben tönkrevágodott a Youtube... remélem minnél hamarabb helyrehozzák és akkor a linkek is müködni fognak :lol:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Én ma tudtam meg, hogy Tracy Chapman valójában nő! Oké, hogy Tracy névből ez egyenesen következik, nade pl. az alábbi klipp alapján kiben merülne fel ennek a lehetősége akárcsak futo gondolatként is (egyébként a szám nagyon jó):

 

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.