Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma megnéztem a Halálos irambant. Nekem kicsit jobban tetszett, mint az első része. Ami nagy szó, mert az első rész óta egyik epizód sem tetszett. Minden volt benne, ami abban jó volt (dögös nők, frankó verdák, tempós autóversenyek, kis nyomozgatásos körítés), és semmi, ami a többiben rossz (erőltetett lazaság, ciki autóversenyzősdi, erőltetett sztori). Plusz kicsit jobb a története is, és látványosabbak az autós afférok. És ami különösen tetszett, hogy egyszer sem következett be az, amire számítottam, pedig kétszer is mérget mertem volna venni rá, hogy a következő jelenet mi lesz.

Spoiler:

Az első, mikor Dom és O'Conner versenyeznek, és azt hittem, hogy végül egyszerre futnak be. A második, hogy Letty a végén megjelenik, és kiderül, hogy valójában csak eljátszották a halálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te melyik címlapot választanád?

Amelyiket majd kapom az újságosnál :) Na jó, inkább a Termiset, de meglátjuk, lehet-e választani, nálunk csak néhány db szokott jönni az újságból. Szerencsére időben szoktam menni, így jut is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is termi párti vagyok!

 

pár kép shayamalan új filmjéből, ezt csak azok várják akik nézték a mesét

Az utolsó légidomár:

Sajna most még sztem is lehetne jobb, de azért várom szeretettel,ha nem cseszi el nagyon látványos lehet.

http://farm4.static.flickr.com/3368/356968...b64bf6ec5_o.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3590/356887...e9b5f9da3_o.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3616/356968...78e8aa459_o.jpg

 

Gigászi méretű képeket inkább linkelve tégy be - by Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alakul, alakul, de azért mutathatnák a fülkét is. :P:D

Valahol olvastam, hogy meglehet, ez nem más mint egy kis műanyag figura Jake kabinjában. :D No ez mekkora lenne má'! :D Mindenki itt Marauder szerű csatagépeket vár oszt egy feént. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam, hogy meglehet, ez nem más mint egy kis műanyag figura Jake kabinjában. :D No ez mekkora lenne má'! :D Mindenki itt Marauder szerű csatagépeket vár oszt egy feént. :D
Az is lehet hogy a tengerészek kicsi távirányítású robotokkal párbajt rendeznek egy asztalon úgy mint Csubiék a hologramokkal és ez az egyik olyan robot. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb sci-fi akció rendezők!

 

1. James Cameron ? 52.8% :D

2. Steven Spielberg ? 14.9%

3. The Wachowskis ? 8.1%

4. Paul Verhoeven ? 7.8%

5. George Lucas ? 5.6%

6. Luc Besson ? 3.4%

7. Michael Bay ? 2.8%

8. John McTiernan ? 1.9%

8. Jon Favreau

10. Paul W.S. Anderson ? 0.9% :D

http://www.filmjunk.com/2009/05/27/weekly-...ci-fi-director/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake ez most mit bizonyít? Pár internetes suttyó szerint ez a sorrend, na és? :D Ebből remélem nem az következik, hogy az Avatar mekkora királyság lesz? :D Mellesleg Lucas még nem is rendezett akció-sci-fi -t. Ja de mégis. A THX -et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek csak örülni kell, több okból is. A rivális studiók mit látnak? Hogy a Star Trek hétre hétre toplistás a pénztáraknál, még Tom Hanksen is kifogott.

Nosza, előkaparják ők is a szennyesből a jól bevált sci-fiket, és rebootolják, remakelik, netán folytatják, esetleg új dolgokat találnak ki űrhajós sci-fi kategóriában.

És az meg öröm lesz és boldogság nemde? :D

Én egy fantasy dömpingnek örülnék inkább, de talán ezek a sikerek megadják neki a lökést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vox-os borítókat elnézve a Transformerseset választanám, mert trafópárti vagyok. :D

 

 

A Pókember 4-ben egyre valószínűbb, hogy a Gyík mellett ott lesz a Morbius a vámpír is.

A Marvelesek Fenegyerek újráját tervezik. Csak annyi biztos, hogy nem Ben Affleck lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár éve sikerült megvennem potom 300 Ft-ért (boltban, nem kínai piacon :D ).
Nekem az egyik Fangoriával lett meg. Többe volt mint 300 forcsi de az újságot úgyis meg kellett tesómnak venni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.