Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

No kérem... Tegye fel a kezét aki ivott már erős paprika pálinkát? :D Ma ebéd előtt volt alkalmam megkóstolni. Kicsit viszolyogtam tőle, de meglepően finom volt, kiváló aroma és zamat, ráadásul még erős is. :D Szóval igazi kerítésszaggató darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, akkor menü kérdésben oké, bocs, kicsit lassú a felfogásom ma. :)

Nem tán ittál valami szíverősítőt? :D Én ma Otellót kóstoltam. Nagyon érdekes illata van, leginkább olyan mintha tömény kénsavat szagolnál de ízre nem rossz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tán ittál valami szíverősítőt? :D Én ma Otellót kóstoltam. Nagyon érdekes illata van, leginkább olyan mintha tömény kénsavat szagolnál de ízre nem rossz. :D

 

Az kemény lehet. :D . Én most kezdek ünnepelni. Be van hűtve pár doboz Stella Artois. Apropó, múltkor említetted a paprikapálinkát. Hol lehet ilyet beszerezni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ha csak a kávé nem számít, abból négyet. :) Csak pocsékul aludtam melóban, amikor meg hazajöttem, dolgozni kezdtem alvás helyett (oké, ez egy kicsit hülyén hangzik :D). Úgyhogy részemről lassan csicsika.

Szombaton ittam havernál házi gyártmányú forralt bort. Finom volt, főleg a narancs, miután megszívta magát. Meg persze, Maxit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az kemény lehet. :D . Én most kezdek ünnepelni. Be van hűtve pár doboz Stella Artois. Apropó, múltkor említetted a paprikapálinkát. Hol lehet ilyet beszerezni?

Sajnos sehol (legalább is bolti forgalomban én még nem láttam ilyet). :( Csak házi készítésben létezik. Faterék hozták valahonnan az istenháta mögül. :D

 

Meg persze, Maxit. :)

Az mi az? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem olyan régen kerülhetett újra forgalomba (1-2 éve?). Mi is csak úgy bukkantunk rá, hogy volt három belőle a Tescóban a whiskey-k között, és úgy kilógott a sorból (amúgy whiskey-t akartunk venni). De megérte, nagyon finom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez most tömény ital vagy borpárlat? :D A Hubit nagyon szeretem mert nem émelygős mint a Jäger, többet meg lehet belőle inni. :)

 

 

A Hubi tényleg jó. Egyszer kaptam szülinapomra egy üveggel, egy hét múlva nem volt belőle annyiira finom hogy állandóan rájártam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.