Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Ncore

 

A sok írástudatlan a távollétemben dolgozott ugyan a háttérben az oldalon, azonban a blogra nem került ki semmi az elmúlt pár napban...

Itt az ideje ezt bepótolni.

 

Sajnos elég nagy csapást mértek ránk, továbbra is értetlenül állunk a dolgok előtt, nem értjük a "razzia" célját.

Megbénítani a "magyar warezt"? Ha levágjuk a sárkány fejét, a helyére mindig kettő új nő.

Bővebb elemzésbe nem szeretnénk belekezdeni, megtették azt már helyettünk sokan mások. Egyszer, (ha eljön az ideje) részletesen elmeséljük a dolgokat, a mi szemszögünkből.

 

Olvasva a hozzászólásokat úgy tűnik, hogy sokan már úgy gondolják, hogy nincs remény.

Ez azonban nem igaz, a fiúk a bányában dolgoznak... és már látjuk is a fényt az alagút végén, az azonban még nem derült ki, hogy a vonat jön-e... :D

 

Örülünk azonban annak, hogy a nagyobb többség továbbra is biztat bennünket, nekik üzenjük:

 

?Vagy találunk ott utat, vagy építünk egyet.?

 

A végére a szokásos dolgok:

- Ne küldjetek senkinek pénzt, nem gyűjtünk semmire.

- Ne adjátok meg senkinek a jelszavatokat, jó lehet az még később valamire... :hehe:

- Ne szervezkedjetek, nem kell semmiféle tüntetés, megmozdulás, temetés... még élünk. :D

- Ne személyeskedjetek... felesleges egyes embereket kiemelni a razziával kapcsolatban, gyűlöletkampányt indítani ellenük, semmi haszna a dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ;) Egyébiránt a torrentjeim többségét töröltem, amúgy sem mentek már, pár még fent van a gépen, a lényegesebbek. Nem tudom, hogy egyáltalán mire megyek majd velük, ha menni fog az oldal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is :clap2: Egyébiránt a torrentjeim többségét töröltem, amúgy sem mentek már, pár még fent van a gépen, a lényegesebbek. Nem tudom, hogy egyáltalán mire megyek majd velük, ha menni fog az oldal.

Én még "seedelek" a Lost 1-5ig pakkot. :D

 

Oldie, hát ha ez igaz, akkor már csak 2!!! :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még "seedelek" a Lost 1-5ig pakkot. :)

Pont ez az amit én is megtartottam még, amint indul az oldal, akkor megy vissza a progiba :D Csak nem az angol verzió? Szerintem akkor ugyanarról a csomagról beszélünk :P

 

Ha valaki meglátja, hogy az ncore újraindult az jelen szíves jelezzen. Köszönöm.

Persze, mindenképpen beírjuk :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem délben még nem lesznek.... sőt lehet még ma sem. Nem tudom... nem akarom senki kedvét elrontani, de én nem érzem úgy, hogy ma már beindulnának... legalábbis valami nagyon ezt súgja nekem... de kívánom, hogy ne így legyen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdetnek mindjárt kérnem kellett jelszó emlékeztetőt, mert nem tudom, mivel léptem be :D Tisztára gáz.

Viszont isteni, hogy megy az oldal :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szuper lehet az asvánál dolgozni, mikor tudod hogy százezrek útálnak, és semmi értelme annak amit csinálsz mert ezt már nem lehet megállítani. Most az ncore több biztonsági dolgot vezet be de nagyobb lesz mint előtte volt és remélhetőleg már külföldön vannak a szerverek jó messze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodás lenne ha magyarország több mint 1%át lecsuknák csak ezmiatt az egy oldal miatt. :D
Án nem is értem, hogy a 1st miért csinált facebookos oldalt. :) No meg azt se, hogy emberek miért irkálnak oda a rendes neveikkel. Bár nem mintha az iwiwről ne ismernének mindenkit a ORFKsok. :D Jó kis nyilvántartást terveltek ki ezzel a közösségi siteal :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.