Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Továbbra is a rumra esküszöm. :D Egyébként furcsa, most vettem egy valamivel drágább rumot, az csak 35%-os és nem 40%-os, mint az előző, ellenben jobb az íze, viszont amikor iszok belőle, szinte meg sem érzem. Azért annyira nem sok az az 5%, szerintem, vagy csak én szoktam jobban hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is a rumra esküszöm. :D Egyébként furcsa, most vettem egy valamivel drágább rumot, az csak 35%-os és nem 40%-os, mint az előző, ellenben jobb az íze, viszont amikor iszok belőle, szinte meg sem érzem. Azért annyira nem sok az az 5%, szerintem, vagy csak én szoktam jobban hozzá?

Mintha azt írtad volna, felhagytál a rummal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap felkeresett volt lakótársam, hogy már 3hónapja Angliában él és végre lesz egy szabad estélye beszéljünk már msn-en, meg otthon iszogat, nem akar egyedül meghívott... Nem tudtam ellenállni, szóval 6sör, meg egy üveg Hubi már itt is van. Mikrofont is felszereltem, nem akarok annyi helyre írni közben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Na, szomszéd főzött pacalt és adott nekünk is, mert sok lett, ittam mellé két sört, most igazán jól érzem magam. Majd mehetek ledolgozni a kondiba, de szerintem megérte! :rock: :rock:

 

 

Sörözöl és kondiba jársz? A sör ad erőt mi? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főzésen is sok múlik ám. A technika adja meg a lelkét a sörnek. Nekem még mindig az Arany Ászok a legjobb magyar sör. Pénteken is ittam az akciós csapoltat. Nagyon finom. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főzésen is sok múlik ám. A technika adja meg a lelkét a sörnek. Nekem még mindig az Arany Ászok a legjobb magyar sör. Pénteken is ittam az akciós csapoltat. Nagyon finom. :)

 

 

Már megy az akció? Ezt jó tudni. Igen a csapolt Arany Ászok nagyon jó. Néha üvegest is szoktam venni, behűtve az is ízletes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk már két hete tart. 185 Ft egy korsó. :D

 

 

Az nagyon jó. Ahol dolgozom a sarkon van egy krimó. Ott tavaly az akció végén vettük észre hogy volt ott is Aranypéntek. Most már tudjuk aztán majd péntekenként főleg ha jó meleg van megyünk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nekem Stella, Pilsner, Soproni - a barna sör és a búza sör változata is, Arany Ászok, Löwen. De ha bármit választhatok, Edelweiss.

Jó az ízlésed. :) Nálam az Ászok helyett Dreher(világos és bak), és a Löwenbrau helyett mondjuk Kaiser, és helyben is vagyunk.

 

Nute Gunray: Kozelt épp a minap láttam 100 forintért egyik áruházban. Ugyanott a Dreher Bak is 200, ami igen jó ár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó az ízlésed. :) Nálam az Ászok helyett Dreher(világos és bak), és a Löwenbrau helyett mondjuk Kaiser, és helyben is vagyunk.

 

Nute Gunray: Kozelt épp a minap láttam 100 forintért egyik áruházban. Ugyanott a Dreher Bak is 200, ami igen jó ár.

 

 

A Kaiserral vigyázz. Múltkor Sparban 159 ft volt vettem 10-et akkor vettem észre hogy levitték 4.2-re az 5.3-at. Szidtam még a jóistent is. :D A Dreher Bak világszinvonalú ,a Löwenbrau eléggé lőre Németországban százszor jobb. Kozel gyakorlatilag az ihatatlan és az épp hogy iható közt van(Prágában ez is sokkal jobb), olyan mint a Steffl.

Nálam Heineken, Gösser, Amstel, ha van pénz akkor Paulaner, és az Edelweiss búzasörben nagyon jó. Becks az a tipikus semmilyen, az egyel alábbi kategóriában(Borsodi, Soproni, Arany Ászok) általában a Borsodit preferálom, de az üveges Ászok baromi jó hűtve. A Soproninak meg az 1895 és a Fekete Démon jön be de jha nincs más megiszom a sima Sopronit is.

De a tavalyi prágai út után már sajna tudom hogy amit itthon sör néven árulnak az nem az igazi minőség. Persze itt élek megiszom de szar tudni hogy máshol az alap sör olyan mint a Paulaner.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd! Egyik haveromat akinek a Kasier a kedvenc söre hívtam fel Pestre hogy vegyünk párat, de nem akarta elhinni nekem odafele hogy egy százalékkal levitték az alkoholtartalmat.

Ami nem is lenne vészes, mert például a Pilsner is 4,4-körül van, de gondolom nem csak ezen változtattak.

 

A Gösser az valóban remek, pár hétig 160 volt most a Deáknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azon félresikerült génhibások közé tartozom, akik nem szeretik a sört. PUFF! Kivétel a gyümölcsös ízesítésű sörök, de akkor szinte mindegy, hogy melyik. :P A sima sört egyszerűen nem tudom meginni.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(természetesen a citromos sör és társait nem tekintem sörnek)

 

Ez miért olyan "természetes"? Semmi kötözködés, csak érdekel! Az ízesített sörök is sörök, általában a gyár sörkülönlegességnek nevezi őket. Nekem úgy tűnik, hogy a kemény-mag sörivók sajnálják le az ízesített söröket, mert hogy az milyen "ciki"... lol

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez miért olyan "természetes"? Semmi kötözködés, csak érdekel! Az ízesített sörök is sörök, általában a gyár sörkülönlegességnek nevezi őket. Nekem úgy tűnik, hogy a kemény-mag sörivók sajnálják le az ízesített söröket, mert hogy az milyen "ciki"... lol

Nekem speciel nem mennek le a torkomon ezek az ízesített sörök, pár hete ki is kellett öntenem amikor kaptam egyet mert a másik se tudta meginni.

Számomra a baj az vele hogy ez nem ízesített sör, hanem sörízű limonádé. És tekintve hogy magának a sörnek az íze önmagában nem kellemes, mindenféle édes és gyümölcsös löttybe összekeverve iszonyúan hideg-kirázós élmény. Vagy limonádét iszok, vagy sört.

 

Viszont nemrég kaptam egy jobb fajta citromos sört Berlinből, az nem volt rossz. Persze a 8%-os Carlsberg Elephant mellett eltörpült minden, kizárólag azért kiutaznék oda. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.