Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Nálam inkább pénz és társaság függő. Ha haverokkal buli, akkor sör, storyzás, 20percenként WC, aztán dumálás tovább, 9től-4-5-6ig. Ha olyan buli, ahol egy óra után sem érzem magam jól, akkor bor és társai, attól mindig beszédes leszek... Ha meg olyan emberek is vannak akiket nem bírok, vagy valami lelki dolog ért, akkor tömény, kitombolom magam és másnapra lenyugszom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a pálesz olyan, hogy megittam kb. egy litert és az orromon jött ki, akkor belém égett az az "íz" és azóta...meg a Garone, vagy mi, hazafelé lehánytam egy kirakatot tőle, másnap vicces volt, ahogy mosták... :) Amúgy ezek a nagyon cukros italok nem értem kinek jönnek be, max a csajoknak, gyömölcs"vodka" és társai. Borban az édeset és a fehéret imádom, azért szerencsém van, nyáron a környéken a bornapok szinte minden napos dolog, lehet hova menni szürcsölni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a pálesz olyan, hogy megittam kb. egy litert és az orromon jött ki, akkor belém égett az az "íz" és azóta...meg a Garone, vagy mi, hazafelé lehánytam egy kirakatot tőle, másnap vicces volt, ahogy mosták... :) Amúgy ezek a nagyon cukros italok nem értem kinek jönnek be, max a csajoknak, gyömölcs"vodka" és társai. Borban az édeset és a fehéret imádom, azért szerencsém van, nyáron a környéken a bornapok szinte minden napos dolog, lehet hova menni szürcsölni! :)

:lol: :lol: :lol:

Esküszöm, haverommá fogadlak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valamiért baromira hányingert keltő pia... a whiskeyben legalább van némi karamelles beütés.

Érdekes, mert sokáig nem szerettem a whiskey -t, aztán mostanában már kezdtem rákapni az ízére.

 

Régen volt az igazi jó ruszki vodka, a sztolicsnaja. Mennyei volt, sajnos már vagy 20 éve nem ittam olyat. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mi van így? Szeretem azt a kis togrutát és Sky-ra próbálom kivetíteni. Ne haragudjatok ezért semelyikőnkre se, higgyétek el nagyon sz*r érzés együtt látni Luxal.

Jesszusom, ez komoly?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, mert sokáig nem szerettem a whiskey -t, aztán mostanában már kezdtem rákapni az ízére.

 

Régen volt az igazi jó ruszki vodka, a sztolicsnaja. Mennyei volt, sajnos már vagy 20 éve nem ittam olyat. :(

Szerintem mérföldekkel jobb íze van a whiskey-nek, a vodkától folyton öklendezni kezdek... mindig úgy húzom meg a bögre vodkát, mint most, hogy "Ahsokáért"....és egyből megy... vagy arra gondolok hogy víz.

 

Jesszusom, ez komoly?

Komoly, de ne is törődj velem... már megszoktam, hogy egy kitaszított senki vagyok. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SB számomra nem színész, jó filmet nem láttam tőle és szerintem elég...na mindegy. Én sosem voltam oda a női színészekért, jó vannak olyan szerepek amiben megkapóak, vagy kihagyhatatlanok, de azok kívül, hogy szerelmesnek kell beléjük lenni és a végén feláldozni magát a főhősnek, másra nem nagyon jó. A piszkos munka mindig is a férfiaké, ez a Star Wars-ra is maximálisan igaz! Meg, ott van az a tény is, ha egy férfi gonosz, akkor láttunk már példát arra, hogy maximálisan az, de akárhogy is töröm a fejem, velejéig romlott és gusztustalanul beteg nő nem jut az eszembe. Na jó, Anettka, de ő megint más! :)

 

Na, 3sör és 1liter bor...alakul, az előbb Gears of War II-vel nyomultam egy kicsit...nagyon megy ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő nem színész, hanem karakter, habár láttam egy szinkronos beszélgetést tőle, nem tudom, te hogy vagy vele, de szégyenletes volt! :S

 

Amúgy a búzasört szereti valaki? Főleg a szűretlen fajtát!

Amúgy a szinkron nekem se a kedvenc, de arról nem is ő tehet. Problem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazából semmi bajom vele, ezt a topicjában is leírtam, csak ezek a találgatások, hogy mi lesz majd vele, meg a tény, hogy egyre jobban hasonlít a mesterére kicsit elszomorítóak, én azt hittem megmarad az egyénisége.

De ez legalább kapcsolódik a témához, mert ne vele tedd magad tönkre! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazából semmi bajom vele, ezt a topicjában is leírtam, csak ezek a találgatások, hogy mi lesz majd vele, meg a tény, hogy egyre jobban hasonlít a mesterére kicsit elszomorítóak, én azt hittem megmarad az egyénisége.

De ez legalább kapcsolódik a témához, mert ne vele tedd magad tönkre! :)

Az hiányzik csak, hogy arra a ba*omra hasonlítson..... ha összejön Luxal, tuti kivégzem magam. Így is kaptam elég pofont ez élettől. Filonin múlik az egész. Remélem tudja, hogy az életemmel játszik. És nem, ez nem túlzás----

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hiányzik csak, hogy arra a ba*omra hasonlítson..... ha összejön Luxal, tuti kivégzem magam. Így is kaptam elég pofont ez élettől. Filonin múlik az egész. Remélem tudja, hogy az életemmel játszik. És nem, ez nem túlzás----

Ez csak egy sorozat :) Ráadásul itt OFF.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez azért így elég erős. Ha már ennyire padlón vagy, próbálj meg kedély javítókat keresni, van elég és akármit is mondanak, a rákosok is ezeket kapják, hogy összeszedjék magukat két kemo között... Lehet nekem sem ártana valami ilyesmi. Amúgy tuti nem egy főszereplő intézi el, mert akkor az a filmekre is kihatna, szóval az ő története még érdekes lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez azért így elég erős. Ha már ennyire padlón vagy, próbálj meg kedély javítókat keresni, van elég és akármit is mondanak, a rákosok is ezeket kapják, hogy összeszedjék magukat két kemo között... Lehet nekem sem ártana valami ilyesmi. Amúgy tuti nem egy főszereplő intézi el, mert akkor az a filmekre is kihatna, szóval az ő története még érdekes lesz.

Ahsoka topikban írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha pia akkor sör de az töménytelen mennyiségben(természetesen a jobb minőségüek, nem az Adambrau meg társai). Ha gyorsító is bejátszik akkor skót whiskey(az amerikai whiskey borzalmas). Persze nem vetjük meg a jó öreg pálinkát sem. Illetve töményként még az Unicumot szeretem. A Jagert is megiszom de attól egyszer baromira berúgtam és azóta vigyázok vele. Bort nem bírom meginni kivéve az édes Tokajit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, mi voltunk egyszer Tokajban 4napig, ott olyan jó borokat ittam, hogy eszméletlen és bementünk borászatokhoz, persze szigorúan csak családi méretűbe. Ott nagyon olcsón és nagyon finom borokat ittunk. Volt valami rendezvény is, ahol találkoztam Kovival, igen, akkor még kövér volt és Michelle-t ... fedezte fel éppen. Hazafelé betértünk egy alföldi csárdába és gulyást ettünk, na, annál ízletesebb és csípősebb kaját én még nem ettem, fél kiló kenyér és 1 liter sört nyomtam le mellé, hazaúton nem bírtam mozogni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, mi voltunk egyszer Tokajban 4napig, ott olyan jó borokat ittam, hogy eszméletlen és bementünk borászatokhoz, persze szigorúan csak családi méretűbe. Ott nagyon olcsón és nagyon finom borokat ittunk. Volt valami rendezvény is, ahol találkoztam Kovival, igen, akkor még kövér volt és Michelle-t ... fedezte fel éppen. Hazafelé betértünk egy alföldi csárdába és gulyást ettünk, na, annál ízletesebb és csípősebb kaját én még nem ettem, fél kiló kenyér és 1 liter sört nyomtam le mellé, hazaúton nem bírtam mozogni! :)

 

 

2004-ben voltam a Hegyalja Fesztiválon Tokajban. 4 napig csak bort ittam illetve este már bent a fesztivál területén sört. Baromi finom borokat csinálnak ott. A szállásadónktól meg vettem 1 liter aszútörkölyt pult alól, hát az maga volt a mennyország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezek jó dolgok, amúgy maga a táj és az emberek hozzáállása is mást volt. Szívesen járnék többször is arra felé, csak amíg eljutottunk addig...volt olyan falu, ahol még üveg sem volt a házak ablakán, fel kellett 100 ra gyorsítanunk, hogy ne lopják ki a kereket. :)

Amúgy nálunk az is jó, hogy a jobb borok is relatíve olcsók, németeknél a jó sör ilyen...no meg a cseheknél, ittam 55 (!!!!)Ft-ért Kozelt, csapolva!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezek jó dolgok, amúgy maga a táj és az emberek hozzáállása is mást volt. Szívesen járnék többször is arra felé, csak amíg eljutottunk addig...volt olyan falu, ahol még üveg sem volt a házak ablakán, fel kellett 100 ra gyorsítanunk, hogy ne lopják ki a kereket. :)

Amúgy nálunk az is jó, hogy a jobb borok is relatíve olcsók, németeknél a jó sör ilyen...no meg a cseheknél, ittam 55 (!!!!)Ft-ért Kozelt, csapolva!

 

 

Jaja cseheknél baromi olcsón csapolnak olyan sört amit itthon nem kapni olyan minőségben. Pl az általad említett Kozelt(csak barnát) csapoltak kb 120 ft-ért. Ugye az itthoni Kozel(főleg a dobozos) gyakorlatilag egy rakás sz*r, de az ottani fenséges volt. Vagy a Pilsner Urquelll. Itthon keserű mint az epe Prágában meg állandóan azt ittuk olyan jó volt. Nem tudom miért ilyen sz*rok nálunk a sörök(kivéve az üveges Heinekent), de baromira észrevehető a különbség.

Jövőre megyünk ki az Octoberfestre Münchenbe és nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz ott a Löwenbrau. Biztos jobb mint itthon, mert nem tudom elképzelni hogy a német ilyen sz*rt megiszik mint ami itt kapható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.