Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Remélem, hogy együtt azért jók lesznek. A Daredevil messze jobb volt, mint pl. a lent említett nagyon gyenge Spawn. Elektrát nem láttam, sőt, még a Fegyverek szavát sem. Annyira egyik sem tudott érdekelni, hogy megnézzem. Majd egyszer a tévében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fegyverek szava tényleg nem a legjobb filmje...De nincs olyan színész akinek minden filmje elsőosztályú (mindenki számára...)

Én imádom a Spawnt, majdnem minden képregény megvan, ami megjelent magyarországon és még pár külföldi, de a film annyira nem lett jó, persze képregényrajongóknak kötelező.

A DareDevil filmet én viszont nagyon bírom. A képregényt nem ismertem, most sem. Viszont kétségtelen hogy az Elektra nekem sem lett a kedvenc comic movie-m.

ÉS abban sem ellenkezem hogy a legrosszabb az a Batman és Robin...Az nagyon rossz lett. Csak szegény Schwarzit sajnálom... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nem tudom milyen lehet ez a Spawn... még sosem hallottam felőle :D

 

Donát.

 

Egy nagyon jó képregény nagyon gyenge megfilmesitése :wink: Bár Priest mintha egyszer pedzegette volna, hogy valaki akar csinálni egy kemény, képregény-hű Spawn adaptációt. Egyébként itt egy kép róla:

 

spawn-red.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregény filmekkel nekem vegyes a tapasztalatom. Egyrészt vannak, amik nagyon tetszettek és szívesen megnézem őket többszőr is. Ilyen a Batman: Kezdődik, az X-men két része (bár a 2. pöttyet gyengébb lett), a MIB két része, a Hellboy és a Fantasztikus 4 is (bár történetileg ez a kettő nem olyan jó, de nekem nagyon tetszettek).

Aztán vannak a "ha nincs jobb a tévében, megmézem" kategóriába soroltak. Ide tartozik a Daredevil, a Batman, a Robotzsaru (amennyire tudom, ez is képregényfilm, vagy tévedek?), a Szupermen vagy a Penge trilógia.

És van az a kategória, amit úgy nevezek, hogy "ha egyszer se láttam volna, jobb lett volna". Hát itt van az említett Spawn, a Mindörökké Batman és a Batman és Robin, a Macskanő és még jónéhány film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen vannak elég rosszul sikerültek. Tényleg idetartozik a Robotzsaru, Macskanő. Én a Pengékkel még úgy ahogy elvagyok, kivéve az első résszel.

Viszont a Superman filmeket szeretem. Nagyon várom az újat. Elsőre nem tetszett a főszereplő miatt, de mostanra teljesen megszoktam. ÉS szerintem nagyon jó kis film lesz. HA lesz olyan jó mint a X1 akkor király. Singer elég jó!!!!

Még egy kis Superman. Most néztem meg a Smallville 5.évad 5 részét , amiben benne van Carrie Fisher. Nagyon fura volt így újra látni. Jól alakította a kemény főszerkesztőt! :D

 

Képek a Superman returns-ből: :twisted:

pix_1134750504.jpg

pix_1134750554.jpg

pix_1134750605.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemtudom, szerintem borzalom ez az új Superman film.A trailer és a képek alapján.A régiek(kivéve az a okádék IV. rész) nagyon királyak voltak.

A Mindörökké Batmant csípem, nemtudom miért.De Val Kilmer kétségtelenül nem a legjobb Batman.Mindig is a volt a kedvenc Batman filmem.Az új Batman film nekem annyira nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman 1234-et imádom. Majdhogynenm SW kategória nálam, rá tesz egy lapáttal JW zenéje persze.

Batman 1 és 3-at szeretem. Rébusz és kétarc a legjobb. Hát még ilyen szereposztásban. Kilmer valóban nem a leghjobb BAtman, de Clooney-t klasszisokkal veri.

 

Robotzsaru-t régen nagyon bírtam. Ilyen rossz a vélemény róla, pedig a 2-t Kershner rendezte. Nagyon brutálnak tartottam akkoriban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nállam is a Batman 1 és a 3 az etalon.Clooney tényleg rossz batman-nek, nem tudom ki találta ki hogy Ross doki denevér legyen.

 

Ja és Batman ruhája és autója szerintem a mindörökkében a legjobb.A legújabb filmben nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nállam is a Batman 1 és a 3 az etalon.Clooney tényleg rossz batman-nek, nem tudom ki találta ki hogy Ross doki denevér legyen.

 

Ja és Batman ruhája és autója szerintem a mindörökkében a legjobb.A legújabb filmben nem tetszik.

 

Én Tim Burton párti vagyok. Az első és második a legjobb. Zseniálisak. A többi hozzájuk képest semmi. Bár a Mindörökké még elég jó lett. És én a Beginst is bírom. Keaton után nekem ő a kedvenc Batman-em.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Batman: Kezdődik nagy élmény volt, pedig csak DVD-n láttam. Christian Bale nagyon jól alakítja, szerintem még Michael Keatont is lepipálja, pedig ő is jól alakította (Clooney és Kilmer a közelébe se ér ennek a kettőnek), és feltűnik benne majdnem minden kedvenc színészem: Morgan Freeman, Liam Neeson (gonosznak is zseniális), Gary Oldman (végre jófiú szerepben) és Michael Caine (aki fantasztikus Alfred).

Végre Gotham City is olyan város benyomását kelti, ahol élni is lehet, és ahol élnek is. Sehol a csiricsáré ruházat, sehol a retro hangulat, sehol egy balfax zsaru. A főgonoszok pedig végre nem idióták, hanem hihetőbb alakok. Nem hordanak dinka jelmezt, nem röhögnek egyfojtában és a céljaik is értelmesebbek, mint eddig (bár nem tom, miért csak Gothamat akarták lerombolni, meg erre a célra jobb lett volna egy atombomba, dehát mégis reálisabb, mint az egész város lejegelése, vagy az agyelszívás, vagy mit tom én már, mi volt a Foreverben).

A Batman jelmez is jobba nbejön, mint az uccsó két részben. Nem olyan túltupírozott színkavalkád, semmi fölösleges csicsa (és nincsen extraközeli a Batman seggéről).

Az új Batmobil pedig a legjobb, nekem nagyon tetszett. Laza lendületből felugrott az első filmben lévő batmobil mellé. A harmadik és negyedik részbeli masinák nekem azért sem tetszettek, mert ugyanúgy túldizájnosították, mint Gothamat meg a batruhákat, és funkciójuk csak annyi volt, hogy legyenek. Az első és ötödik járműnek viszont tényleg jut szerep.

Ami viszont valóban megfogott a Batman: Kezdődik!-ben, hogy végre nem a semmiből terem a szuperhős. Nincs veleszületett szuperereje, nem éri fantasztikus póktól csípés vagy napkitörés. Maga alakítja magát szuperhőssé és ezt láthatjuk. Megtudhattuk, miért éppen denevér lett, honnan jött és miért tart oda, ahová tart. A szerkentyűi sem a semmiből teremnek. Nekem ez tetszik igazán. Batman arcot kapot, életet és személyiséget.

Persze negatívumot is találtam. A film vége már túl képregényszerű ezzel a félelemkeltő gázzal (ha várost akarnék rombolni, én atomot használnék). Persze ez képregényfilmtől elvárható, de ez annyira nem tetszett. Elnézem. Katie Holmes viszont kétlábon járó borzalom, már ami a színészi teljesítményét illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit gondolsz az új Superman film is az lesz :o:  :!:

 

Abszolút nem érdekel a sztori. Engem a látvánnyal nem lehet a moziba csalogatni. :)

 

Hát igen, ha a sztori nem érdekel, akkor már nem sokat tudnak csinálni hogy bemenjek a moziba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Superman projectel kapcsolatban vegyétek figyelme, hogy a Brian Synger rendezi, aki eddig még egyetlen rossz filmet sem készített és a film nagyon az utómunka elején jár. Attól függetlenül, hogy világ életemben utáltam Superman-t (véleményem szerint a világ leghihetetlenebb szuperhőse (túl tökéletes, nincs benne semmi emberi esendőség ezért teljesen hiteltelen, ellenben a többiekkel)) Brian miatt mindenképp megnézem. Végül is ő volt, aki elindította a színvonalas comicsfilmekek áradatát.

 

 

SPAWN: életem legnagyobb csalódása volt a film! 1991-óta (ekkor jelent meg az első szám) óriási rajongója vagyok ennek a nagyon ellentmondásos hősnek. A mozi tipikus példája volt annak, hogy egy tökéletes alapanyagból hogyan lehet majdnem nézhetetlen szart készíteni. :) Kb. az első szám óta a legnagyobb álmom, hogy kéazítsek egy teljesen hű adaptációt (nagyon minimális költségekkel), de sajnos úgy néz ki ez álom, marad, mert Todd Mcfarlane (a figura kitalálója) épp most dolgozik az új Spawn live action filmen, ami merőben más irányt vesz, mint a képregény és a filmek. :o De a remény hal meg utoljára és hát ha nekem is sikerül az álom projectem mint Peter Jacksonnak. :o

 

 

Addig is próbáljátok megnézni az animációs Spawn filmeket mert azok nagyon-nagyon jók!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a remény hal meg utoljára és hát ha nekem is sikerül az álom projectem mint Peter Jacksonnak. :o

 

Reménykedjünk benne hogy megvalósul. :wink:

Különben kinn hol tart a Spawn képregény? Hányadik számnál? Nekem megvan a 120, 21, és 22es, (persze ezeket már rég vettem) de itthon elég korán abbahagyták a 18. számnál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha teljesen elcsodálkozom magamon... hogy lehet, hogy az én életemből kimaradt mindenfajta képregény???  :)  

 

Donát.

 

Most bepótolhatod mert a pókembernek köszönhetően, új képregényket is behoztak. Biztos láttátad az újságárusoknál hogy van 4 új comic. Fantastic 4, Rozsomák, X-men, és a hihetetlen Pókember. Plusz a régebb óta menő Csodálatos Pókember és hát a SW. :wink: :wink: És most havilapok lettek!!! :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a remény hal meg utoljára és hát ha nekem is sikerül az álom projectem mint Peter Jacksonnak. :)

 

Reménykedjünk benne hogy megvalósul. :wink:

Különben kinn hol tart a Spawn képregény? Hányadik számnál? Nekem megvan a 120, 21, és 22es, (persze ezeket már rég vettem) de itthon elég korán abbahagyták a 18. számnál. :)

 

Jelenleg a 151-ikszámnál tart, de kb 3 hónapot kell várni,hogy megjelenjen(jobb esetben :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robocop:előbb volt a film mint a Comics. Edward Neumeier és Michael Miner hozta össz ezt a remek figurát! A második részhez írta Frank Miller a scriptet amit aztán túl brutálisnak találtak (ez elég nagy hülyeség az első rész tükrében) és szétszedték darabokra; felhasználták a 2. és a 3. rész screenply-é hez is. Egyébként az eredeti FrankMiller verziót nem rég adták ki. Durva!+és baromi jó! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Robocop:előbb volt a film mint a Comics. Edward Neumeier és Michael Miner hozta össz ezt a remek figurát! A második részhez írta Frank Miller a scriptet amit aztán túl brutálisnak találtak (ez elég nagy hülyeség az első rész tükrében) és szétszedték darabokra; felhasználták a 2. és a 3. rész screenply-é hez is. Egyébként az eredeti FrankMiller verziót nem rég adták ki. Durva!+és baromi jó! :)

Aha, tehát akkor előbb film, aztán képregény, köszi. A Robocop első részét régen én is nagyon szerettem, most már inkább akkor nézem csak meg, ha nincs jobb (mondjuk ez nem feltétlenül jelenti azt nálam, hogy rossz film). A kettő is ide tartozik, sőt, még talán a három is. A TV-s sorozat viszont jobb lenne, ha else készült volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.