Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

mondjuk jól áll neki  :D

 

Nagyon jól! Jobban mint Neonak. :lol:

 

 

Nem nem fiatal barátom.Neo a mester. :D

A Matrix-szal kicsit elfogult vagyok.Ne bántsuk Reevest.Neked nem tetszik nekem meg bejön.Főleg a Matrixban.A Star Wars és Alien mellett ez a harmadik kedvenc sorozatom.Talán azért mert azt vallom amiről szól.Nem a csihi-puhi miatt szeretem, hanem a story miatt.Amikor kijöttem a moziból vagy 2 órát nem tértem magamhoz annyira magával ragadott.A tudat mindenekfelett.Vagy nincs lehetetlen csak tehetetlen.Tulajdonképpen a végén egy megvilágosodást lehetett látni.Bárcsak én is elérném egszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry Gilliamet eddig a pillanatig csiptem:

 

"George Lucas nem. Ő valószínűleg kényelmetlenül érzi magát a valós világban, ezért menekül az animált világba. Ott nem találkozik igazi emberekkel. Ott csak az általa mozgatott figurákkal találkozik, és azokat sem mozgatja valami jól. Még a rajzfilm-figuráknak is gazdagabb a személyisége, mint az ő hőseinek."

 

Ezt ő mondta. Biztos velem van a baj, de nekem egy filmnél fontos, hogy a rendező maga is szimpatikus legyen, ám Terry észosztása után óriásit bukott a szememben. Ettől persze még kedvelem a filmjeit... azt hiszem, de azért csak úgy szőrmentén feldughatja magának az ész-osztását. :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ekilibrivel nekem nem a kivitelezés volt a problémám, a film alapötlete volt az, ami gagyinak hatott... Az egész érzelem-művészet kapcsolás olyan szinten erőltetett volt, hogy nem tudtam komolyan venni a filmet. Sean Bean korai halála pedig még rá is tett a csalódottságra... Én sokkal többet vártam ettől a filmtől.

 

Ami Reevest illeti, a Matrix 1-ben sztem semmi gond vele, tökéletesen ráillik a szerep... A többiben kicsit problémásabb, bár mindkét folytatásnak kicsit véres a torka a forgatókönyvtől kezdve, így Reeves sem tehetett sokat. Egyébként pedig a Matrixokra is igaz az, ami a Star Wars filmekre: nem a szinészi teljesítményekre vannak kihegyezve, nem emiatt nézzük (legalábbis én nem) ezeket a filmeket. Ha kiváló szinészi alakításokat akarok, akkor mondjuk egy Von Trier filmet teszek inkább a lejátszómba...

 

Emellett Reeves az Ördög Ügyvédjében emlékeim szerint egész jót alakít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry Gilliamet eddig a pillanatig csiptem:

 

"George Lucas nem. Ő valószínűleg kényelmetlenül érzi magát a valós világban, ezért menekül az animált világba. Ott nem találkozik igazi emberekkel. Ott csak az általa mozgatott figurákkal találkozik, és azokat sem mozgatja valami jól. Még a rajzfilm-figuráknak is gazdagabb a személyisége, mint az ő hőseinek."  

 

Ezt ő mondta. Biztos velem van a baj, de nekem egy filmnél fontos, hogy a rendező maga is szimpatikus legyen, ám Terry észosztása után óriásit bukott a szememben. Ettől persze még kedvelem a filmjeit... azt hiszem, de azért csak úgy szőrmentén feldughatja magának az ész-osztását.  :vfuckoff:

 

Sztem meg Terry Gilliam, mint szakmabeli, pontosan tudja, hogy miről beszél. Én személy szerint jobb filmesnek tartom, mint Lucast.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry Gilliamet eddig a pillanatig csiptem:

 

"George Lucas nem. Ő valószínűleg kényelmetlenül érzi magát a valós világban, ezért menekül az animált világba. Ott nem találkozik igazi emberekkel. Ott csak az általa mozgatott figurákkal találkozik, és azokat sem mozgatja valami jól. Még a rajzfilm-figuráknak is gazdagabb a személyisége, mint az ő hőseinek."  

 

Ezt ő mondta. Biztos velem van a baj, de nekem egy filmnél fontos, hogy a rendező maga is szimpatikus legyen, ám Terry észosztása után óriásit bukott a szememben. Ettől persze még kedvelem a filmjeit... azt hiszem, de azért csak úgy szőrmentén feldughatja magának az ész-osztását.  :vfuckoff:

Sztem meg Terry Gilliam, mint szakmabeli, pontosan tudja, hogy miről beszél. Én személy szerint jobb filmesnek tartom, mint Lucast.

 

Ennek mi köze ahhoz, hogy Gilliam filmes? Ezt nem vágom. Ő Lucasról, mint emberről mondott véleményt. Szerinte egy animált világba menekül Lucas (mintha azt nem emberek csinálnák és azokkal nem kéne beszélni... ekkora baromságot). Tudtommal ez nem a filmesek hanem a pszihológusok szakterülete. Mindenesetre Gilliam ezzel jó nagy barmot csinált magából, elöttem legalábbis biztosan. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terry Gilliamet eddig a pillanatig csiptem:

 

"George Lucas nem. Ő valószínűleg kényelmetlenül érzi magát a valós világban, ezért menekül az animált világba. Ott nem találkozik igazi emberekkel. Ott csak az általa mozgatott figurákkal találkozik, és azokat sem mozgatja valami jól. Még a rajzfilm-figuráknak is gazdagabb a személyisége, mint az ő hőseinek."  

 

Ezt ő mondta. Biztos velem van a baj, de nekem egy filmnél fontos, hogy a rendező maga is szimpatikus legyen, ám Terry észosztása után óriásit bukott a szememben. Ettől persze még kedvelem a filmjeit... azt hiszem, de azért csak úgy szőrmentén feldughatja magának az ész-osztását.  :vfuckoff:

Sztem meg Terry Gilliam, mint szakmabeli, pontosan tudja, hogy miről beszél. Én személy szerint jobb filmesnek tartom, mint Lucast.

 

Ennek mi köze ahhoz, hogy Gilliam filmes? Ezt nem vágom. Ő Lucasról, mint emberről mondott véleményt. Szerinte egy animált világba menekül Lucas (mintha azt nem emberek csinálnák és azokkal nem kéne beszélni... ekkora baromságot). Tudtommal ez nem a filmesek hanem a pszihológusok szakterülete. Mindenesetre Gilliam ezzel jó nagy barmot csinált magából, elöttem legalábbis biztosan. :lol:

 

OK.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem meg Terry Gilliam, mint szakmabeli, pontosan tudja, hogy miről beszél. Én személy szerint jobb filmesnek tartom, mint Lucast.

 

Szerintem egy nagy formátumú filmes sajátja, hogy akiket utál, azokat sem becsmérli nyilvánosan. A filmjeivel bizonyít, és akik értik a dörgést, mellette vannak. Az effajta fikázás nagyon gagyi, és olyan emberek sajátja, akik csak agonizálnak. Gilliam új filmje nem jön be a kritikusoknak, ezért elővesz valami bombabiztos fegyvert. Lucast fikázni mindig feltűnést keltő volt. Biztos irigy rá, hogy az SWIII mennyit hozott, bezzeg az ő művészileg tökéletes alkotása, meg a kutyát sem érdekli. Magába kellene szállnia. Olyan mint Carpenter. Szánalmas szarrakás az utóbbi időben. A Gyalog Galoppból nem lehet megélni már....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bravo.

 

Én látom a képet, ennyi elég. :lol: De akinek nem jön be, annak tessék: http://ia.imdb.com/media/imdb/01/I/82/45/12m.jpg

 

Szerintem yodamester a faszkalapozásra reagált, nem a kép hiányára...

 

Sztem nem sokkal frankóbb dolog valakit a kinézete miatt faszkalapozni, mint valakinek a filmjeit nyilvánosan ócsárolni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem nem sokkal frankóbb dolog valakit a kinézete miatt faszkalapozni, mint valakinek a filmjeit nyilvánosan ócsárolni...

 

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Ody föleg nem a kinézete, hanem a megszolalása miatt orrolt meg az úrra.

 

De egyre inkább úgy tünik, hogy ez vihar a biliben, ugyhogy szerintem hagyjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem yodamester a faszkalapozásra reagált, nem a kép hiányára...

 

Azt azért kapta, mert ilyen tudású emberek ilyet nem csinálnak. Legalábis sztem. Ez nem több feltűnési viszketekségnél, épp ezért szánalmas. :lol: Bocs' yoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem nem sokkal frankóbb dolog valakit a kinézete miatt faszkalapozni, mint valakinek a filmjeit nyilvánosan ócsárolni...

 

Ez nagyon igaz! Csak én nem vagyok közel sem akkora kaliberű ember. :lol: Mellesleg nem is a kinézete miatt bántottam. Az csak egy eszköz volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem nem sokkal frankóbb dolog valakit a kinézete miatt faszkalapozni, mint valakinek a filmjeit nyilvánosan ócsárolni...

 

Ez nagyon igaz! Csak én nem vagyok közel sem akkora kaliberű ember. :lol: Mellesleg nem is a kinézete miatt bántottam. Az csak egy eszköz volt. :D

 

Csak azt tudom javasolni, hogy olvasd el a teljes interjút:

http://www.origo.hu/filmklub/20051108terry.html

 

Ebben kissé másképp jön le, mint ahogy Bomarr beállította: ha nem ragadjuk ki a környezetéből a szöveget, egyértelműen kiderül, hogy neki Lucas filmezési módszereivel van baja, nem Lucassal. Nem tudom, Bomarr hogyan nézhette ezt félre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt tudom javasolni, hogy olvasd el a teljes interjút:

http://www.origo.hu/filmklub/20051108terry.html

 

Ebben kissé másképp jön le, mint ahogy Bomarr beállította: ha nem ragadjuk ki a környezetéből a szöveget, egyértelműen kiderül, hogy neki Lucas filmezési módszereivel van baja, nem Lucassal. Nem tudom, Bomarr hogyan nézhette ezt félre.

 

Az idevonatkozó részt elolvastam. Nekem úgyanúgy jön le. Én továbbra is úgy látom, hogy félre értelmezi, mi több, nem érti Lucas művét. Menekül? Az sw egy fantázia világ fiktív hősökkel. Te jó ég....ha más kell neki, akkor nézze meg a Graffiti-t vagy a THX-et!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

yodamester: A gonosz és minden hájjal megkent Bomarr nem állitott be semmit sehogy ugyanis igy találta. Egy fórumon rakta be valaki és én azt raktam ide kedves és drága yodamester. Egyébként köszi a linket... sajnos a képen nem sokat árnyalt.

 

Akkor eleve hiányosak voltak forrásaid minden hájjal megkent Bomarrom... Erről kedves és drága yodamester nem tehet.

 

Amúgy utáljátok csak Gilliamet, én megyek és megnézem a Grimmeket...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azt tudom javasolni, hogy olvasd el a teljes interjút:

http://www.origo.hu/filmklub/20051108terry.html

 

Ebben kissé másképp jön le, mint ahogy Bomarr beállította: ha nem ragadjuk ki a környezetéből a szöveget, egyértelműen kiderül, hogy neki Lucas filmezési módszereivel van baja, nem Lucassal. Nem tudom, Bomarr hogyan nézhette ezt félre.

 

Az idevonatkozó részt elolvastam. Nekem úgyanúgy jön le. Én továbbra is úgy látom, hogy félre értelmezi, mi több, nem érti Lucas művét. Menekül? Az sw egy fantázia világ fiktív hősökkel. Te jó ég....ha más kell neki, akkor nézze meg a Graffiti-t vagy a THX-et!

 

Nem a fantázia világgal és a fiktív hősökkel van baja, hanem a CGI-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eleve hiányosak voltak forrásaid minden hájjal megkent Bomarrom... Erről kedves és drága yodamester nem tehet.

 

Amúgy utáljátok csak Gilliamet, én megyek és megnézem a Grimmeket...

 

Hiányosak voltak a forrásaim? Nos amig nem magával Gilliammel beszélek elég hiányosak is lesznek. Bár mennyire fura a teljes igazságot ezzel az origos cikkel se sikerült megismerni, kedves yodamester... bár biztos én látom rosszul (és ebben a bizonyos cikkben is ugyanolyan ellenszenves a megjegyzés, szoval nem sikerült megváltani a világot). Egyébként meg nem utálom Gilliamet, söt az első bejegyzésemben irtam is, hogy ettől még szeretni fogom a filmjeit. Szóval jó mozizást és legközelebb több odafigyelést...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy utáljátok csak Gilliamet, én megyek és megnézem a Grimmeket...

 

Engem marhára nem érdekelt eddig. :D Vén troty létére kinyílt a csipája. :D Majd mesélj a Grimm testvérekről. :lol:

 

OK, majd mesélek... Bár nem a Grimm lesz Gilliam nagy visszatérése, hanem a Tideland (nálunk csak jövő tavasszal :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a fantázia világgal és a fiktív hősökkel van baja, hanem a CGI-vel.

 

Érdekes a Sin City bejött neki. Pedig ott a látványvilág a cgi-re épül. Nem jön be neki az SW világa, a karakter ábrázolás. Ez az ő baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor eleve hiányosak voltak forrásaid minden hájjal megkent Bomarrom... Erről kedves és drága yodamester nem tehet.

 

Amúgy utáljátok csak Gilliamet, én megyek és megnézem a Grimmeket...

 

Hiányosak voltak a forrásaim? Nos amig nem magával Gilliammel beszélek elég hiányosak is lesznek. Bár mennyire fura a teljes igazságot ezzel az origos cikkel se sikerült megismerni, kedves yodamester... bár biztos én látom rosszul (és ebben a bizonyos cikkben is ugyanolyan ellenszenves a megjegyzés, szoval nem sikerült megváltani a világot). Egyébként meg nem utálom Gilliamet, söt az első bejegyzésemben irtam is, hogy ettől még szeretni fogom a filmjeit. Szóval jó mozizást és legközelebb több odafigyelést...

 

És ki mondta, hogy a teljes igazságot fogod megismerni az origós cikkel? Viszont egy pármondatos idézetnél sokkal többet árul el a teljes interjú. Az, hogy neked ugyanolyan ellenszenves így is, legyen a te bajod.

És több odafigyit neked is Bomarrom. CSőzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ki mondta, hogy a teljes igazságot fogod megismerni az origós cikkel? Viszont egy pármondatos idézetnél sokkal többet árul el a teljes interjú. Az, hogy neked ugyanolyan ellenszenves így is, legyen a te bajod.

És több odafigyit neked is Bomarrom. CSőzet.

 

Küldtem privát-üzenetet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.