Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Nálam pont fordítva van... önmagában a sör ízétől a hideg kiráz, alig tudok meginni belőle 0,5 litert. Az ízesített verziók közt viszont vannak kifejezetten finomak, mégis érezni rajtuk, hogy sörből vannak, nem szimpla üdítők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam pont fordítva van... önmagában a sör ízétől a hideg kiráz, alig tudok meginni belőle 0,5 litert. Az ízesített verziók közt viszont vannak kifejezetten finomak, mégis érezni rajtuk, hogy sörből vannak, nem szimpla üdítők.

Ha ízesített sör akkor citromos Gössernél nem szabad alább adni, a narancsos Soproninak konkrétan narancsos pezsgőtabletta íze van. De az előbbi (kizárólag jéghidegen) még lemegy. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az van mint a Kaisernél. Elkezdték Magyarországon főzni(A Borsodi) és levitték az alkoholfokát. Más a cimkéje is mint a réginek. Hát ez elég szomorú.

Nem tudom, de ősszel is ennyi volt az alkoholtartalom. Mondjuk ha jó sörről van szó, akkor szinte lényegtelen az erőssége. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma zsákoltam be 24 darab Krusovice cseh barna sört a mától kezdődő egy hetes házibulira, maradok amíg kitart. :D

 

Én pedig ma voltam Tescoban bicajjal sörért és másért is. :D Egy csomó jó sört akcióznak pl a Krusovicet is(barnát és világost is), na meg a Millert és a Leffét is. Hát vettem párat, a hátizsákomban egy csomó sör elfért meg a kaja is, meg vittem szatyrot abban is. Vettem még 3 db 1 literes Borsodit is Pet palackban 300 ft így jó áron van. Kicsit húzott jobbra a bringa de hazaértem. Na de holnap Cseh Sörnapok amit alig várok.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számítás technikusok átka: elmennek akár csak a szomszédba gépet szerelni, és fél üveg házi pálinka csúszik le a torkukon (hű de nehéz gépelni...). És aztán csörög a telefon, hogy menj a következő ismerőshöz. Ahol már előre tudod, mi fogad: pálinka plusz sör... Frenkie, gondolom te tudod, miről beszélek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számítás technikusok átka: elmennek akár csak a szomszédba gépet szerelni, és fél üveg házi pálinka csúszik le a torkukon (hű de nehéz gépelni...). És aztán csörög a telefon, hogy menj a következő ismerőshöz. Ahol már előre tudod, mi fogad: pálinka plusz sör... Frenkie, gondolom te tudod, miről beszélek. :D

 

 

Pontosan tudom. :D :D Nálam úgy zajlik ez hogy megkérdik hogy meg-e tudnám nézni a gépet, aztán a következő mondat ez: "Veszek sört". :D Én ebben a dögmelegben egy fél üveg pálinkától behalnék. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ekkora ostobaságokat hogy lehet leírni? Ez valami antialkoholista személy lehet. Persze hőségben nem jó berúgni de nehogy már 2 sör ártson. Ilyenkor simán lecsúszik 1-1 sör ,meg sem érzem. Tömény meg szigorúan tiltandó.

 

http://www.origo.hu/egeszseg/20110622-napkozben-se-sort-se-froccsot-a-kanikulaban.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan tudom. :D :D Nálam úgy zajlik ez hogy megkérdik hogy meg-e tudnám nézni a gépet, aztán a következő mondat ez: "Veszek sört". :D Én ebben a dögmelegben egy fél üveg pálinkától behalnék. :D

Azaz, nálam is így működik. Csak nálam az a kérdés, hogy kérek-e látásélesítőt (pálinka) vagy célzóvizet (sör). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam, és nem esett nehezemre. :) Szeretem a húst én is (a hamburgereket is, alkalmi fogyasztásban), és tartósan nem lennék vegetáriánus, de a zöldségeket is nagyon szeretem, és vannak napok, amikor csak ilyesmit eszek, mert az esik jól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam én is. Mivel a hamburger amerikai kaja ezért tökéletes. :D Természetesen ez vicc volt, de ez a Meki-ellenesség olyan mint az USA-ellenesség. Hergelik a népet míg ha egy évben 4-szer eszel hamburgert nem lesz semmi bajod. Az a durva amikor olyanok bírálják hogy egészségtelen akik teli szájjal falják a pörköltet meg a rántott húst. Mértéket kell tartani ez a lényeg nem kell mindennap bejárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hamburgert szeretem, de a Mekit nem. Drága, kicsi az adag és az se finom. Ha hamburger kell, akkor vagy megcsinálom magamnak én otthon (ez szökő évente egyszer fordul elő), vagy keresek egy jó kis utcai hamburgerest. Azok olyanok, mint John Hammond: nem spórolnak semmivel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. évente egyszer bementem a Mekibe én is, de a közeljövőben ettől tartózkodni fogok, mivel annyira drága. Egyébként azon kisebbség közé tartozom, akik szerint egy Mekis hamburger elég egy étkezésre :P Az íze is oké, de a többszörös árat sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én néha ha burgerezek akkor a Burger Kingbe megyek. A mekinél a Big Mac-el annyi a bajom, hogy se ize se bűze. Középen van valami szósz, így ha odaharapok akkor még csak-csak, de egyébként nulla. A Whooper már egész vállalható, de én is szeretem a kis utcai árusokat, bár azt nem csípem, ha túl vaskosak a paradicsom/hagyma szeletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.