Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mutatós a kamera, és jópofa, ahogy elnevezték őket, de most már tényleg mutatósabb lenne néhány infó a dolog nagyjáról is. Az EPI előtt időszakot nem ismerem e téren, bár ott valóban több valószínű sejtegetést lehetett kreálni (nem mintha most nem ezt csinálnák, csak a valószínűtlenekkel :D) Megmondom, nem csak a készítőgárdának lesz göcsörtös a kezdeti időszak, hanem nekünk is, elvégre lassan már egy képzeletbeli csonton kell rágódnunk itt a nagy sóvárgások közepette. Hiába, ilyenkor tűnik örökkévalóságnak a várakozás, de már meg merem kockáztatni, hogy közelebb vagyunk a rajongógépezet beindulásához, mint gondoljuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hé, Dzséjt! Ha egyszer torkig leszel a művészeti iparral, egész jó karrier várhat rád a közgazdászok között! Tudom, hogy utálod a számokat, de amit ide rittyentettél a Disneyről, azt egy közgazdász is megirigyelné. ;):)

Off

Végül is a közgazdaságtan is a valóságot írja le, Dzséjt pedig jól ért ahhoz, hogy lássa, ne csak nézze a világot maga körül, és következtessen :) Egyébként maximálisan egyetértek a fenti kijelentéssel.

 

Ja hogy nem is érdekelt... Akkor nehéz párhuzamot keresni a mostani és akkori viszonyok között, hisz egész másképp álltál hozzá :D

Engem érdekelt, de én is kb. Bomarr szintjén álltam :) Mentésemre legyen mondva, netet még csak hírből ismertem, de nem használtam.

 

A Vox talán még van.

Off

Biztosan van, mivel rendszeresen vásárolom :) Nincs türelmem a neten keresgélni infok után, ebből a kiadványból pedig mindig megtudom a havi kínálatot szépen rendszerezve egy helyen lapozgatva :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már 95-ben vártam az új részeket, amikor is kiadták a Trilógiát vhs-en. Aztán jött az SE kiadás, Cinema lesifotók, 98-ban meg már a netről követtem az eseményeket. Gyakorlatilag egy tíz éves időszakot mengtöltöttek az új részek izgalmas várakozással számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep1-gyel azért nem érdemes összevetni - mondom ezt úgy, hogy nekem kvázi lövésem sincs arról az időről. Hát hol voltam én még akkor? :D

Úgy értem, az a '90-es évek vége, most már nyugodtan mondhatjuk, hogy az is egy más korszak volt. Plusz, a Star Wars jellege is más volt, értem ez alatt, hogy az ep1 előzmény mivolta miatt kevesebb meglepetést tartalmazhatott.Ott felfedni Obi-Wan Kenobit, Anakin Skywalkert, de még Padmét is kisebb jelentőséggel bírt, hiszen ismertük őket, még ha öregebb korában is. Most meg azért nagyon oda kell tenniük magukat, hiszen még csak nem is ismerjük a főszereplők nevét. Én egy viszonylag hatásos bemutatóra számítok. Meg merem kockáztatni, hogy az első hivatalos anyagokban már jelmezben, sminkben láthatjuk majd a szereplőket.

 

Én a filmig azt sem tudtam miről fog konkrétan szólni. Csak annyit tudtam a múltról amit Kenobi Luke-nak mesélt az EP6-ban. Fogalmam sem volt arról hogy már háború lesz-e és már az első részben átáll-e Anakin. Aztán jött az előzetes, amiben sejtésem sem volt miről beszélnek. A két Jedit felismertem, de azt hogy kik és miért lőnek melyik bolygón arról lövésem sem volt. A moziban jöttem rá mindenre, illetve az előzetesben mikor Qui-Gon bemutatta egymásnak Kenobit és Anakint onnan tudtam hogy azok ők. Szóval nagyon sok meglepi volt akkor is.

 

 

Valszeg azért mert akkor még itthon nem volt netem, de én amig nem láttam az első ep.1 előzetest szinte semmit nem tudtam a filmről azon kivül hogy lesz és hogy a kis Anakinról fog szólni.

 

Dettó.

 

 

A mozis újságok tele voltak a hírekkel... Akkoriban nem a netről tájékozódtunk. :)

 

Hiába ha soha életemben nem vettem egy mozis újságot sem. :D . Nekem ISDN netem pont '99-ben lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. keményen ügyel arra, hogy semmi se szivárogjon ki a díszletek építése során :) Még az ablakokat is lecserélte reflexiós üvegre a Pinewood stúdióban, nehogy bárki leskelődni merjék :)

http://www.starwarsunderworld.com/2014/03/rumor-security-tightened-at-pinewood.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Force.net podcast új számában beszélnek nagyon érdekes dolgokról. Pinewood stúdióban járt emberkék informálták őket , hogy látták a Millenimun Falcon-t, és ami a legfurcsább, hogy borzalmasan sérült állapotban volt, eléggé le van harcolva a díszletek között, mintha lezuhant volna... :hmm:

Na ez érdekes.. nagyon érdekes.

2:20-tól beszélgetnek róla

http://www.forcecast.net/story/forcecastspecials/ForceCast_Special_Episode_VII_Special_Report_157178.asp

 

 

Nem, ez nem április tréfa!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Force.net podcast új számában beszélnek nagyon érdekes dolgokról. Pinewood stúdióban járt emberkék informálták őket , hogy látták a Millenimun Falcon-t, és ami a legfurcsább, hogy borzalmasan sérült állapotban volt, eléggé le van harcolva a díszletek között, mintha lezuhant volna... :hmm:

Na ez érdekes.. nagyon érdekes.

2:20-tól beszélgetnek róla

http://www.forcecast.net/story/forcecastspecials/ForceCast_Special_Episode_VII_Special_Report_157178.asp

 

 

Nem, ez nem április tréfa!

 

 

Azt mondták, hogy aki látta a Falcon díszletet, megerősítette, hogy az még nem volt teljesen befejezve, mintha éppen a festést vitték volna fel rá, de a Falcon elhelyezkedése és a sérülések alapján egyértelműen olyan érzést keltett, mintha kényszerleszállást hajtott volna végre. A Falcon a talajhoz képest nem vízszintesen állt, hanem szögben. Mivel a Falcon az első díszletek egyike, így azt kombinálták ki, hogy talán a film elején lezuhan. Bár a filmeket nem mindig kronológiai rendben szokták forgatni. Néha a végével kezdenek, néha a közepével. Jim Cameron például az Aliens Sulaco értekzős jelenetet közel utoljára forgatta le, hogy a szereplők összeszokott társaság érzetét keltsék. Lehet, hogy a Falcon a film közepén, vagy éppen a végén zuhan majd le...nem kell messzemenő következtetést levonni, de ha sérült volt, akkor valamilyen csatában vehetett részt. Az mindenesetre jó jel, hogy a Falcon koszlott, külsőleg megviselt állapotban került elkészítésre. Egy csili - vili Falcon alapból elképzelhetetlen.

 

Morocco pedig Észak - Afrikában található, sivatagos hely. Gondolom Tatooine, de persze lehet más sivatagos bolygó is. Egyébként Tunézia is ott van "szinte" mellette, szóval no para...a Tatooine lesz az! ;)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Morocco pedig Észak - Afrikában található, sivatagos hely. Gondolom Tatooine, de persze lehet más sivatagos bolygó is. Egyébként Tunézia is ott van "szinte" mellette, szóval no para...a Tatooine lesz az! ;)

 

És akkor talán igazak azok a korábbi pletykák, hogy a Pinewoodban felépítették a Cantina bár díszletet is.

Vajon 30 év eltelte után kik fognak ott zenélni? :hmm: Talán a Millenium trapa lesz, és kell egy új űrhajó a hőseinknek, azért térnek be oda üzletelni :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor talán igazak azok a korábbi pletykák, hogy a Pinewoodban felépítették a Cantina bár díszletet is.

Vajon 30 év eltelte után kik fognak ott zenélni? :hmm: Talán a Millenium trapa lesz, és kell egy új űrhajó a hőseinknek, azért térnek be oda üzletelni :D

Azért ez már tényleg kissé erőltetett. Hogy mindenáron visszanyomatjuk a Tatooine-t meg a Cantina bárt... Ennyire azért ne legyen már Episode IV.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor talán igazak azok a korábbi pletykák, hogy a Pinewoodban felépítették a Cantina bár díszletet is.

Vajon 30 év eltelte után kik fognak ott zenélni? :hmm: Talán a Millenium trapa lesz, és kell egy új űrhajó a hőseinknek, azért térnek be oda üzletelni :D

A kikerült EPVII koncept képen egy meglehetősen sivatagos, már - már Geonózist idéző bolygó felszíne felett suhan a Falcon, gyanítom az a bolyó lesz. De persze kizárt, hogy a Tatooine ne kapjon helyet az új trilógiában. Olyan klasszikus motívum, ami felett nem fognak elsiklani. Vannak ziccerek, amiket nem lehet egy Star Wars filmből kihagyni, bár a Birodalom Visszavágban nincs Tatooine és mégis a legjobb SW film. Meglátjuk. Én személy szerint Ben házát látná viszont szívesen, ahol lehetnek Luke számára érdekes dolgok. És persze vannak a Tatooine-on olyan helyek, amik még felfedezésre várnak. Jawák városai, bányák vagy éppen a krayt sárkány fészke. És persze mindig ott kísért a lehetőség, hogy ismert helyeket látogatunk meg, mint például Jabba 30 éve elhagyatottan álló palotáját....vagy tán nem is annyira elhagyatott? Engem egy krayt sárkánnyal meg is lehetne venne!

 

1421025_731791573512591_1880727517_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Canyonkraytdragon_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked. ;)

Közönségszavazat alapján magasan vezetne...sőőőt....!

 

http://www.imdb.com/search/title?genres=sci_fi&title_type=feature&num_votes=1000,&sort=user_rating,desc

 

 

Az IMBD elég reprezentatív ebben a témában.

 

According to viewer voting on the IMDb, the Star Wars rankings, as of today:

 

The Empire Strikes Back (#8 in Top 250)

Star Wars (#12)

Return of the Jedi (#111)

Revenge of the Sith (not in 250 — 7.9 / 10)

Attack of the Clones (not in 250 — 6.8 / 10)

The Phantom Menace (not in 250 — 6.3 / 10)

 

See more at: http://meetinthelobby.com/where-do-the-star-wars-films-rank30-years-of-the-lucas-empire.html#sthash.tO1KvOtT.dpuf

 

Nem mai szavazás eredménye, de most is így áll a mérleg...a Birodalom a BEST! :cool:

 

És egy 2013-as eredmény alapján is!

http://www.azillionmonkeys.com/qed/imdbfix.shtml

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Azt hiszed engem ez érdekel? Azt hiszed változtat a véleményemen, hogy az íemdébén kinek melyik rész tetszik jobban? :) Akkor elárulom: lesz*rom! :D Nekem az EPIII a kedvenc és kb. innentől más nem is igazán érdekel. Számomra az a legjobb rész, szóval hozhatsz még grafikonokat, max. ásítok egyet, vagy rosszabb esetben PD.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Azt hiszed engem ez érdekel? Azt hiszed változtat a véleményemen, hogy az íemdébén kinek melyik rész tetszik jobban? :) Akkor elárulom: lesz*rom! :D Nekem az EPIII a kedvenc és kb. innentől más nem is igazán érdekel. Számomra az a legjobb rész, szóval hozhatsz még grafikonokat, max. ásítok egyet, vagy rosszabb esetben PD.

 

Dettó. Nem is tudom hogy gondolhatja azt valaki komolyan hogy mert listákon az jön ki elsőnek az is a legjobb. Jóhogynem mások véleményére hagyatkozunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik Disney pápa megszólalt.

A forgatás már zajlik!!! (ne húzz ujjat J.J. titokzatos dobozával)

http://www.hollywoodreporter.com/news/disney-chief-reveals-star-wars-693950

A szereplők többsége már megvan, de még mindig nem az összes.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! Végre valami hivatalos infó. Akkor tényleg Afrikában forgathatnak? :hmm: Lehet, hogy olyan ez a forgatás mint az EPIII esetében amikor a kis helyi stábok a filmhez vettek fel külső jeleneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy egy drónt. :D A napokban viszont JJ és Kasdan állítólag Párizsban voltak, egy SW üzletben készült kép tanulsága szerint. Egyébként valószínűleg a second unit forgathatja a háttereket. És ha már Egyiptom, akkor lehet Moraband is a helyszín...

 

abrams.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatérhetnek a sith-ek (valamilyen formában)...

A nyakat ráteszem, hogy visszatérnek.

 

Tényleg, Korribant milyen jó lenne látni élőszereplősben.

Én is örülnék neki!

 

 

A TCW -ben nagyon jól nézett ki a helyszín!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.