Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó dolog a Marvel Moziverzum, meg minden, szeretem is nagyon, de... Nem arról volt szó, hogy majd a Disney expón felfednek némi infót az EPVII.-ről? Hogy kik játszanak benne, vagy valami ilyesmi? 4 percben nem sok mindent lehet elmondani. O.o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ide tartozik, de ezt olvassuk most a legtöbbet. A D23 expon ismét megerősítették, hogy az Unaltered Star Wars Trilogy meg fog jelenni Blu Ray lemezen. Időpont nincs, de nem nehéz kitalálni, hogy ez fogja felvezetni az EPVII-et.

 

szerk.: Pablo Hildago jelentette be. Köszönjük neki, én már nagyon várom a megjelenést.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi News egy titkos forrásra hivatkozva megszellőztette, hogy Ian McDiarmid visszatér az ikonikus szerepéhez és látható lesz az EPVII-ben. Flashback jelenetek eddig még nem voltak a saga-ban, talán hologramm formájában lesz látható, talán a klónozott alteregóját fogjuk látni, talán csak a hangját fogjuk hallani, esetleg sith szellemként tér majd vissza, ami felborítana pár dolgot....ki tudja. A kérdés nyitott, a válaszra még várni kell. Először a Vader páncél, majd a trilógia Blu Ray megjelenés, most a császár "visszatérése"....nagyon az az érzésem, hogy itt az eredeti trilógia hangulata készül megidéződni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát persze, hiszen ezek J. J. Abrams szájából elhangzó, a Dismey legfelsőbb vezetése által megerősített hírek, és Darth Sidiousnál senki sem erőteljesebb ep4-5-6 szereplő. Az ep1-2-3-ban éppen csak emlegették, két részben meg csak feltűnt, de az ep4-5-6-ban ott volt minden részben, igen jelentős szerepben, már-már untam is a végére, annyi játékidőt kapott... :roll:

Annyira "trilógia szereplő" az öreg Palpatine, hogy egyik neve, de még a rendje neve sem hangzik el az ep4-5-6-ban, ezeket csak az ep1-2-3-ból tudjuk meg, amikben JELENTŐSEN több és nagyobb szerepe van. De tényleg, ő fogja egymaga képviselni az egész "trilógia hangulatot". Pláne, ha megjelenik hologramként. :evil:

És persze, HA szerepel. A titkos forrást véletlen nem Rick McCallumnak hívják? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Titkos forrásra hivatkozva"... na ja, azaz hiteles infó zéró. Nem semmi, hogy az unatkozó fanok milyen agyszüleményeket képesek kreálni a legcsekélyebb, ezerféleképp értelmezhető morzsákból. Mi lesz még itt 2015 nyaráig. :facepalm:

 

Amúgy egy titkos forrásom megerősítette, miszerint Vader és Palpatine is visszatér a 7. részben, mivel mindketten csak megrendezték halálukat az Ep6-ban. Vadernek csak a páncélja égett el ugyebár, az Erő-szellem pedig csak egy spéci káprázat volt Luke előtt... Palpatine-t pedig felkapta egy reaktorban száguldó birodalmi hajó, a kékes robbanást az Erővel idézte elő az öreg. Így a Sith-eket ismét kihaltnak hitték, akik újabb ármánykodással teli hosszú évtizedek elé néztek. Az Ep7-ben debütál majd Palpatine egy titkos tanítványa is (John Noble), aki leköti a nemrég kikiáltott Második Galaktikus Köztársaság figyelmét, mialatt a két Sith hátba támadja a lázadók által kikiáltott instabil államformát, hogy visszaállítsák a derék Birodalom hajdani dicsőségét. ;)

 

De a lenti cuccra reagálva... a szellemes és klónos marhaságot hagyjuk (ezeket a fantáziátlan megoldásokat még az EU kedvelők java is megveti)... holokronon, felvételeken visszatérhet McDiarmid, mint Sidious, de szükségtelen, és erőltetett lépés lenne. Nem az Ep1-6-ból visszahozható karakterek elcsépelését akarom látni, az "egyszer már bevált, most is be fog" recept alapján, hanem valami újat, és korszakalkotót, amibe módjával belefér néhány ismerős mellékszereplőként való felhasználása (pl.: a trió, a 2 droid), de ne erőltessék őket orrvérzésig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gonosz. A semminél az ilyen hír is több.

 

Apropó semmi: a lent említett JediNews most próbál meg egy hírt megerősíttetni, miszerint a Lucasfilm egy nagyobb bejelentésre készül az ep7 kapcsán hamarosan, kompenzálva ezzel. az eddigi teljes némaságot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát persze, hiszen ezek J. J. Abrams szájából elhangzó, a Dismey legfelsőbb vezetése által megerősített hírek, és Darth Sidiousnál senki sem erőteljesebb ep4-5-6 szereplő. Az ep1-2-3-ban éppen csak emlegették, két részben meg csak feltűnt, de az ep4-5-6-ban ott volt minden részben, igen jelentős szerepben, már-már untam is a végére, annyi játékidőt kapott... :roll:

Annyira "trilógia szereplő" az öreg Palpatine, hogy egyik neve, de még a rendje neve sem hangzik el az ep4-5-6-ban, ezeket csak az ep1-2-3-ból tudjuk meg, amikben JELENTŐSEN több és nagyobb szerepe van. De tényleg, ő fogja egymaga képviselni az egész "trilógia hangulatot". Pláne, ha megjelenik hologramként. :evil:

És persze, HA szerepel. A titkos forrást véletlen nem Rick McCallumnak hívják? :D

 

Tegyünk különbséget Palpatine szenátor és Palpatine császár között. Azt gondolom, hogy mint császár, a Jedi Visszatérben enyhén meghatározóbb a régi fanoknak. Így gondoltam a trilógiás hangulatot. Palpatine a sötétkék köppenyében, az ördögi vigyorával nekem mindig a Jedi Visszatért fogja idézni és ezzel nem vagyok egyedül. Azt sem mondtam, hogy egymaga képviseli a trilógiás hangulatot, csak azt írtam, hogy az eddigi gyenge spoilerek, a Vader páncél, Palpatine és az OT Blu Ray nem a prequelre hajaznak. Egyébként a prequelt a TCW lelövésével látványosan eltemette a Disney, és tette azt első lépésként. A Detours kapcsán is azt említették, hogy az általuk kialakítani kívánt hangulatba nem illene bele. Csak következtetést vontam le, hogy jobban preferálják az OT hangulatát, ami több embert vonzana...ettől, még lehet, hogy nincs igazam és lehet, hogy Ian McDiarmid sem tér vissza és az egész egy baromság, de mivel most csak ezzekkel a hírekkel tudunk gazdálkodni, így nem illik elvágni a diszkurzust. Ha a visszatér a császár....és itt fel van dobva a labda, ennyi.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi News egy titkos forrásra hivatkozva megszellőztette, hogy Ian McDiarmid visszatér az ikonikus szerepéhez és látható lesz az EPVII-ben. Flashback jelenetek eddig még nem voltak a saga-ban, talán hologramm formájában lesz látható, talán a klónozott alteregóját fogjuk látni, talán csak a hangját fogjuk hallani, esetleg sith szellemként tér majd vissza, ami felborítana pár dolgot....ki tudja. A kérdés nyitott, a válaszra még várni kell. Először a Vader páncél, majd a trilógia Blu Ray megjelenés, most a császár "visszatérése"....nagyon az az érzésem, hogy itt az eredeti trilógia hangulata készül megidéződni.

Érdekes... Nekem a Vader páncélról is meg a Palpis újra feltűnésből a totál ötlettelenség sugárzik. Mintha nem mernének, vagy inkább nem tudnának újat mutatni. Mondjuk ezen nem lepődök meg, mert az EPVI lezárása után ember legyen a talpán aki olyan történetet tud összehozni amit a népek nem söpörnek le egyből az asztalról. Szerintem a történetnek azt tenné a legjobbat, ha jó messzire raknák az EPVI -tól. Legalább 30-40 év távlatába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gonosz. A semminél az ilyen hír is több.

 

Apropó semmi: a lent említett JediNews most próbál meg egy hírt megerősíttetni, miszerint a Lucasfilm egy nagyobb bejelentésre készül az ep7 kapcsán hamarosan, kompenzálva ezzel. az eddigi teljes némaságot.

Stay tuned... Ez az oldalnak is jó reklám. :D

 

Tegyünk különbséget Palpatine szenátor és Palpatine császár között. Azt gondolom, hogy mint császár, a Jedi Visszatérben enyhén meghatározóbb a régi fanoknak. Így gondoltam a trilógiás hangulatot. Palpatine a sötétkék köppenyében, az ördögi vigyorával nekem mindig a Jedi Visszatért fogja idézni és ezzel nem vagyok egyedül. Azt sem mondtam, hogy egymaga képviseli a trilógiás hangulatot, csak azt írtam, hogy az eddigi gyenge spoilerek, a Vader páncél, Palpatine és az OT Blu Ray nem a prequelre hajaznak. Egyébként a prequelt a TCW lelövésével látványosan eltemette a Disney, és tette azt első lépésként. A Detours kapcsán is azt említették, hogy az általuk kialakítani kívánt hangulatba nem illene bele. Csak következtetést vontam le, hogy jobban preferálják az OT hangulatát, ami több embert vonzana...ettől, még lehet, hogy nincs igazam és lehet, hogy Ian McDiarmid sem tér vissza és az egész egy baromság, de mivel most csak ezzekkel a hírekkel tudunk gazdálkodni, így nem illik elvágni a diszkurzust. Ha a visszatér a császár....és itt fel van dobva a labda, ennyi.

Szerintem ne legyen trilógiás hangulat. Legyen SAGA hangulat (1-6).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegyünk különbséget Palpatine szenátor és Palpatine császár között. Azt gondolom, hogy mint császár, a Jedi Visszatérben enyhén meghatározóbb a régi fanoknak. Így gondoltam a trilógiás hangulatot. Palpatine a sötétkék köppenyében, az ördögi vigyorával nekem mindig a Jedi Visszatért fogja idézni és ezzel nem vagyok egyedül.

Sz*r neked, meg a begyöpösödött agyú régi fanoknak (tekintve, hogy én sem ma született fan vagyok, de nekem Darth Sidious SAGA karakter, nem ep5-6 karakter), és pont ez a hülye felfogás, hogy "tegyünk különbséget" az, ami miatt még mindig van ellentét a két trilógia között. Az ilyen szűklátókörű, ostoba kijelentések miatt. Palpatine = Darth Sidious = az Uralkodó. Nem három karakter, nem két karakter. EGY ÉS UGYANAZ A KARAKTER! Nem kell különbséget tenni, nem is szabad különbséget tenni, aki így gondolja, az rohadtul eltévedt az SW erdőben. Darth Vader is Anakin Skywalker, nem egy másik karakter. Sőt, Ben Kenobi = Obi-Wan Kenobi, még mielőtt köztük is különbséget kell tenni... :facepalm:

 

Egyébként a prequelt a TCW lelövésével látványosan eltemette a Disney, és tette azt első lépésként.

Mert lelőtte a TCW-t? Ha ez neked látványos eltemetés... Ha Lucas teszi ezt, akkor is ezt mondtad volna, Lucas sz*rik az ep1-2-3-ra, és csak az ep4-5-6 érdekli?

 

Arról nem beszélve, hogy már az ep6 is erőteljesen hozta az ep1-2-3 elemeket: ewokok, Jabba palotája.

 

Szerintem ne legyen trilógiás hangulat. Legyen SAGA hangulat (1-6).

Inkább legyen saját hangulata, amiben felfedezhető mindegyik rész elemei. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Palpatine és a császár egy személy, de két különböző személyiség, ahogy Anakin és Vader is egy személy, de két személyiség és az EPIII vége ugyan ügyesen fűzi össze a két különböző hangvételű trilógiát, attól még a császárt mindig úgy fogják aposztrofálni, hogy a Jedi Visszatér főgonosza, mivel az új részekben Ő "csak" egy intrikus szenátor. Ez nem alacsonyítja le a karaktert, de a két trilógia között van 30 év, ami azért hangulatban és látványban is elválasztja egymástól a filmeket. Szép dolog, hogy számodra ez egy tökéletes egység, számomra is az, de mivel a Jedi Visszatér előbb volt, így a császárt első körben azon a szűrőn keresztül ismerte meg a világ és mint tudjuk, az első találkozás a meghatározó. Az a Star Wars generáció, aki nem a régi trilógiát látta elsőként, bizonyosan máshogy vélekedik a dolgokról, de azért történelmi távlatban a Jedi Visszatér még nem volt olyan régen és az emberek szemében éppen ezért a császár elsődleges szűrője a régi trilógia. Megjegyzem a Star Wars specifikus rendezvényeken sem öltözik túl sok ember Palpatine szenátornak, de annál több ölti magára a császár köpönyegét. Ez a popkultúra időrendi hatása és ennek megfelelően az emberek külön kezelik egyazon történetben azt a szereplőt, aki egynél több személyiséggel rendelkezik. De hogy te is megértsd, a legegyszerűbb példa erre Batman. Mennyi embert láttál Bruce Wannek öltözni és mennyit Batmannak? Nyilván a két személy egy, de a popkultúrában Batman az, aki fekete denevér bőrszerkóban feszít és nem pedig a milliomos playboy Bruce Wayne. 89-ben én is láttam a Batmant és nekem a Denevérember mindig fekete köppenyben jár és sárga őve van és félelmetes maszkja és faszányos autója. Hiába jön egy okoskodó, hogy itt egy összetett személyiségről van szó és jobban tenném, ha Bruce Waynet is ugyan úgy kedvelném, nekem márpedig Batman marad a köpönyeges alak, aki üldözi a bűnt. Ugyan ez igaz azokra is, akik DArth VAdernek öltöznek. Nyilván nem hülyék, tudják, hogy a szöke kisfiú, a lázadó tini és a meggágyult Anakin is végső soron Vader, de azért nekik Darth Vader mindig megmarad a fekete páncélos alak, akit az OT részekből vezetnek le, mert az cool és mert így működik az ember.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stay tuned... Ez az oldalnak is jó reklám. :D

 

Jól van, Ody. Ha neked jelenleg semmilyen infó nem jó, ami a főbb oldalakról jön, akkor ne is beszéljünk róla, vagy mi van? Kajak elveszed az ember kedvét a fórumra járástól az ilyen kommentekkel, mint amiket az elmúlt napban csak ebbe a topikba posztoltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, Ody. Ha neked jelenleg semmilyen infó nem jó, ami a főbb oldalakról jön, akkor ne is beszéljünk róla, vagy mi van? Kajak elveszed az ember kedvét a fórumra járástól az ilyen kommentekkel, mint amiket az elmúlt napban csak ebbe a topikba posztoltál.

És pont egy ilyen ártatlan kommenten akadtál ki? :o Simán lehet pletykálni itt, hisz erről szól a topik, de sajnos nem tudok felhőtlenül örülni az ilyen Palpatine klónos marhaságoknak. Természetesen ha lesz valami offical bejelentés, olyan amiért feltétlenül lehet lelkesedni, akkor én is örülni fogok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És pont egy ilyen ártatlan kommenten akadtál ki? :o Simán lehet pletykálni itt, hisz erről szól a topik, de sajnos nem tudok felhőtlenül örülni az ilyen Palpatine klónos marhaságoknak. Természetesen ha lesz valami offical bejelentés, olyan amiért feltétlenül lehet lelkesedni, akkor én is örülni fogok.

Ártatlan aligha. Gúnyos, szarkasztikus, lekezelö. Mintha pont az ilyen hangnem elöl vándoroltál volna el korábban te is egy másik fórumról. Tök érdekes, h kb. bármit is posztol ide az ember vagy kezd el azon merengeni, te rögtön jössz és leoltod. Ki beszélt itt konkrétan olyan infóról, mely klón!Palpi visszatérését jelentené? A felvetés itt született belöle, nem az eredeti forrásnál. Máris összemostad a kettöt.

 

De mindegy, ha ez neked így jó, hát jó szórakozást hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah akkor ez pletyka is elfér itt.

 

Mi van, ha J.J. és a Lucasfilm terve az, hogy a teljes trilógiát egyszerre forgatják le, ala Peter Jackson stílusban.

Talán ezért dolgoznak a szkripten már jó egy éve, és még fognak is következő év elejéig...

 

És hogy miért lenne célszerű? John Williams se él örökké. És ezzel, hogy 2015-2017-ig minden évben jönne egy új SW film, be tudná biztonságosan fejezni a teljes filmzenét, ha egészsége is kitart. (ámen.)

 

A 3 nagy visszatérő közül kitudja , hogy Luke és Leia karaktere hány részt fog megélni? Ha szerepelnek az új filmekben, baromi nehéz lesz betartani velük a szigorú diétát, és az egyéb kötelezettségeket, hogy minden 2. vagy 3. évben térjenek vissza forgatni , de fittek és egészségesek legyenek ám..

És inkább legyenek rendben lelkileg testileg jövőre, és forgassák le a teljes trilógiát, minthogy visszatérjenek a IX-es epizódra 5-6 év múlva..

 

 

Egy forrás írogatja ezt sejtelmesen, akiről olvastam , hogy általában megbízható, és több filmes siteal jóban van. (Aintitcool stb)

A LOTR és Hobbit és a közelgő Avatar trilógia egyszerre történő forgatása jövedelmező tud lenni, és minden szempontból előnyös.

 

 

Talán ezért ez titkolódás, ködösítés, mert a háttérben már ilyen dolgok folynak, hogyan hozzák tető alá a teljes trilógia egyszerre történő leforgatását.

Aztán most a D23-an bedobtak egy 2015-t a népnek, mint amolyan lehetséges dátumot, de hát, míg nincs fix időpont, ez is csak a Disney részéről egy biztonsági lépés.

Ha emlékeztek anno, az Avatarnál volt a Fox-tól hivatalosan bejelentve 2008, majd 2009 május, végül meg 2009 december. Tehát egy stúdió úgy játszadozhat a premier dátumokkal, ahogy kénye kedve..

 

Örülnétek egy ilyen hatalmas vállalkozásnak? Ami előnyös lehetne John Williams kora miatt, és a 3 nagy öreg visszatérő számára? Vagyis hogy egyszerre forgassák le a trilógiát!!

Nos?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hobbitnál össze tudták hozni, és már az amit láttunk belőle jó előérzetet adott, szóval ha Abramsen múlik, ők is megcsinálhatják, persze csak ésszel. Ez a John Williams-es dolog nagyon jogos, akármennyire is kitartó az őrangyala.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bővítem a listát... a Matrix Újratöltve és a Matrix Forradalmak is egyszerre forogtak, egymáshoz képest mindössze fél év telt el moziban történő bemutatásukig... és én azon degeneráltak között vagyok, akik zabálták ezen részeket is a Matrix Trilógiából! :P Tehát nekem semmi bajom nincs ezzel a fajta forgatási móddal, sőt!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ártatlan aligha. Gúnyos, szarkasztikus, lekezelö.

Ártatlan volt. Nem gúnyos, szarkasztikus és semmiképp lekezelő. Én tudom hisz én írtam. Az, hogy Te mit látsz bele az már egy másik kérdés. Lehet, hogy rossz passzban vagy és ez van rád hatással. Ebben az esetben légyszíves ne rajtam töltsd ki a dühödet. Köszönöm.

 

Mintha pont az ilyen hangnem elöl vándoroltál volna el korábban te is egy másik fórumról. Tök érdekes, h kb. bármit is posztol ide az ember vagy kezd el azon merengeni, te rögtön jössz és leoltod.

Ez merő csúsztatás és felnagyítása a dolgoknak. Remélem leírhatom ha valakivel nem értek egyet? Lehet, hogy néha nyersebben fogalmazok de hát senki se tökéletes.

 

Ki beszélt itt konkrétan olyan infóról, mely klón!Palpi visszatérését jelentené? A felvetés itt született belöle, nem az eredeti forrásnál. Máris összemostad a kettöt.

Zééé emlegette mert a pletykában sajnos ez is benne van. Továbbra is tartom, hogy Palpatine visszatérésének semmilyen formában nem örülnék. Legyenek ennél kreatívabbak.

 

De mindegy, ha ez neked így jó, hát jó szórakozást hozzá.

Sok embernek jó már kilenc éve. Sajnálom ha valami bánt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülnétek egy ilyen hatalmas vállalkozásnak? Ami előnyös lehetne John Williams kora miatt, és a 3 nagy öreg visszatérő számára? Vagyis hogy egyszerre forgassák le a trilógiát!!

Nos?

Én valahol azt olvastam, hogy három évente jönnének a filmek. Kétlem, hogy a mind a három rész forgatókönyvét megírták volna. Azt se tartom kizártnak, hogy a nagy hármas csak az első részben fog nagyobb szerepet kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.