Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most jöttem rá, előzőleg miért nem néztem meg. Fel kellene telepíteni egy programot hozzá, és azt inkább nem tenném :) A fenébe.

 

:) Mind1. Majd legközelebb. :wink:

 

Más: Tegnap megnéztem az Aeon Flux című filmet Scarlett Johanson (Nem tom h írják a nevét) főszereplésével. Hát vártam mert a bemutató alapján jónak ígérkezett. De...Hát ekkora ratyi filmet rég nem láttam. Egyálltalán nem tudott leköteni. Teljesen zagyva volt, még a főszereplő csaj szép. Alapban szép, mert hát a Szigetben jól néz ki de itt...Nem mondom voltak benne jó ötletek, de hát filmet nem lehet úgy elkészíteni hogy legalább egy jó ötlet vagy poén ne legyen benne. És mégis 13 millával nyitott. (Ami nem túl sok de épp jó). Persze azért egy egyszeri megnézést megér.

Viszont az új Pride and Prejudice nekem tetszett. Bár lehet hogy kicsit elfogult vagyok Kiera miatt. De hát ki nem lenne az. Hát az a csaj mindent elfeledtet. :o Meg is kéne néznem már a Domino-t is. Abban is biztos jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Tegnap megnéztem az Aeon Flux című filmet Scarlett Johanson (Nem tom h írják a nevét) főszereplésével. Hát vártam mert a bemutató alapján jónak ígérkezett. De...Hát ekkora ratyi filmet rég nem láttam. Egyálltalán nem tudott leköteni. Teljesen zagyva volt, még a főszereplő csaj szép. Alapban szép, mert hát a Szigetben jól néz ki de itt...

 

Az Aeon Fluxban nem a Szigetes Scarlett Johanson játszik, hanem Charlize Theron (többek között az Ördög ügyvédjében is játszott). Ebben a filmben tényleg nem valami szép, de egyébként ő se egy csúnya teremtés:

 

039_45325_rt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sin City DVD-ről: mivel a filmet digitális kamerákkal vették igy a képminőség itt is döbbenetesen jó; viszont az extrák elég nagy nullák. Igaz ilyen ár mellett, akkor is megérné, ha semmi se lenne rajta a filmen kivül. De akkor is elég vicces, hogy az alig pár perces "magasztaljuk magunkat" werkfilmben néha még ellent is mondanak egymásnak. Először Bruce Willis megállapitja, hogy milyen csodálatos, hogy minden egyes dialógust egy az egyben vettek át a képregényből és semmit se tettek hozzá és hogy ez milyen forradalmi. Ezután jön Mickey Rourke, aki elmondja, hogy Rodriguez milyen óriási iró és hogy volt, hogy pár perc alatt irt meg 5 oldalnyi dialógust... :) Talán nem ártott volna egyeztetni :wink:

Ettől függetlenül nagyon jó vétel! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok szó esett itt már a Descent cimű angol horrorról, ami sokak szerint az elmúlt évek egyik legjobbja. Nos nálunk a Budapest Film fogja forgalmazni és február-március körül fogják bemutatni a mozik, illetve rá pár hónapra nálunk is kijön a DVD kiadás. Várjuk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Galaxis utikalaúz stopposoknak című filmet. Régen láttam ilyen agyament filmet (najó, a Zűrhajó és a Rrrrrr!!! azért van ilyen agyament). Bár nem olvastam a könyveket, bejöttek a poénok, jókat nevettem. A lávány se semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írjál róla, engem érdekel. Eddig valahogy nem tudott megfogni, kíváncsi vagyok ár, hogy a nézőknek hogy tetszik. Még nem tudom, hogy megnézem-e, de ugyanígy vagyok a King Konggal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átlaghoz képest. Nagy általánosítással 15-30 között nyitnak az amcsi filmek. Bár ahhoz képest nem is olyan sok... :D De ma már tuti nem nézem meg. Holnap ZHt írok és még nem igazán tanultam. Szóval holnapra tolódik. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meghalt Richard Pryor.

Nagyon kedvelem a vígjátékait. Még a Superman 3-ban is játszott. De a Brewster milliói volt a kedvencem.

Nyugodjék békében.

Nyugodjék békében. Nekem is a Dutyi dili a kedvencem tőle. De a Suparmen 3-ban is jól alakított:

- Megparancsolja a pumpáknak, hogy ne pumpáljanak.

- Mit pumpácsoljak a parancsoknak?

Ez az egy, amire az S3-ból emlékszek :)

De a Vaklármát is szeretem és még lehetne sorolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.