Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Constantine nekem tetszett, kellemes hangulatú film, Keanu Reevs pedig szvsz jobban alakítja Constantine-t mint Neo-t.

 

Hát Neo-t is elég bénán alakitotta, de az inkább csak a 2-3-dik részre kezdett zavaró lenni. De annyira ott még nem volt gáz. Itt viszont egy lepukkant lánc-dohányost kellett volna alakitania. Azonban a szépfiús pofikája sehogy se illett nekem a képbe... egy olyasmi figura kellett volna de, mint amilyen Mickey Rourke volt az Angyalszivben (sajnos mára kiöregedett). Csak összehasonlitásképp egy kép a képregénybeli Constantine-ról és egy a filmbeliről:

 

zzz-hellblazer178_(kepfeltoltes.hu).jpg

 

hellblaz_(kepfeltoltes.hu).jpg

 

 

Arról nem tehet, hogy szépfiús fizimiskája van.Akkor inkább a rendező a hibás, hogy ráosztotta a szerepet.

Neo-t meg szerintem ráöntötték.Mással el nem tudnám képzelni.

Úgy mint Anakint sem tudnám elképzelni más szinésszel.

Szépfiúsnak meg inkább Hasselhoff-ot vagy Bochkor-t mondanám mint Reeves-t.Neki inkább olyan indiános arca van.A cyberfilmek való neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem tehet, hogy szépfiús fizimiskája van.Akkor inkább a rendező a hibás, hogy ráosztotta a szerepet.

 

Brad Pitt is egy tipikus szépfiú alkat, mégis olyat alakitott a 12 majomban szakadt örültként, hogy még Golden Globe-ra is jelölték - teljesen jogosan (talán meg is nyerte, bár ebben nem vagyok biztos). A film nézése közben egy pillanatra se zökkent ki, mert végig elhiszed neki, amit csinál. Keanu sajnos messze nem ez a kategória... talán ha két arc van a szinészi repertoárjában. A Mátrix első részében egyébként tényleg korrekt volt. Szerencsére a szerep nem követelt tőle sokat. Jobb is lenne ha megmaradna ezeknél és nem probálna meg lepukkant alakokat játszani... neki ez magas szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keanu jó volt a Mátrixban, a Constantine-nal kapcsolatban nem voltak nagy elvárásaim, egész nézhető szórakozás.

Brad Pittet még Oscarra is jelölték a 12 majomért, de nem kapta meg. Ha a szerep jó, tud ő remekül játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legújabb HP piszok jó kritikákat kap. A legtöbben egyetértenek benne, hogy ez a legjobb és legizgalmasabb rész. Remek! Kicsit magam is féltem az elözetes után...  

 

Ennek azért örülök :) Nem vagyok egy veszett nagy rajongó, de egész jó kis sorozat ez. Már a harmadikra is azt mondták, hogy az addigi legjobb rész, és az nagyon tetszett. Három hét múlva meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harry Harry. a filmek nem rosszak, sőt, nagyo jó szórakozás, de annyira nem kaptak el, mint pl. A Gyűrűk Ura, és a Dűne filmek, hogy utána a könyveket is elolvassam (nagyobb élmény is volt a könyv mindkettőnél). De viszont elismerem, hogy sokan szeretik, sőt, legalább a Potter miatt olvasnak is a srácok, nem csak max. a tévéújságot

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Equilibriumot. Háááát hogy az mekkora egy film!!! Úgy hazavágja a Mátrixot, mint a huzat. Szisz említette, hogy érdemes megnézni....az utóbbi idők egyik legkellemesebb filmélményét jelentette. Hihetetlen akciók, a végén egy váratlan csavarral. Az érzelmi töltet is kellően kidolgozott, ez a Bale gyerek pedig fantasztikusan jó. Egy szó mint száz, remek film.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Equilibriumot. Háááát hogy az mekkora egy film!!! Úgy hazavágja a Mátrixot, mint a huzat. Szisz említette, hogy érdemes megnézni....az utóbbi idők egyik legkellemesebb filmélményét jelentette. Hihetetlen akciók, a végén egy váratlan csavarral. Az érzelmi töltet is kellően kidolgozott, ez a Bale gyerek pedig fantasztikusan jó. Egy szó mint száz, remek film.  

 

10/10

 

Nekem iszonyat gagyinak tűnt. Nem tudtam végignézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg valahol kettőtök között vagyok :)

Jó film volt, nézhető, de nem egy maradandó élmény. Az alapötlet egész jó. Még az HBO-n láttam egyszer régebben. Bale-t még nem láttam rosszul játszani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg valahol kettőtök között vagyok :)

Jó film volt, nézhető, de nem egy maradandó élmény. Az alapötlet egész jó. Még az HBO-n láttam egyszer régebben. Bale-t még nem láttam rosszul játszani.

 

Bale egyik legjobb szerepe az Amerikai Psycho volt. A Phil Collins-os jeleneten mindig szétröhögöm magam, óriási :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody talán azért tetszett nagyon, mert szóltam neked róla. Lehet, hogy ez fokozta benned annyira a dolgot, mint mikor valamit már szeretsz és várod a folytatását, és nem zavart, hogy nyilvánvalóan kevés pénzből készült. Szóval szerintem a színészek jók, a történet, jó, csak a megvalósítás néha olyan mintha amatőr filmet látnánk, talán ettől tűnik gagyinak, de ez nekem még külön emeli a jelentőségét, kicsit olyan fapados, sufnis hangulata van. Maga az amiről szól sokféleképp feldolgozható, kommunizmus, valakinek egy létező harcművészeti közösség belső dolgai jönnek fel, vagy falanszter, THX és számos utópisztikus mű párhuzama. Azért feliratosan más, nem pap, hanem cleric. :)

 

A Ketresztapát elkezdtem, az első részt néztem eddig meg és egyenlőre csak annyit hogy több ponton is más, mint amit előzetesen elképzeltem róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody talán azért tetszett nagyon, mert szóltam neked róla.

 

Nem igazán voltam rágerjedve! Említetted, ezért emlékezetemben élt. :) Amikor megnéztem a TV ujságot, akkor láttam, hogy adja a TV2. Gondoltam megnézem, ha már jókat szóltál róla. A többi már történelem. Ja és az a kiskutya nagyon aranyos volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ketresztapát elkezdtem, az első részt néztem eddig meg és egyenlőre csak annyit hogy több ponton is más, mint amit előzetesen elképzeltem róla. :)

 

Azt mondják a 2 de leginkább a 3-ban már jócskán csökken a színvonal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Equilibrium szerintem is nagyon pofás film és döbbenetes mennyire hasonlit a THX-re :) Az olcsó megoldások meg néhol külön izt adnak neki  :wink:

 

Amikor a THX-et néztem arra gondoltam, jé mint az Equilibriumban, csak itt a a rendszer szolgája megdönti a rendszert, nem egy közember tör ki belőle, de minek. Vannak benne "nanehogymár" akciók :) és olyan régi scifi akciófilmes jelleg lengi be, csak ennek vastagabb a tartalma. Nem mindig a grandiózus megoldások esnek jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.