Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt a büdös! Az eddigi képek is nyálcsorgatóak voltak, de ezektől menten elcsöppenek! :yes: De jó, hogy a Winben van háttérkép váltogató funkció. Az erdős Kylo Ren kép mellé most betársult négy új. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a büdös! Az eddigi képek is nyálcsorgatóak voltak, de ezektől menten elcsöppenek! :yes: De jó, hogy a Winben van háttérkép váltogató funkció. Az erdős Kylo Ren kép mellé most betársult négy új. :D

Ismeros, en is elkeszitettem mar a SW temamat! Durvan jo kepek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idétlen fegyverével képtelen vagyok megbékélni és az a baj, hogy ez lett a "lázadók" alapértelmezett fegyvere.

 

Fegyverekben az OT verhetetlen (lévén, hogy igazi puskákat vettek alapul és/vagy alakítottak át)

 

2ppesy9.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn eme fegyvere nekem sem tetszik, de az E-11 utódja kifejezetten f*sza lett. Főleg, hogy végre valakinek eszébe jutott válltámaszt tenni rá. :) (Persze az E-11-eshez használt Sterling behajtott válltámasza ott van az E-11-esen, de in-universe az nem válltámasz.) Megjegyzem, az ep1-2-3 fegyverei is nagyon babák (és ott is több fegyver valódiakból lett átalakítva, csak nem olyan közismert puskákból, mint az ep4-5-6 idején).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Finn eme fegyvere nekem sem tetszik, de az E-11 utódja kifejezetten f*sza lett.

 

Az tényleg nagyon szuper lett, főleg Phasma kapitány krómozott verziója. A prequelből nálam csak Csubi idétlen "nyílpuskáját" képtelen megemészteni a gyomrom. Máig nem hiszem el, hogy képesek voltak egy lantot adni a kezébe. Miért nem kaphatta meg a régi bowcaster-ét? :pfff:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Leia anno Poe Dameron-t örökbefogadta, mivel a Poe szülei meghaltak. Így Leia a mostohaanyja.

 

Kylo Ren a mostoha tesója? Rey a mostoha húga? Jó kis család mondhatom.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Leia anno Poe Dameron-t örökbefogadta, mivel a Poe szülei meghaltak. Így Leia a mostohaanyja.

 

Kylo Ren a mostoha tesója? Rey a mostoha húga? Jó kis család mondhatom.

Link? Csak mert korábban úgy volt, hogy Poe és Rey összejönnek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BB-8-at fogságba ejtő guberálók. A történések hasonlóan zajlanak, mint... :)

 

Én komolyan kezdek mentálisan összezuhanni ettől a Tatooine - Jakku párhuzamtól (akármi is legyen végül belőle), 'Jakku Scavenger', miért???? Gáz... :? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.