Ugrás a kommentre

Filecserélők - etikai, jogi oldal


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Akinek kell HD-ben TCW epizód, az regisztráljon a BigTorrenten, úgy tudom oda is felteszik a részeket.

Ezer hála Phobos! Jinx oldaláról nem tudom sose leszedni a részeket, mert letöltés közben folyton elszáll a netem.

Hálám a sírig fog üldözni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresek egy filmet, minek a címe: Vámpír négy keréken

Tud valaki valamilyen linket adni hozzá? Lehet szinkronosan vagy feliratosan is.

http://port.hu/vampir_negy_kereken_upir_z_...p;i_county_id=1

Enri hozzászólása.

 

 

Vagy ennyire azért nem fontos? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár év, és vége a diszkontáruházakban a nagy bevásárlásoknak

Amerika ráerőltetné a másolásvédelmet a világra

Négy éve dolgoznak az EU, az USA és még nyolc ország, Ausztrália, Kanada, Japán, Mexikó, Új-Zéland, Dél-Korea, Szingapúr és Svájc jogászai az Anti-Counterfeiting Trade Agreement, röviden ACTA nevű nemzetközi egyezményen. Kiszivárgott az internetre a véglegesítés és aláírás előtt álló szerződés tervezete; aggasztó dolgok vannak benne másolásvédelmekről, és a fájlcserélők elleni egységes nemzetközi fellépésről...

...a netszolgáltató monitorozhatja felhasználói adatforgalmát, és ha jogvédett tartalmak illegális megosztását vagy letöltését látja, két figyelmeztetés után meg kell szakítania az internetkapcsolatot.... :clap:

...A szabályozás mindenféle digitális másolásvédelem feltörését és megkerülését illegálisnak minősítené, beleértve az olyan eseteket is, amikor valaki például az iPad DRM rendszerét töri fel, hogy egy olyan (akár saját fejlesztésű) alkalmazást telepítsen, ami nem ment át az Apple hivatalos engedélyezési procedúráján...

 

http://index.hu/tech/jog/2010/09/09/amerik...lmet_a_vilagra/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Négy éve dolgoznak az EU, az USA és még nyolc ország, Ausztrália, Kanada, Japán, Mexikó, Új-Zéland, Dél-Korea, Szingapúr és Svájc jogászai az Anti-Counterfeiting Trade Agreement, röviden ACTA nevű nemzetközi egyezményen. Kiszivárgott az internetre a véglegesítés és aláírás előtt álló szerződés tervezete.

Asszem kiemeltem a lényeget :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egyszeri alkalomért nem (én is csináltam már), hiszen akár egy másik gépről is használhatod a saját accod is ilyen-olyan okokból. Csak ne fusson egy időben két gépről a ugyanazzal a felh. névhez köthetően a kliens, mert az egyértelművé teszi, hogy két user van egy accra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Ákos megmondja a frankót a torrentezésről:

http://www.origo.hu/techbazis/internet/201...-rendorseg.html

 

Fogalmazzunk úgy hogy a marhaságot mondta meg. Először is 500-ért többen megvennék, másodszor neki is rá kéne jönnie, hogy koncertekből tud már megélni. A többi már rájött. Harmadszor egy nagyon jómódú zenész ne szóljon már semmit hogy kevés a bevétele a cd-kből mert neki az nem sokat jelent. Őmaga nyilatkozta hogy valami banki ügyleten 50 millát bukott. Ha ennyit tusd bukni akkor van ott még. Ott haol a Hooligans egy koncertért elkér másfél milliót tt miről beszélünk? Ha meg nem lesz torrent lesz más. Ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie!

Az igazságérzet és a jog nem mindig jár kéz a kézben. Sőt, a te igazságérzeted és Ákosé is különbözhet. Ő szeretne pénzt kérni azért, amit csinált. Csak azért mert amúgy van még neki igazságtalan tőle, hogy felszólal, ha nem kapja meg ami jogilag jár neki? (mondom ezt úgy, hogy én is töltögetek, csak megértem a másik oldalt is)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.