Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Érzek valamit...valamit amit nem éreztem mióta....mióta igazi és nagy hírek jöttek!! Csodálatos. :D És ez az olvasó próba.... :yes: Örülök a színészeknek, melyek közül Sirkis totális meglepetés. Vajon mit fog játszani Jackson kedvenc színésze? :) Remélem nem Gollamot. :D Nagyon örültemm ég Anthony Daniels ottlétének is. :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel azt hittem, hogy valami teaser videó lesz a nagy bejelentésről, vagy valami extra dolgot reméltem.

Ennyi hónapon át végül egy fekete fehér képen összeült a gárda. Még szoknom kell... :)

Nagyon örülök Andy Serkinnek, a LOTR, Hobbit és Majmok bolygója után egy SW trilógiába csöppenni...szerencsés :D Vajon egy űrlényt alakít, egy Gollam kinézetűt? :D

 

Daisy Ridley nagyon szimpatikus. Kíváncsi leszek a karakterére. Azt mondják, azért ül Carrie és Ford között, mert ő egy Solo kislány, tehát Abrams mellett a Solo család foglal helyett.

BmZ4J6qCAAAoGpB.png

Mark Hamill mellett meg az idős Max von Sydow, a titokzatos idős Jedi mester, akit Luke megtalál. Vagy ő találtja meg Luke-ot. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyin csinos ez a hölgy. :) Remek ez a kép pont azért amit Te is írsz. Sok infó leszűrhető belőle. Pl. Serkis és Mayhew úgy olvassa a forgatókönyvet mintha mi ülnénk ott. :D Aztán a Solo családra én is egyből felfigyelte, Főleg ahogy Fischer beszélget a lányával. :D Ez a John Boyega meg kiköpött fiatal Lando. Szerintem biztosan az ő fiát alakítja majd. Aztán én kíváncsi lennék a mellékszereplőkre is, akik láthatóan egy sorral hátrébb ülhetnek. :)

 

Ja és csak egy néger van! :D Lehet örülni Zééé! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. :D Max von Sydow egy álom! Már látom előttem, mint Dooku és öreg Obi-Wan utódot. :D

Vagy mint Darth Plagueis? :D:P Simán lehet a következő Palpatine figura :)

BmaBD2bCQAEujKp.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes... :hmm:

 

Mint ahogy az is érdekes, hogy a hírekkel szemben ez egy elég férfi centrikus casting. Pedig arról is csiripeltek, hogy most több hölgyemény lesz benne.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezd egyre jobban a szívemhez nőni a szereplőgárda :)

 

Andy Serkis akkora meglepetés számomra, hogy nem igaz :)

Max von Sydow egy legenda..

star_wars_episode_vii_cast_announced.jpg

A fiatal lány csinos és megnyerő, egyből megvett. Luke lehetséges fia se rossz! Adam Driver mint főgonosz érdekes lesz. Oscar Isaac is valami negatív figura lehet, mert arcra olyan karakter.

 

Afro srác, a John Boyega nem egy vidám képű, ő bármelyik oldalon állhat. De egy jó rendező, és egy jó sztori segít abban, hogy szimpatizáljak vele, ha arra kerül a sor.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Lucasszal már lebeszélték, amit kellett, ő valószínűleg a sztori írásakor osztogatta a tanácsokat. Innentől meg Abrams az úr.

 

Azért így egy valódi hír érkeztekor hirtelen feltört bennem a lelkesedés. Máris kézzelfoghatóbb ez az ep7.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.