Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Keresztapa: Túl régen láttam, ahhoz, hogy érdemben nyilatkozzak. Még ez évben újra akarom nézni őket, akkor majd bővebben... arra viszont még igy távolból is emlékszem, hogy az első kettő sokkal jobban működött, a trilógia záró-darabjánál... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem láttam a Keresztapát és nem lelem sehol. Elég sok filmben utalnak rá. Egész pontosan azóta hajtom, hogy Tom Hanks azt mondta "A Keresztapa olyan mint az Ji Csing (I ching)". Mindig elfelejtem mi a címe, de mivel itt a háló kinyomoztam :lol: a Szerelem hálójában (You've got mail). S mivel én "nagy" Ji King-es vagyok, (inkább így vagy A Változások könyvének hívom), szeretném ellenőrizni ezen állítást. :26:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hónapja vetődött fel bennem a gondolat, hogy végre meg kéne nézni a Keresztapa trilógiát, mert az addig kimaradt az életemből. Aztán megnéztem egymás után a 3 részt, aztán mégegyszer és mégegyszer. Már régóta nem volt rám ekkora hatással film az SW-n kívűl. A harmadik résszel nekem nincs semmi bajom, de azért az első két rész színvonalát nem éri el. Az a jelenet, amikor meggyónja a bűneit, az nagyon tetszett. Az első két részből a lófejes "meggyőzés" a kedvencem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit off, de nem tudom, hol lenne jó helyen.

Szavaztatok már az epIII-ra azon az oldalon, amit az sw.hu ajánlott? A Hollywood Film Festivalon adják át a közönségdíjat október végén Hollywood Movie Of The Year néven.

EpIII vezet 33%-kal, utána Batman Begins 22-vel, majd WOTW 11-el követi. Vagyis mikor szavaztam, így állt a dobogó. Külön összeválogatott filmekre lehet csak szavazni, kb 10-12 filmről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresztapát (illetve a 3 filmet) én kétszer láttam. Egyszer régebben Anyámmal, akkor viszonylag értettem, hogy ki mit miért csinál, mert amikor valami nem volt világos magyarázott Anyám. Nemrég kb egy éve megnéztem mégegyszer és zavaros volt, nem szórakoztatott, nem is borzasztott el(azt szeretem a maffiás filmekben, ha elborzaszt a könyörtelen bosszú, meg a leszámolások), mert inkább tekergettem, hogy ez most mi volt.

Legjobban a filmek eleje és vége tetszett, a közepe nekem kissé vontatott. Az esküvő, lófejes incidens :) és a film végi leszámolások(ha jól emlékszem mindnek leszámolás a vége, legalábbis sok halál)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Október 24-én lesz a díjátadó, tehát már csak napok kérdése. Fura, mert az év vége még messze van. Lehet, hogy nem akarják az év elejei díjátadó dömpingkor tartani, ezért veszik előbbre. Az év végi filmeket meg jövőre hozzácsapják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meet the Feebles (1989, Peter Jackson)

 

Jó volt látni, hogy mivel foglalkozott Jackson 89-ben... Ez a film legjobban talán egy Muppet Show paródiának lenne nevezhető, persze PJ beteg fekete humorával megspékelve. Én mondjuk kiröhögtem rajta a belem :)

 

Aki vevő a beteges humorra, az ne hagyja ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meet the Feebles (1989, Peter Jackson)

 

Jó volt látni, hogy mivel foglalkozott Jackson 89-ben... Ez a film legjobban talán egy Muppet Show paródiának lenne nevezhető, persze PJ beteg fekete humorával megspékelve. Én mondjuk kiröhögtem rajta a belem  :)  

 

Aki vevő a beteges humorra, az ne hagyja ki...

 

Én csak a Harvesteres kritikát olvastam erről, de már azon is nagyokat röhögtem, pedig csak röviden ismertették a story-t. Te honnan szerezted be? Letöltötted?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Jacksontól én egy filmet láttam még, az az egyik kedvencem :lol:

A címe Hullajó. Hát beteg humor, morbid és annyi vér még nem volt vásznon egyszerre, mint abban... de a humora oltári, mélységes fekete humor... ahogy az elvárható egy horrorparódiától :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Jacksontól én egy filmet láttam még, az az egyik kedvencem :lol:

A címe Hullajó. Hát beteg humor, morbid és annyi vér még nem volt vásznon egyszerre, mint abban... de a humora oltári, mélységes fekete humor... ahogy az elvárható egy horrorparódiától  :lol:

 

Valóban óriási film! :D

Ha az tetszett, akkor érdemes meglesned az első filmjét a Bad Taste-et (nálunk asszem Ízlésficam cimen jött ki). Nagyjából ugyanaz a lényeg, mint a Hullajóban csak valamivel amatőrebb az egész, viszont ha lehet, még betegebb :lol: (persze összességében azért a Hullajó a jobb) Egy kis "izelitő" :) :

 

badtaste1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meet the Feebles (1989, Peter Jackson)

 

Jó volt látni, hogy mivel foglalkozott Jackson 89-ben... Ez a film legjobban talán egy Muppet Show paródiának lenne nevezhető, persze PJ beteg fekete humorával megspékelve. Én mondjuk kiröhögtem rajta a belem  :lol:  

 

Aki vevő a beteges humorra, az ne hagyja ki...

 

Én csak a Harvesteres kritikát olvastam erről, de már azon is nagyokat röhögtem, pedig csak röviden ismertették a story-t. Te honnan szerezted be? Letöltötted?

 

Yep :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik este láttam az HBO-n a Trükkös fiúk című filmet. Vajon miért találtam ki, hogy a kiscsaj és a pszichologus átverés? Ennyire kiszámíthatóak a filmek? Pedig nem is egy rosszabb filmről van szó, mert nézhető volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.