Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

MissKarde: A Collateral-nak ott van vége.Nincs tovább.A felirat hiányzik róla.A néger csávó lelövi Cruise-t aztán mutatják a csajjal, és vége.

Nekem egész eddig jó volt, de hogy egy szerencsétlen néger kinyír egy profi bérgyilkost számomra hiteltelenné teszi a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarantinóval kapcsolatban csak az biztos, hogy jövőre jön az Inglorious Bastards. A többi az spekuláció, reklám és hype :lol:

 

Azért én tudok még egy nagyon biztossat vele kapcsolatban! :wink: Grind House (2006) Robert Rodriguez és Tarantino közös filmje mindketten csinálnak egy 60 perces horrort és a két mozi közt fake trailerek lesznek. Igazi hamisítatlan Trashnek ígérkezik:)!

 

Ha valaki szereti az olyan filmeket amik gondolgodásra késztetik az embert akkor a Lord of War kötelező. Fantasztikus könnyedtséggel mutat be egy nagyon komoly témát (fegyverkereskedelem nagyban) és a szinészek eszméletlenek:Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Ian Holm & Ethan Hawke.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én tudok még egy nagyon biztossat vele kapcsolatban! :wink: Grind House (2006) Robert Rodriguez és Tarantino közös filmje mindketten csinálnak egy 60 perces horrort és a két mozi közt fake trailerek lesznek. Igazi hamisítatlan Trashnek ígérkezik

 

Hmm, érdekes, de azért a Bastards jobbnak tűnik... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: köszi szépen :lol:

 

A Vox egy egész jó lap a hibái ellenére. Előfizetek rá. Jó lesz, ha hazafelé megnézem, hogy küldték-e már az e havit.

Tarantinoval kapcsolatban én is csak erről a horrorról tudok. A Lord of War című filmről már láttam az HBO mozimagazinjában egy keveset. Nem tűnik rossz filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hermione-t én is bírom, már várom, hogy legyen valami más filmje is a csajnak, hogy kitörjön ebből a skatulyából.

Potter fejével azért nincs bajom, mert pont, olyan, mint amilyennek leírja a könyv, és amilyen a könyv boritókon. Ettől függetlenül, nekem sem a kedvencem.

Reméljük Bond nem lesz belőle. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ülnék be miatta semmilyen filmre, és szerintem más se nagyon. Ez a gyerek nem sztár... Plusz ezzel a fejjel és alkattal nem tudom milyen más szerepet lehetne még rábízni. Szerintem semmilyet. Olyan mint Mark Hamill és Luke esete.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Brothers Grimm

 

Nagy nehezen végre sikerült eljutnom a moziba Gilliam papa egyik idei filmjére. A kritikák után valami nagyon gyengére lehetett számítani, a végeredményt látva ezek a kritikák túloztak, de azért az is egyértelmű. hogy valami nem egészen működik a filmben.

Azt aláírom, hogy összességében ez Gilliam talán leggyengébb filmje, azonban erről nem Gilliam tehet - ugyanis a problémák javarészt a forgatókönyvvel vannak (amit már készen kapott). Amit lehetett, azt véleményem szerint kihozta az adott anyagból, végig szépek a képek, komor, sötét a látványvilág, vannak remek tempójú, kitűnőre sikerült jelenetek, a két főszereplő is nagyon jól tolja. Azonban bármennyire is erőlködik Gilliam (mert látszik a filmen, hogy próbálkozott ő), ebből az anyagból nem nagyon lehet többet kihozni. Valami hiányzik a forgatókönyvből, ami végig lekötné az embert. Ez így sok helyen unalomba fullad.

 

6/10. A Tidelandtől azért sokkal jobbat várok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az interjúk szerint a forgatókönyvben Gilliamnek is benne van a keze, méghozzá nem is kicsit. Részlet a filmlexikon.hu-s interjúból:

 

Az eredeti forgatókönyv is ilyen volt?

 

Ehren Kruger (Hulla, hó telizsák; A kör; A titkok kulcsa) sokkal hollywoodibb, sokkal feszesebb forgatókönyvet írt, ami bevallom, nem tetszett. Ezért aztán Tony Grisoni és én jól szétcincáltunk, bár az alapfelépítését megőriztük. Az eredeti olyasféle nagyszabású produkciónak íródott, mint A gyűrűk ura vagy a Csillagok háborúja. De kérdem én: ki akar még egy grandiózus csatajelenetet látni? Én biztosan nem, úgyhogy az egész filmet egy nagyságrenddel kisebbre vettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az interjúk szerint a forgatókönyvben Gilliamnek is benne van a keze, méghozzá nem is kicsit. Részlet a filmlexikon.hu-s interjúból:

 

Az eredeti forgatókönyv is ilyen volt?

 

Ehren Kruger (Hulla, hó telizsák; A kör; A titkok kulcsa) sokkal hollywoodibb, sokkal feszesebb forgatókönyvet írt, ami bevallom, nem tetszett. Ezért aztán Tony Grisoni és én jól szétcincáltunk, bár az alapfelépítését megőriztük. Az eredeti olyasféle nagyszabású produkciónak íródott, mint A gyűrűk ura vagy a Csillagok háborúja. De kérdem én: ki akar még egy grandiózus csatajelenetet látni? Én biztosan nem, úgyhogy az egész filmet egy nagyságrenddel kisebbre vettem.

 

Pedig az imdb-n csak Ehren Kruger neve szerepel az íróknál.

Szerintem max arról lehetett szó, hogy Gilliam ahol lehetett, eltért a forgatókönyvtől (ebből voltak is vitái a stúdióval), nem arról, hogy ő is beleírt volna.

Egyébként erről felesleges vitát indítani, mert köztudott, hogy ez nem Gilliam projectje volt, csak felkérték a rendezésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az imdb szerint pedig Tobe Hooper rendezte a Poltergeist-et és ez a hivatalos álláspont, holott szinte minden készitő vallja és tudja, hogy Spielberg rendezte nagyrészt. Van ilyen.

 

Persze, hogy pontosan mit csinált azt nemtom. Én csak beszurtam egy interjút vele, amiben ő azt mondja, hogy "jól szétcincálta" az eredeti forgatókönyvet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a King Kong jól néz ki.

Én többszörösen elfogult vagyok, egyrészt a PJ-vel szemben, másrész a WETA-val szemben. Még sose ismertem el, még a GYU idején sem, hogy jobb, vagy egyáltalán megközelíti az ILM SW trükkjeinek szintjét. ep2-es Yodavs Gollam-ban mindig Yoda győzött, egy GYU fan egy igazságosabb pillanatomban, csak azzal tudott, meggyőzni, hogy Gollam sokkal többet szerepel, ezért több meló(ep3-as Yoda már földbe döngöli Gollamot). De egyébként ami megvan a GYÚ-ban, az az SW-ben is, néhol sokkal jobban.

Ennyit az előéletemről :) Csak azért írtam, ezt, hogy milyen nagy szó tőlem azt hallani, hogy jó a weta.

Ez gyönyörű ez a gorilla, nekem nem kingkongos, hanem csak egy nagyobbacska gorilla. King Kong nálam kicsitt emberibb felépítésű, de ez a 76-os verziónak köszönhető. Azért annyira nem fajultam el, hogy ez jobb, mint az sw trükkjei (látva a dvd-t), de nekem képileg trükkileg bejön, hogy a film milyen lesz maga az majd elválik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perces részlet a King-Konból (az elején pár werk-film részlet): Klikk

 

Hát, hát... Így monitoron nem volt tőle elájulva. Amikor a vállán van a csaj, egyenesen gagyi az egész. Viszont az tetszett, ahogy Kong játsza a sértődött makit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm... érdekesnek tünik ezaz álom-szerű megjelenítés. Kiváncsi vagyok mit hoz ki belőle  :D A trailerről egyébként valahogy a MirrorMask elözetese jutott eszembe, ami szintén ilyen bizarr képekkel dolgozik.  

 

Trailer

 

Ez utobbit látta valaki?

 

Nem halottam még erről a MirrorMaskról, de ahogy most utánaolvastam, inkább gyerekfilm lehet. A Tideland nem az...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasom a beszámolókat a HP4-ről, és hát nem éppen pozitívak. :o A többség szerint elég gyenge lett. Látta már valaki közületek? Yoda filmguru esetleg? :D

 

Öööö, én még nem láttam, a HP-ekkel nagyon óvatos vagyok... Olyannyira, hogy még egyet sem láttam a négyből :o

 

De asszem maholnap megnézem a harmadikat itthon, aztán ha tetszik, akkor talán bevállalom a négyest. Bár a december nagyon sűrű lesz filmügyileg, és a HP-nek nem túl magas a prioritása :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, ha már Potternél vagyunk, az nem tudom, tudtátok-e, hogy Rowling eredtileg Terry Gilliamet (igen, megint témánál vagyunk :D) akarta rendezőnek a filmekhez, már az első részhez is. Persze a producerek tudták, hogy ha Gilliam rendezi, akkor aligha lesz ennyire eladható a cucc... Nem is adták neki. Gilliam persze csalódott volt, mert ő nagyon szerette volna megcsinálni. Szerinte Chris Columbus két Pottere egy rakás kaki, ellenben Cuaron verziójára azt mondta, hogy közelít ahhoz, ahogyan ő szerette volna megcsinálni. No, én ezért vagyok kiváncsi a harmadik részre :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én (kalózban) láttam a HP4et.És hmm...Jobban tetszik mint az előző részek, bár ez se az igazi.Az első rész-meg a negyedik rész talán a legjobb, bár nem rajongom értük nagyon...Sőt. :D

 

Bár a HP4 szinkronjából még nem hallottam egy mp-t se, de az előző 3 részé borzalmas.Harry hangja kb. egy 8 évesé...A többieké se különb :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.