Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez a Gilliam úr ekkora port kavart.

Részemről csak a Gyalog Galoppot láttam, amit nekem nagyon nem jött be. a Lovagos poénon kívül nem találtam benne még mosolyogtató jelenetet sem, Az angol humort sokszor nem csípem, ez lehetett a baj.

12 majomnak a sztorijánál, néha azt éreztem, mint az amikor az angol humortól irtózkodom.

 

Odyval értek egyet abban, hogy ezzel a nyilatkozattal, csak reklámot akar a filmjének. Dícsérni Lucast ugye nem hír, hát akkor előszedi a jól bevállt receptet, rossz a CG...

Ha emiatt akár egy nézőt is szerez a filmjének, már megéri neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 majomnak a sztorijánál, néha azt éreztem, mint az amikor az angol humortól irtózkodom.

 

Szerintem az tök jó film.Mind Bruce Willis , mind Brad Pitt alakítása jó.És a sztori is rendben van.asszem most jött valamikor ki DVDn.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyalog galopp nekem valahogy nem jött be, mikor pár éve láttam. Egyszerűen nem jött be a humora.

A 12 majmot szeretem, remek film. Jó volt Willis is, de színészileg annak a filmnek Pitt az ásza. Megjegyzem, nem igazán csípem a fickót, kivéve, amikor jó filmben játszik. Na jó, ez is szubjektív :lol:

A Brian életét Gilliam rendezte a bandából? Már nem emlékszem. Érdekes módon, az nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyalog Galopp, Brian élete, ebben a műfajban a kedvenceim.

BP-et én sem nagyon bírom, de a 12 majomban és a Harcosok klubjában nagyon ott van.

 

Szó esett már itt a Sin City-ről, amit én csak nem rég láttam, de sztem fantasztikus.

A legjobb képregény adaptáció amit láttam (azóta már többször is :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy a Brian élete egyáltalán nem tetszett, az öngyilkos kommandót leszámítva semmi humorost nem találtam benne.

Ellenben a Gyalog Galoppot nagyon szeretm, hatalmasakat röhögtem rajta.

 

"A nyúlon túl?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár új animácios film trailer:

 

Happy Feet: http://www2.warnerbros.com/happyfeet/

 

Open Season: http://www.sonypictures.com/movies/opensea...ason/index.html

 

Monster House (ez még jó is lehet :lol: ): http://www.apple.com/trailers/sony_picture.../monster_house/

 

Készül a Hellboy animácios verzio, a blog címe:

http://hellboyanimated.typepad.com/

 

végül pár szép kép a Guillermo del Toro kimondottan igéretesnek tűnő új filmjéből a Pan's Labyrinth-ből :

 

 

 

pan1.jpg

pan2.jpg

pan3.jpg

pan4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szó esett már itt a Sin City-ről, amit én csak nem rég láttam, de sztem fantasztikus.

A legjobb képregény adaptáció amit láttam (azóta már többször is :D )

 

Én még csak egyszer a moziban. Remek film, nagyon tetszett, amint tudom, megnézem tékából. Olvastam, hogy az extra anyag elég sovány, pedig lehetne miről értekezni.

És BP tényleg nagyon ott van a 12 majomban, és a Harcosok klubjában :lol:

 

Remek képek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc vámpírfilmem :lol: Ebben láttam először BP-t, és itt még nagyon szimpatikus volt. Jó volt a szerepben, azért.

 

Bomarr, igazad van. Tényleg van még jó néhány olyan szerepe, melyekben remekül játszott. Kb. fele-fele az arány a jó és kevésbé jö szerepei/játéka között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mindenki tudja, hogy a világon 2 dolog biztos: 1;a halál 2; az adó

 

plusz még kettő:játékból és rpg ből nem lehet igazán maradandó filmet alkotni (legalább is senkinek se sikerült eddig). Na most ezek ellenére a MUTANT CHRONICLES film ami idestova kb 10+ éve készül (olyan rendezőket zabálva fel mint John Carpenter v. Sthepen Norrington) végre célegyenesbe kerül. Simon Hunter lett a végső rendező ami némi reményre adhat okot mert a LIGHTHOUSE c. psychochiller kimondottan jó volt (az meg senkit se érdekel, hogy senki nem nézte meg). A rendező így jellemezte a filmet:SAVING PRIVATE RYAN WITH MUTANTS...kiváncsian várom.

 

THE HOST: ez a film zseniális!!!! Mindenki aki szereti az igazán jó horrorokat várja a bemutatóját mert Dél Korea legdrágább filmje megéri!!! A filmet Bong Joon-ho a MEMORIES OF MURDER (aki nem látta pótolja!) rendezője dirigálta és ez látszik is.:o A mutáns dögöt a WETA a The Orphanage (Sin City+100 egyébb) és a John Cox's Creature Workshop (PITCH BLACK, KOMODO, BABE stb.) felügyelte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a Kárhozottak királynőjé-t mindenki kerülje... irtó vacak film lett, bár a zenéje tuti (a Korn énekese szerezte) pedig az eredeti regény kitűnő! (akárcsak az Interjú... regényeredtije!)

 

Nem vágyom rá, hogy lássam, viszont a könyvet olvastam. Az tetszett. Az Interjú... regényét nem olvastam, de láttam a filmet. Mindkettő féllábas, ahogy a szakmában mondanánk :o

Azt hiszem, el kellene olvasnom a regényt, de erre leghamarabb jövőre kerülhet sor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rekviem egy álomért

 

Nem is emlékszem mikor hatott rám igy egy film. Teljesen a hatása alá kerültem... söt, este ezzel álmodtam. :cry: A nézése föleg azoknak erősen ajánlott, akiknek eszükbe jutna az a csacska gondolat, hogy valaha is drogozni kezdjenek. Asszem egy életre elmegy tőlük a kedve...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rekviem egy álomért

 

Nem is emlékszem mikor hatott rám igy egy film. Teljesen a hatása alá kerültem... söt, este ezzel álmodtam. :cry: A nézése föleg azoknak erősen ajánlott, akiknek eszükbe jutna az a csacska gondolat, hogy valaha is drogozni kezdjenek. Asszem egy életre elmegy tőlük a kedve...

 

Ez egy nagyon súlyos film. Rettentően jól meg van csinálva, a kivitelezésbe nem nagyon lehet belekötni... De tipikusan az a kategória, amit hatásossága ellenére sem néznék meg újra. A tematika súlyossága még nem zárná ezt ki, azonban a film stílusa valahogy olyan szögletesen erőszakos, hiányzik belőle az elegancia, sőt, a vége felé már olyan, mintha csak sokkolni akarna és semmi mást. És ez szerintem az élvezhetőség rovására megy.

 

Szal, első nézésre szétsokkolta az agyamat. Második esélyt már nem adok neki :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is teljesen sokkolt. Lehet, hogy ezzel a sokkolással akarja tudatositani az üzenetét... mondjuk a végén a szexpartinál, meg a srác brutális sebénél (tényleg ilyen szinten eltud valakinek fertőzödni?) én is éreztem némi öncélúságot... Én se szivesen nézném újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is teljesen sokkolt. Lehet, hogy ezzel a sokkolással akarja tudatositani az üzenetét... mondjuk a végén a szexpartinál, meg a srác brutális sebénél (tényleg ilyen szinten eltud valakinek fertőzödni?) én is éreztem némi öncélúságot... Én se szivesen nézném újra.

 

Igen, alighanem ezzel akar tudatosítani, de olyan szintre megy, hogy nekem inkább sulykolásnak tűnik. És éppen ez az a szélsőség, amiért nem tudom komoly anti-drogos filmként kezelni. Pl. a Trainspotting nekem sokkal emészthetőbben, szórakoztatóbban adta át az üzenetet, nem akarta a fejembe püfölni úgy, hogy rémálmaim legyenek tőle. A Rekviem a film végén olyan, mint egy gőzerővel püfölő kalapács, amelyet nem érdekel, hogy már rég lapos vagy a püföléstől, akkor sem hagyja abba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.