Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ong Bak 2

 

Harcművészeknek kötelező.

Harcművészeti filmek kedvelőinek kötelező.

Tony Jaa-t mindenféleképpen látni kell az embernek életében eccer, szóval imigyen nekik is kötelező. :)

 

Ez a srác nagy karrier előtt áll. Kezd beérni a gyerek. Harcművésznek tuti nem utolsó, a rendezői szakmát ügyesen tanulgatja. Azt amit ezekkel a filmekkel elérni akar, azt simán eléri. Nem is adnék ennél bonyolultabb filmeket neki. Tudjuk, hogy sztoriban nem erősek, de hát melyik távol-keleti kung-fus, karates, thai-boxos film rengette meg eddig a világot? ( költői kérdés)

Az Ong Bak 2 eddig a legkiválóbb filmje. Igaz, előtte eddig kettőt jegyzett, ennek az első részét, meg a sült h*lyék által bemagyarázott "folytatását", a Sárkány bosszúját. De itt a hivatalos Ong Bak folytatás, aminek valljuk be, nem sok köze van az első részhez. Viszont magasan jobb nála. A szövegkönyv nem sok, max egy gépelt oldal, de ami megtölti mégis, attól a Bruce Lee-n nevelkedett kortársaim megnyalják mint a tíz ujjukat. Brutális, szemkápráztató ütések, rúgások, ádámcsutkaroppantások, torokelvágások.....uh, van még, de nem sorolom fel.

Aki kedveli ezeket a filmeket az nem fog csalódni. :D A vége pedig folytatásért kiált.

A film fényképezése meg nem picit kiált Oscar díjért. :D Nálam még mindig köröket vernek a távol-keleti filmek ebből a szempontból a Hollywoodiakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jó tanács Dzséjt. Legközelebb sose vedd komolyan egyik kijelentésemet se, így elkerülöd a vitákat, meg nekem is nyugodtabb lesz a közérzetem. :):D

Azért valljuk be, nem könnyű Dzséjt-el, amikor ütköztetni akarjuk álláspontunkat az ővéjével szemben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán tényleg igaza volt Cameronnak, mikor azt mondta, hogy az Avatarban nem tudja majd a néző megkülönböztetni mi a valós, és mi a CGI. Itt van rá a példa: :D

http://marketsaw.blogspot.com/2009/04/3d-g...l#disqus_thread

Ha nem írják le, hogy ez CGI, ti észreveszitek? Aki azt mondja hogy simán, az hazudik! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pöpecek, de a bőr és a szem még mindig árulkodó. Természetes körülmények közt simán meg lehetne különböztetni az élőt a számítógép által generálttal. Persze ez most lehet vicc is és kiderül, hogy élő emberek, csak agyonpuderezték őket. :D

Naszóval, szépek attól függően. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon pöpecek, de a bőr és a szem még mindig árulkodó. Természetes körülmények közt simán meg lehetne különböztetni az élőt a számítógép által generálttal. Persze ez most lehet vicc is és kiderül, hogy élő emberek, csak agyonpuderezték őket. :D

Naszóval, szépek attól függően. :)

Nem akarok átmenni OFFba, de itt még lehet szemezgetni a csúcs CGI képeket

http://forums.cgsociety.org/forumdisplay.p...mp;daysprune=-1

Ránézek erre a nőre...Fotoreal CGI.. :D

http://forums.cgsociety.org/showthread.php...21&t=655126

Most már legalább tudom, hogy a Playboy meg hasonló újságok címlaplányai mint CGI lányok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új Star Trek filmrészlet!

Scotty vicces gyerek, de Simon Pegg eleve jó színész, meg király arc :)

Figyeled, hogy nem kötök bele ebbe :D

Sajna nem beszélt sokat, de legalább megkaptam arra a választ, hogy a brigád legöregebb tagja (11 évvel idősebb Kirknél), hogyan kerül be a friss végzősök közé. Nos, innét nézve, közben veszik fel. Már csak Bones-ra leszek kíváncsi, mert ő is idősebb mint Kirk (5 évvel). Szóval azért érdekes lesz néhány részlet, ami érdekesen alakulhat (vagy azért, mert igazodnak az eredeti kronológiához, vagy azért, mert nem).

Simon Pegget először nem tudtam elképzelni, mint Scotty. Valahogy végig a Haláli hullák hajnalában látható szerepe lebegett előttem. Aztán megnéztem a Vaskabátokat, onnantól akár Kirk is lehetett volna, azt is elfogadnám. :D

 

Az istenit, de messze van május 7-e.... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már legalább tudom, hogy a Playboy meg hasonló újságok címlaplányai mint CGI lányok :D

Megmutattam a húgomnak is a képeket, először leesett az álla, de aztán közelebbről megvizsgálva ő is kiszúrta az árulkodó jeleket. :) Neki a szájak környéke volt hamis. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megállt a Föld

 

Oks, értem én, hogy a fanyalgóknak mi a legnagyobb hiba a filmben, de belegondolva el sem tudnám képzelni, hogy ilyen sztorival, hogy máshogy lehetett volna kihozni egy sikerfilmet. Annyira különálló atmoszférája volt az egésznek, hogy ez a gagyi B filmes érzés szinte adta magát. Mást nem is tudok ehhez mit hozzátenni, simán nézhető ha nem full akciót vársz tőle. Én már örülök, hogy nem moziban néztem meg. :) Lehet, hogy kijöttem volna a film közben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ránézek erre a nőre...Fotoreal CGI.. :)

Nem tudom elképzelni, hogy ha te meglátnál az utcán egy ilyen CGI csajt akkor te tényleg elhinnéd hogy valódi. Csak képzeld el hogy ott áll előtted, tényleg valódinak tartanád?

Azért még messze nem fotorealisztikusak ezek a képek. Nagyon szépek és lenyűgözőek, de össze nem téveszteném egy igazival őket.

 

Valami mindig hibádzik a képeken, de leginkább a bőrön eső fények a rosszak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom elképzelni, hogy ha te meglátnál az utcán egy ilyen CGI csajt akkor te tényleg elhinnéd hogy valódi.

Hm... ha szembe jönne velem az utcán egy CGI, elhinném-e, hogy valódi? :D Nem tudom, de, ha utcákákon szaladgáló CGI-okat látnék, tuti, hogy leszoknék a piálásról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a baj ezekkel a képekkel, hogy nagyon élettelenek, olyanok mintha próbababák lennének. bár hasonlítanak egy élő emberre, mégis teljesen mások. Egyébként miért kell már embereket is lemodellezni, a színészek már nem elég jók?

Mert a digitális kasszkadőr nem hal meg, ha a fejére ejtesz egy daruskocsit, elgázolod egy tankkal, lehajítod a Tajpej torony tetejéről, berúgod egy ipari ventilátorba, pentaszlatót nyomatsz vele hat felrobbanó benzinszállító kamion felett, vagy lávafolyó fölé küldöd egy indán lógva, miközben begerjet makik támadják meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... ki tud már itt kiigazodni ezen a sok rövidítésen meg időpont kavarásokon? :D

No meg az epizódszámolásokról nem is beszélve :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.