Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

57 perccel korábban, Dzséjt írta:

Így van. Ittam már csapoltan is és dobozosan is, és az előbbi a finomabb. Bár nekem a dobozos is ízlett, és nagyjából az egyetlen barna sör, amit szeretek.

Alig van benne szénsav. Mint a lóhúgy. De persze ízlések és pofonok. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elég ritkán sörözök. Kábé 2001 és 2019 között megittam vagy négy dobozos alkoholmenteset. Az első Buckler volt. A többiről csak annyit tudok hogy gyümisek voltak. Ezekkel egyelőre ki is fújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 07. - 22:45, Ody Mandrell írta:

Kaptam ma egy Guiness-t. Nagy reményekkel pattintottam fel, hisz ez egy szinte kultusz márka a sörök körében. Gyerekek! Életem legrosszabb söre! Ennél még a legszutykosabb Finkenbrau és tsai sörök is ezerszer jobbak. Annyira sz*r volt, hogy ki is öntöttem. Mintha tömény kávét ittam volna. :sick: Huhhh...

Tökéletesen egyetértek. Én aztán rengeteg sört ittam már, németet ,csehet ,angolt stb. A tisztánlátás kedvéért azért megjegyezném hogy ez ír sör nem angol.

Én is egyszer ittam Guinesst és utoljára. A szénsav hiánya már borzalommá teszi. Hisz egy buli után mikor otthon takarít az ember és a megmaradt sört próbálja meginni, ugyanaz az érzés. Egyszerűen a sör szénsavval jó. 

Csapolva is ittam már Guinesst, de az sem volt jobb. Olyan volt mintha egy barna sört előző este nyitva hagytak volna és másnap meg kellett volna inni. Brrrr.

 

Viszont ne írjuk le a szigetország söreit emiatt, mert vannak nagyon jó itthon is kapható angol sörök( A Guiness még mindig ír). Mégpedig a Fuller's sörei, a London Pride különböző változatai. Pl az IPA. Hát attól hátast dobtam annyira jó.

Persze izlések és pfonok, de Guinesst soha többet.

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen nagy barnasör-rajongó voltam, azonban egy ideje már kicsit émelyítőnek tartom őket (kivéve a Valentin's barna búzasöre, az még mindig isteni :yes:). Mostanság inkább szűretlen búza- és ír vörös- párti vagyok :) A kávés íz mondjuk sztem pont passzol a barnához, anno ittam kifejezetten kávés kézműves barna sört, és az elég jó volt. A szénsav hiánya már nagyobb gond, és jó, hogy ezt itt olvasom, mert nem rég terveztem én is elveszteni a Guiness-szüzességemet, de ilyen tekintetben normális sörre számítottam, iszonyú nagy lett volna a csalódás. Na majd külön számítok erre, bár attól még nem biztos, hogy jobban fog ízleni, max kisebb lesz a sokk :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Pl az IPA.

Érdekes, hogy nekem meg az nem jött be nagyjából ugyanannyira, mint nektek a Guiness. :) 

Tegnap én meg a Kilkenny ír vörös sört próbáltam ki, amit szintén a Guiness főz, és ez sem jött be. Nagyjából úgy tudnám jellemezni, mint Ody a Guiness-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 07. - 22:45, Ody Mandrell írta:

Kaptam ma egy Guiness-t. Nagy reményekkel pattintottam fel, hisz ez egy szinte kultusz márka a sörök körében. Gyerekek! Életem legrosszabb söre! Ennél még a legszutykosabb Finkenbrau és tsai sörök is ezerszer jobbak. Annyira sz*r volt, hogy ki is öntöttem. Mintha tömény kávét ittam volna. :sick: Huhhh...

Üdv a klubban. Én ittam Dublinban csapolva is. Egy fokkal jobb, de tényleg csak egy fokkal. Annyira más, mint az, amit én sörként definiálok, hogy nem is hívnám sörnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...
3 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Új kedvenc söröm lett. Egy ideje főleg ezt iszom.

 

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Szent András meggyest is érdemes kipróbálni, én azért voltam oda tavaly nyáron :D 

 Mindkettőt szeretem, és ide venném még a Szent András szilvás sörét is. :)

Plusz a belga meggysört :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nekem túl édes max 1-2 aztán utána sima,

Én is így szoktam. Alapozni teljesen jó. :D Különösebben nem vagyok oda a gyümölcsös sörökért (persze nem is vetem meg őket - elég sok félét ittam már), de ezt szerintem jól eltalálták. Ízre is, alkoholtartalomra is. A legújabb, málnás íz ugyanebből a soproniból viszont kevésbé jött be.

 

92438661_601176153799637_883342482211025

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.