Ugrás a kommentre

Piák, kaják, cigik - avagy, hogy (ne) tedd tönkre magad


Obi1

Milyen sört iszol?  

73 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen sört iszol?

    • Dreher
      2
    • Arany Ászok
      5
    • Borsodi
      2
    • Stella Artois
      1
    • Soproni
      9
    • Schlossgold
      0
    • Amstel
      0
    • Gösser
      2
    • Holsten
      0
    • Kaiser
      0
    • Szalon
      1
    • Becks
      1
    • más...
      17
    • nem fogyasztok sört
      32


Ajánlott hozzászólás

Nyáron rákaptam a Somersby almás/körtés/egyéb ízű alkoholos italokra. Szerintem nagyon kellemes és jó ízük van, esténként jól esett kortyolgatni meccs nézés vagy filmnézés közben.

Próbálta már valaki ezt az italt?:)

somersby.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálta már valaki ezt az italt?:)

 

Egyszer volt valami leárazás (vagy talán már közel volt a lejárati ideje és azért adták féláron) és akkor a tesómék vettek egy kartonnal... akkor párat legurítottunk. Szerintem is jó íze van, de azért alapból nem vennék ilyet (ha nincs leárazva).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer volt valami leárazás (vagy talán már közel volt a lejárati ideje és azért adták féláron) és akkor a tesómék vettek egy kartonnal... akkor párat legurítottunk. Szerintem is jó íze van, de azért alapból nem vennék ilyet (ha nincs leárazva).

 

Én maradok a jó öreg Soproninál :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Michele Ferrero, a Nutella, a Kinder tojás, a Tic Tac és még egy csomó ismert és kedvelt édesség atyja hosszú betegség után szombaton meghalt Monte Carlo-i otthonában.

RIP.

Nutella-t más is imádja rajtam kívül?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelen. Magában, kenyérre, banánnal, palacsintába, sütivel.... mindenhogy imádom. A reneszánsz óta a legjobb olasz találmány :D

Én is nagyon szeretem! Múltkor olvastam, hogy a világ mogyoró termelésének az 1/4-ét a Nutella szívja fel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is mindig a kapható legnagyobb kiszerelést vesszük, mégis hamar elfogy. Igaz, ez nem rajtam múlik, én ugyanis már leszoktam róla. Túlságosan eteti magát. :D De a családban én vagyok az egyetlen, aki már nem a rajongója. :)

Pont Olaszországban láttam egyszer egy 5 kilós változatot, amit csak azért nem vettünk meg, mert nem tudtuk volna hazahozni. Pedig elég jól mutatott volna a reggelizőasztalon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nutella-t más is imádja rajtam kívül?

 

Igen. :yes: Kiskoromban azt csináltuk a tesómmal, hogy középen kettéválasztottuk a Kinder tojást (a csokis részére gondolok, nem a műanyag kapszulára) és megtöltöttük Nutellával a fél tojást és ezt ettük reggelire... na jó nem csak egy fél fogyott el belőle. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michele Ferrero emlékére jövőhéten veszek is egy üveg Nutellát.:P

Én kiskanállal szeretem eszegetni és nyalakodni a kanálról a krémet. Vagy a friss kalácsra kenni, esetleg a puha kenyérre. Ajjaj... a gyomrom kongat, befogadná már nagyon a mogyorókrémet :D

De még a mai napig imádom a Kinder szeletet is :yes:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. :yes: Kiskoromban azt csináltuk a tesómmal, hogy középen kettéválasztottuk a Kinder tojást (a csokis részére gondolok, nem a műanyag kapszulára) és megtöltöttük Nutellával a fél tojást és ezt ettük reggelire... na jó nem csak egy fél fogyott el belőle. :D

Húúú ez nagyon jól hangzik... :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kindertojást nagyon vártuk mindig a tesóimmal gyerekként, amikor keresztanyánk Olaszországból hozta őket :)

A Nutella meg... hát... imádon, de mivel számomra eléggé "halálos", ezért többnyire sikerül ellenállnom, hogy vegyek. Ha vennék, a felét simán megenném kiskanállal magában. Ez a kedvenc palacsintatöltelékem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.