Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

jól van akkor nem csak nekem volt új :)

Nekem nem is rémlik, hogy lett volna már korábban :) Lehet, hogy volt, de akkor átsiklottam felette, mindenesetre most jól jön :D

 

Jó ez a Proartos cikk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, internet meg tv ide vagy oda, én mostanáig rendesen lemaradtam a hírekről. Mondjuk nem volt nehéz, hisz egyik oldalon sem voltam fent, így első kézből azért nem értesültem a dologról. Viszont, mondja már meg valaki, hogy hova lehet most a történtek miatt esetleg regisztrálni. Pár dolog miatt kéne egy magyar oldal, mert egyébként vidáman elvagyok a külföldi nyílt trackerekkel. Azokkal meg aztán nyugodtan levelezhet a ProArt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kicsit visszaolvasol több ajánlott oldalt is találsz :D Nálam a carpathians és a pretorians lett a kedvenc. Lehet regelni még és ide kezdenek visszatérni a feltöltők. Azért még kell pár nap, mire visszaáll a "rend". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár dolog miatt kéne egy magyar oldal, mert egyébként vidáman elvagyok a külföldi nyílt trackerekkel. Azokkal meg aztán nyugodtan levelezhet a ProArt.

Én is visszaszokom ezekre, régebben sokkal többet használtam őket. Főleg sorozatokra, melyekhez hamar megvolt a felirat is. Most is külföldiről kaptam le a legújabb Tudors-részt.

Magyar cuccokhoz hasonlóan kéne egy magyar oldal (leginkább könyvek, meg dvd-k, régebbi filmek, melyekhez nem igazán van felirat), de annyira már nem is fontos, mint régebben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kicsit visszaolvasol több ajánlott oldalt is találsz :D Nálam a carpathians és a pretorians lett a kedvenc. Lehet regelni még és ide kezdenek visszatérni a feltöltők. Azért még kell pár nap, mire visszaáll a "rend". :D
Kicsit visszaolvastam, de mikor a pretorianst néztem, akkor nekem azt írta ki, hogy nem lehet regisztrálni. Vagy elnéztem valamit. Kösz, megnézem őket.

 

Én is visszaszokom ezekre, régebben sokkal többet használtam őket. Főleg sorozatokra, melyekhez hamar megvolt a felirat is. Most is külföldiről kaptam le a legújabb Tudors-részt.

Magyar cuccokhoz hasonlóan kéne egy magyar oldal (leginkább könyvek, meg dvd-k, régebbi filmek, melyekhez nem igazán van felirat), de annyira már nem is fontos, mint régebben volt.

Nagyjából nekem is ezekre kéne. Sosem voltam nagy letöltő, ezért nem is törtem magam a magyar oldalakra való bejutással. Igazán rosszul az érintett, mikor a mininovát lelőtték, de átszoktam a piratebayre, sorozatra meg ott az eztv, mert főleg azt keresek. Ezektől hamarabb nem nagyon kerülhet fel itthon sem sehova. Plusz nem tudom a magyaroknál működik-e, de mostanában nagyon rászoktam a kényelmes RSS-es letöltésbe. Egyszer beállítod aztán egész évadban jön az aktuális rész, csak nézni kell.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek az RSS letöltésnek majd utána járok, semmit sem tudok róla.
Én se, nekem is lassan utána kéne néznem.
Lustáknak van kitalálva. :) Mondjuk sorozatok letöltése mellett hirtelen nem tudom mire lehet jó. Fogtok egy vagy több tracker oldalt forrásnak (persze csak ha van RSS-e), beállítjátok a letöltendő cucc mentési helyét, megcsináljátok a kívánt szűrő beállításokat és mikor az oldalra felteszik a friss epizód torrentjét, akkor a kliens nálatok máris kezdi tölteni, vagy mikor elindítjátok, ha nem fut állandóan. Vagyis még annyit sem kell tenni, hogy a megszokott oldalról leszeditek a torrentet és betöltitek, csak várni, hogy jelezze kész a letöltés és nézni. Egyre több program tudja már, a ľTorrent biztosan.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő amerikai katonai beavatkozás során nem tömegpusztító fegyvereket fognak keresni, hanem illegális szoftvereket. Ne mondjátok, hogy nem szóltam. :angry: (Tisztelt CIA! Remélem jegyzik, - mert, hogy olvassák az biztos :lol: , - hogy én figyelmeztettem őket).

A video meg tényleg jó, de a sorozat meg főleg, amiből a részlet van. Tessék megnézni, - csak jogtiszta forrásból - de csak pihenten, mert nagyon fárasztó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A video meg tényleg jó, de a sorozat meg főleg, amiből a részlet van. Tessék megnézni, - csak jogtiszta forrásból - de csak pihenten, mert nagyon fárasztó.

Mi a címe?

És jogtisztán melyik "TV csatornán" lehet "megnézni", vagy melyik "boltban" lehet "megvásárolni", esetleg "kikölcsönözni"? (Ez fejtsétek meg sziások... muhahahahahaaaaa. :lol:) Na, most kekeckedünk, holnap meg kopog az ajtónkon a CIA, az FBI, a CSI, a CBI, a TNT, a KGB, a BBC, a CBS, meg az összes többi hárombetűs. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a címe?

És jogtisztán melyik "TV csatornán" lehet "megnézni", vagy melyik "boltban" lehet "megvásárolni", esetleg "kikölcsönözni"? (Ez fejtsétek meg sziások... muhahahahahaaaaa. :D) Na, most kekeckedünk, holnap meg kopog az ajtónkon a CIA, az FBI, a CSI, a CBI, a TNT, a KGB, a BBC, a CBS, meg az összes többi hárombetűs. :hehe:

The IT Crowd, itthon Kockafejek címen ment talán az HBO Comedyn. Egy év szünet után a napokban indult a 4. évad (angol, szóval 6 rész/évad): http://www.sorozatjunkie.hu/2010/06/28/it-...-negyedik-evad/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No comment! Amúgy már nagyon vártam erre :hehe:.... Éljenek a jogvédők!

 

Az egyik hozzászóló linkelt egy f*sza videót... illik megnézni :D

"Halálsoron":

-Hát téged miért ítéltek el?

-Speed birtoklás. 1500 gramm. Téged?

-Seed használat. 25 Mbyte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.