Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Vettem 2 doboz Dreher Winter Moment sört. Ez egy téli limitált kiadás, nyáron aki emlékszik az tudja hogy volt Summer Moment sörük is. A nyári még iható volt ,de ez nagyon furcsa. Érzek benne szegfűszeget, fahájat, narancshéjat. Borzasztó keserű. Szerintem a forralt borhoz való fűszerek nem valók sörbe. Nem mondom hogy ihatatlan, de többet nem veszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vettem 2 doboz Dreher Winter Moment sört. Ez egy téli limitált kiadás, nyáron aki emlékszik az tudja hogy volt Summer Moment sörük is. A nyári még iható volt ,de ez nagyon furcsa. Érzek benne szegfűszeget, fahájat, narancshéjat. Borzasztó keserű. Szerintem a forralt borhoz való fűszerek nem valók sörbe. Nem mondom hogy ihatatlan, de többet nem veszek.

 

Gondoltam rá már a nyáron hogy Summer Moments-et kipróbálom de elmaradt, majd kipróbálom a télit nekem hogy ízlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam rá már a nyáron hogy Summer Moments-et kipróbálom de elmaradt, majd kipróbálom a télit nekem hogy ízlik.

Én mindkét verzióból ittam, de egyáltalán nem voltam lenyűgözve. Igazából kicsit többet vártam a dologtól. Semmivel nem éreztem nagyobb különbséget, mint két random sör közt. Ahogyan se a nyár, se a tél hangulata nem lett úrrá rajtam hirtelen, ahogy belekortyoltam. :) Marketingfogásnak tökéletes, maradandó élményt meg aligha okoz legtöbbeknek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Srácok!

 

Egy kérésem lenne hozzátok: kedves nejem ( itt is tag Princess Leia néven :) ) benevezett a facebookon egy receptversenyre. Egy lájkkal segíthettek neki egy ajándékcsomag megnyerésében.

 

Az alábbi linken kellene elérni minél több lájkot.

 

 

Nagyon köszönöm, ha valaki nem fáradt egyet kattintani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uraim!

 

Felkérnék mindenkit még 1 körre! Nagyon kiéleződni látszik a recept-verseny csoliéknál! :)

 

Szóval akinek kedves neje, barátnője, kis vagy nagy tesója, dédimamája, egyenesági leszármazottja/felmenője,

és/vagy nevelt gyermeke ill. nevelő vagy mostoha szülője GÉPKÖZELBEN van, KÉREM dobjon még like-ot erre az ostoba lángosra!

 

 

Nagyon köszönöm! Most már meg kéne nyerni, mert nálunk ez már vérre megy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki időt szánt ránk!

"PrincessLeia" megnyerte a zabpelyhes lángossal a like-versenyt kb 330 like-kal, így Övé lett az internetpatika 10.000,- ft értékű ajándékcsomagja.

Most boldog, és azt mondta megnézi velem a Yoda-sztorit! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki időt szánt ránk!

"PrincessLeia" megnyerte a zabpelyhes lángossal a like-versenyt kb 330 like-kal, így Övé lett az internetpatika 10.000,- ft értékű ajándékcsomagja.

Most boldog, és azt mondta megnézi velem a Yoda-sztorit! :rock:

Reméljük, akkor legalább már olyan jól néz ki, mint a nicknevének eredeti tulajdonosa. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.