Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Természetesen idén is lesz szavazás ami talán a legizgalmasabbnak ígérkezik az eddigiek közül. Hamarosan további részletekkel is szolgálunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vége az évadnak, így beindul a jelölőszezon is. :D Mától számítva két hétig lehet beküldeni a jelöltek listáját. A metódus a szokásos. Nem kell sorrendet írni, hanem minden kategóriához hat jelöltet akikre majd a szavazás során lehet voksolni.

 

Tehát a jelöltállítás időtartama: 03.17-04.01. A kategóriák pedig alább láthatóak.

 

LEGJOBB EPIZÓD

LEGJOBB FŐSZEREPLŐ (akik több részen keresztül meghatározó szerepet játszottak)

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ

LEGJOBB IDEGEN KARAKTER

LEGJOBB SZÖRNY

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

LEGJOBB PÁRBAJ

LEGJOBB CSATA

LEGJOBB BOLYGÓ

LEGJOBB KLÓNKATONA

LEGJOBB FEJVADÁSZ

LEGJOBB ZENE

LEGJOBB ANGOL SZINKRONHANG

LEGJOBB JEDI

LEGJOBB DROID

 

A jelölteket a mandrell@freemail.hu címre küldjétek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb droid téma kezdettől bent van?

 

Mindegy, már azzal együtt is kész a jelölt listám.

Word documentumként csatolva ment e-maul-ban jó Ody?

 

Ja és beszámoztam a jelölteket, de persze nem sorrend.

 

Ó, és ha megjön a Revenge érdekességek akkor tudom dobni a tavaly elkezdett sorozatom 4. évados folytatását.

/ A dvd-borító-belső méretűbe sűrített epizód érdekességekről van szó /

 

Jó segítség lehet a jelölésben. Újranézés nélül csak úgy ugranak be a dolgok a részekkel kapcsolatban, miközben lapozgatja az ember. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abból pont hat volt, úgy hogy lehet ki is veszem a listából.

 

Dehogy veszed ki!

Egyrészt már jelöltem :lol: , másrészt attól még kiderülhet, melyik a legjobb szerintünk, nem?

 

Holnap jönnek a kicsinyített érdekességek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, volt ugye Mon Cala trilógia, a Shadow Warrior, a droidok epizódjai, az Umbara kvadrológia, a Zygerria trilógia, A Friend In Need, a Hardeen kvadrológia és végül a Maul kvadrológia, amit igazából szét lehetne bontani Ventress és Maul duológiára, mert annyira nem függött össze a kettő. Ez még így is nyolc (vagy kilenc). Vagy az önálló epizódok nem számítanak külön történetszálnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, volt ugye Mon Cala trilógia, a Shadow Warrior, a droidok epizódjai, az Umbara kvadrológia, a Zygerria trilógia, A Friend In Need, a Hardeen kvadrológia és végül a Maul kvadrológia, amit igazából szét lehetne bontani Ventress és Maul duológiára, mert annyira nem függött össze a kettő. Ez még így is nyolc (vagy kilenc). Vagy az önálló epizódok nem számítanak külön történetszálnak?

 

Szerintem csak a többrészesekre vonatkozik az egyedülálló epizódokra nem mert az nem "szál"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történeti szál az nem egyrészes. Úgy kell tekinteni ahogy hivatalosan voltak. Abból pedig hat van: Mon Cala, R2 duológia, Krell kvadrológia, Kadavo trilógia, Obi nyomozós szál és a Maul kvadrológia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a szavazást érdeklődéssel várom, de mivel a névmemóriám eléggé szétesett az évek során, így kizártnak tartom, hogy bármit is beküldjek! :) Amúgy megnéztem, hogy kik nyertek az első évad után, érdekes volt, de azóta nem lett annyi új tag, hogy legalább egy kisebb szavazást nyomjunk az újranézés után? Az az évad fényévekkel jobb volt, mint ez....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jóság egy egzakt fogalom, kinek mi jön be ugyebár... Szerintem másnak meg más a véleménye. :) Nem lesz új szavazás az első évad tekintetében. Gyúrjál a végsőre, ami majd a sorozat végén lesz. Még pár év... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy részt meg vagyok én is a listámmal, de volna pár kérdésem:

1: A legjobb csatát, hogy kell nézni? Mármint, pl a Darkness on Umbarában volt ugye egy csata amikor a klónokat lerakták a fronton az LAAT-ék, aztán volt egy amikor az bogár droiddal keltettek zavart a klónok közt az umbaraiak, és volt a rész végén, amikor Rex-nek visszavonulót kellett fújnia. Ezek egy csatának számítanak? És a szál többi részének csatái? Azokat egymástól külön-külön nézzem, vagy a szál összes csatáját vegyem egynek?

2: A Hidroid medúza mehet a szörny és a droid kategóriába is? Mert hát, ugye Tamson szerint "Félig szörnyek és félig gépek" :lol:

3: Ventress mehet a fejvadászok közé?

4: Hardcase akkor most mellékszereplő volt, vagy főszereplő? Mert elég komoly szerepe volt, de nem annyira, mint Rex-nek vagy Fives-nak. Tup, Dogma és Jesse helyzete szintén nem világos számomra. Hasonlóképp Acbar kapitányé sem, mert eléggé a háttérben volt a Mon Cala trilógia nagy részében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is úgy volt, hogy egy epizódban lehetett több csata is, ha azok megkülönböztethetőek egymástól. :) Főszereplő pedig az lehet, aki több epizódon keresztül is meghatározó szerepet kapott a történet alakulása szempontjából, ha jól emlékszem. De Ody majd kijavít, ha nem így van. :)

 

Szerk: na tessék, már ki is javított. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. Szörnybe nem mehet

Hát pedig az inkább szörny mint a convor volt tavaly. (Mellesleg a Wookie is "Creature"-nek sorolja)

3. nem

Hát... azért az évad vége fele már csak ezt a mesterséget űzte, sőt 4-ből 3 részben fejvadászoskodott

Még nem kaptam meg. :(

Nézd mg a spamben, Dzséjtnek is oda ment tavaly

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.