Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ha a közlekedés nem mond végleg csődöt, ma mozizni megyek társasággal, ilyen is csak a búcsúbulin volt utoljára :o

Vagy Kongot nézünk, vagy előzetes kijelentésemmel ellentétben HP-t :) Narnia jövő héten, de azt már nagyon várom, mert láttam előzetest, és nagyon tetszett. Nem olvastam a könyveket, de majd egyszer. A következő rész, ha elkészül, nem a sorrendben következő lesz, hanem az, amelyikben ugyanazok a gyerekek szerepelnek, mint a mostaniban. Mielőtt még felnőnének, meg szeretnék velük csinálni azt a filmet. Legalábbis ezt olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

What the fuck is "Aranycsirke'???

Tavasszal az RTL magyar helytartója, magyar nevén RTL Klub adta élbőben az oscar díj átadást. Erre fel leutánozták, és saját, magyar oscar díjat alapítottak. Azért lett Aranycsirke, mert a reklámblokkjaikban egy fickó sipoló csikével kommentálta a filmeket, ez volt a csatornán az előzetes. Vicces beszólásai miatt népszerű lett, még a moziban is ezzel reklámozta magát a csatorna.

Mikor reklámozták, hogy ők adják az oscar-t (eddig a HBO adta, azelőtt, meg senki). Akkor ez a csirkés srác ült egy limóban és rácsukta a csirke fejére az ablakot.

Szóval mozikban ki volt téve ilyen szvazólap, amin az elmút naggyából 10 év filmjei voltak, és azon lehetett szavazni. Akárkinek. A legtöbb 5 szavazatot kapó lett a jelölt. Akikre aztán sms-t is lehetett küldeni. Aztán nyert valaki.

SZóval ez egy közönség díj.

Két kategória volt legjobb film és színész. Jelöltek azt hiszem, A miniszter félre lép, Valami Amerika, Kontroll, Üvegtigris, Magyar Vándor. A győztes 50 millát(forint :o ) kap, de a következő filmjére kell költenie. Kontroll nyert

Színész: Koltai Róbert lett. 3 milla a nyereménye.

Bővebben:http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/acs1022/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

What the fuck is "Aranycsirke'???

Tavasszal az RTL magyar helytartója, magyar nevén RTL Klub adta élbőben az oscar díj átadást. Erre fel leutánozták, és saját, magyar oscar díjat alapítottak. Azért lett Aranycsirke, mert a reklámblokkjaikban egy fickó sipoló csikével kommentálta a filmeket, ez volt a csatornán az előzetes. Vicces beszólásai miatt népszerű lett, még a moziban is ezzel reklámozta magát a csatorna.

Mikor reklámozták, hogy ők adják az oscar-t (eddig a HBO adta, azelőtt, meg senki). Akkor ez a csirkés srác ült egy limóban és rácsukta a csirke fejére az ablakot.

Szóval mozikban ki volt téve ilyen szvazólap, amin az elmút naggyából 10 év filmjei voltak, és azon lehetett szavazni. Akárkinek. A legtöbb 5 szavazatot kapó lett a jelölt. Akikre aztán sms-t is lehetett küldeni. Aztán nyert valaki.

SZóval ez egy közönség díj.

Két kategória volt legjobb film és színész. Jelöltek azt hiszem, A miniszter félre lép, Valami Amerika, Kontroll, Üvegtigris, Magyar Vándor. A győztes 50 millát(forint :) ) kap, de a következő filmjére kell költenie. Kontroll nyert

Színész: Koltai Róbert lett. 3 milla a nyereménye.

Bővebben:http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/acs1022/

 

Woww! :o Nem gondoltatok még arra, hogy kéne indítani nálatok egy forradalmat? :o

Jah és a Kontroll tényleg jó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kis film ajánló:Walk the Line! Johnny Cash életét követi a kezdetektől a Sun Records-os időszakig mikor Elvis-el v. Jerry Lee Lewis és ergyebek melett készített albumot. Az idei év legjobb drámája. Mindenki aki szereti az életrajzi és zenés filmeket azoknak nagyon ajánlom. A Doors a Ray és az Almost Famous-t szeretőknek pedig kötelező!!! (csak jönne már a DVD! :o )

 

Szereplők:Joaquin Phoenix, Reese Witherspoon, Robert Patrick

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idén bemutatott filmeket nehézkesen tudnám rangsorolni, mivel nagyon keveset láttam közülük, ezért inkább azokról a filmekről irnék, amiket 2005-ben láttam először és nagy hatással voltak rám. Szóval ime az idei top15-öm, rangsor nélkül, inkább csak felsorolás-szerüen:

 

-Magasfeszültség (Haute tension) (Az elmúlt 15 évben nem csináltak ilyen jó slasher filmet, mint amilyen ez. Brutális, sokkoló, hangulatos és a sokat szidott befejezés is nagyon rendben van nálam. Pont jókor jött ez a film, mert épp kezdtem kiábrándulni a horror-filmekből, de ez vissza hozta a hitem :o)

 

-Amélie csodálatos élete (Jeunet a meglehetősen gyenge Alien 4 után visszament Francia honba és megcsinálta ezt a tüneményes komédiát, ami amellett, hogy mosolyt csal az arcokra, még gyönyörű viziuális megoldásokkal is gyönyörködtet. Ha bármikor rossz hangulatom van, csak ezt a filmet kell elővennem és máris jobban érzem magam :))

 

-Arábiai Lawrence (Spielberg szerint ez minden idők legjobb filmje; s a mester valóban nem beszél butaságokat... ha nem is a legjobb, de mindenképp az élmezőnyben van a helye. Az Arábiai Lawrence egyszerre az egyik legmonumentálisabb és az egyik legszemélyesebb film. 'Gyönyörű' történelmi film az I. világháborúról és egy emberről, aki megváltoztatta egy háború menetét)

 

-Holtak hajnala - 2004-es rendezői változat (alább már Priest dicsérte ezt a filmet a készülő '300' film kapcsán. Nos eme film alapján Zack Snyder tényleg minden bizalmat megérdemel. Ilyen brutális stúdió film még sosem készült Hollywoodban... s bár szentségtörésnek tünhet, de szerintem simán jobb az eredeti Holtak hajnalánál is. Nálam közvetlenül a "28 nappal később..." után a legjobb zombifilm)

 

-Adaptáció (és még mondja valaki, hogy amerikában nem csinálnak eredeti és ötletes filmeket! Az adaptáció alaposan felforgatja mindazt, amit a hagyományos dramaturgiáról gondoltunk. Az egész úgy kezdődött, hogy Charlie Kaufman, miután befutott a 'John Malkovich menettel', fel lett kérve egy adaptációra. Egy olyan könyvet kellett adaptálnia filmre, ami egy virágról szól... elég nehéz feladat... és most itt nem a film készüléséről beszéltem, hanem a tartalmáról. Kicsit zavarós? Akkor nézze meg mindenki maga :D)

 

-Isten városa (Ha mást nem, hát azt biztosan megtanulja az ember ezután a film után, hogy Braziliában, nem csak szappanoperákat gyártanak és még véletlenül sem fenékig tejfel az élet odaát - najó ezt nem is gondoltuk. A film Rio de Janeiro nyomor-negyedébe invitálja a nézőt, ahol már a tizenéves kiskölkök kezében is pisztoly fityeg és ahol az átlag-életkor, alig éri el a 30-at. Brutális, s emellett rendkivül hatásos film, melyben a legtöbb mellékszerepet, valóban a nyomor-negyed lakói játszák)

 

-Nagymenők (Ha valaki szereti a gengszter-filmeket, akkor nem árt, ha ismeri a Keresztapa trilógiát, viszont közvetlenül utána illik pótolni a Nagymenőket is. A Keresztapa teátrális hangulata mellett a Nagymenők sokkal reálisabbnak és egy leheletnyivel talán durvábbnak is láttatja a gengszterek mindennapjait. Scorsese őrületes tempóju filmje egy pillanatra sem ül le; s szinte elrepül a két és fél órás játékidő... egyébként meg Joe Pesci a legdurvább gengszter, akit valaha a vásznon/képernyőn láttam :D)

 

-Star Wars III (Minden idők legjobb sorozatának legjobb darabja... bővebben majd az ide vonatkozó topicban :o)

 

-Rekviem egy álomért (Talán túlzás a jó filmek közé tenni, mégis azt kell mondjam, hogy egy film se volt akkora hatással rám az idén az új SW-n kivül, mint ez. Aronofsky drog-filmje sokkolja az embert, szó szerint :o )

 

-Sin City (a legtökösebb képregény-film, amit valaha csináltak; itt minden nő kurva és minden férfi igazi macsó-hős, aki akár 5-6 rendőrt is pillanatok alatt elintéz... ráadásul még a legapróbb mellékszerepekben is világsztárok bukkannak fel, s a vizualitás is egészen egyedülálló... mi kell még? :D)

 

-Batman: Kezdődik! (amikor először láttam nem voltam tőle elájulva, aztán újranéztem és újraértékeltem. Nehezemre esik kimondani, de tényleg jobb valamivel a régi Tim Burton-ös Batman filmeknél. Ezuttal tényleg megtudjuk ki bújik meg a maszk mögött és végre tényleg mélységet kap a karakter; s mindemellett ott van a remek hangulat, nomeg a befejezés, ami szerint a következő részben számithatunk Joker felbukkanására... várjuk :o)

 

-Millió dolláros baby (Clint Eastwood legújabb mestermunkájáról kész bűn bármit is elárulni, mert azzal csak leromlik az élvezeti értéke, azoknak, akik nem ismerik. Inkább üljön be mindenki rá, úgy, hogy látni fog egy jó boxolós filmet, aztán ámuljon... mint mondottam volt: mestermunka!)

 

-2001: Űrodüsszeia (Kicsit szégyellem, de egészen egy héttel ezelöttig nem láttam Kubrick klasszikusát. Sokat hallottam és sokat olvastam róla, de a végső találkozás sokat váratott magára. Ha Ody nem gyözköd, talán most se látom. Nagy kár lett volna, ugyanis ezaz egyik legjobb sci-fi, amit valaha csináltak. Végre egy film, ami megadja az űrnek azt a néma nyugalmat, ami kijár neki. S bár rendkivül lassan halad előre a film, mégsincs egyetlen unalmas perce sem)

 

-Nyugaton a helyzet változatlan (1930) (Nem vagyok túl nagy véleménnyel a régi háborús filmekről. Legtöbbjük a gyenge megvalósitás miatt inkább mosolygásra késztet, semmint izgalomra. Valoszinüleg épp emiatt ért sokként ez a '30-as alkotás, ami simán megállja a helyét bármelyik mai háborús film mellett. Sőt, ami a mondanivalóját illeti ez sokkal közelebb áll hozzám, mint bármelyik modern alkotás. A háborús jelenetek pedig bármilyen hihetetlenül is hangozzék: egyszerüen lenyügözöek)

 

Edit: Véletlenül lemaradt még egy. Szóval:

 

-Világok harca: Spielberg, mint a szórkoztató filmek királya végre visszatért. Az utobbi időben föleg súlyos mondanivalókkal vagy habkönnyű komédiákkal volt elfoglalva, ám ezuttal megint kézbe vette az ILM gárdáját, hogy elkészüljön az év egyik leglátványosabb és legszorakoztatobb filmje, melyben remekül adagolja a feszültséget Spielberg úr. Honnan jönnek, miért jöttek a földönkivüliek? Nem tudjuk, ahogy a kisember sem tudja. Csak egy valamit tud: hogy bármi áron, de menekülni kell...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép összefoglaló!

Én csak azzal nem értek egyet, hogy a Millió dolláros baby az év egyik legjobb filmje.Nekem valahogy nem jött be.Meg talán a régi Tim Burton-ös Batman film jobban tetszett.Az Arábiai Lawrence-t még nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én "év filmjeim" (rangsor nem lesz mert az baromság-főleg, ha kül. műfajú filmekről van szó):

 

The Descent:az elmúlt 20 év legjobb legfélelmetesebb horrorja, fantasztikus szinészekkel, és párbeszéddel. Neil Marshall a jövő egyik legnagyobb rendezője lesz (ha már nem az).

 

Star Wars EpIII mit mondjak, gyekkori álom valóra válása: egy SW filmben dolgozni!:) Végre a régi hangulat, gyönyörű jelenetek és mindenek felett DARTH VADER

The Land of Dead ez az év szinte minden álmomat valóra váltotta George ROmeroval dolgozni!!!!! A film bemutatta hogy az öreg még mindíg a zombik ura. Okos script gonosz társadalom kritika, mind ez laza vicces előadásmódban! Szuper!

 

Batman Begins tökéletes képregény adaptációkat kaptunk idén ez az egyik. Semmi hozzáfüzni való:hibátlan győzelem! Batman végre újra nem ciki!:o

 

Sin City Tarantino, Miller, Rodriguez, meg szinte mindenki!!!!!! Fantasztikus!

 

Walk the Line mindenkinek akinek van valami fogalma a rock-ról érzi miért eszméletlen ez a film!

 

Jarhead ezt meg kell nézni, nem lehet elmesélni!

KING KONG Számomra az év legjobbja!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

plusz mégkb 50 filmet fel lehetne sorolni 2005 baromi erős volt mondjuk volt rengeteg csalódás: Munich (Spielberg abszolút mértékben megöregedett és elvesztette a varázslatot amivel nagyon sokáig rendelkezett. És számomra ez nagyon szomorú.)

Viszont a jövő év szintén nagyon igéretesnek ígérkezik Fincher újra filmezik, jon M:I3 és még sok más!!!:o Számomra akkor is a legjobb, hogy jön a második lányom januárban :D ! Beindul a ICP digitális osztálya amivel rengeteg időt töltöttem!:o Tavasztól pedig a WETA-nál vagyok egy jó ideig. Szóval mindenkinek NAGYON NAGYON BOLDOG SIKERES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!!!! "Találkozunk" januárban! Viszlát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bass*a meg! tudtam hogy két baromi fontossat kihagytam!!!!

 

Tim Burton's Corpse Bride és aWallace és Gromit mozi: a készítők adtak egy oriási pofont a CG iparnak-az ezerszer eltemetett Stop-Motion bemutatta, hogy sokkal, de sokkal áthatóbb atmoszfériát tudnak teremteni mint a Maya és a Renderman+nem a technika a lényeg, hanem a story és a karakterek. Ezért maximális tisztelet a készítőknek!!!! Reméljük lesz sokkal több ilyen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KING KONG Számomra az év legjobbja!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Számomra akkor is a legjobb, hogy jön a második lányom januárban :o !

 

Nah, a Kong-ot én is láttam szerencsére moziban.1 hibája van a filmnek.NEM VÁGTÁK MEG.Sajnos Kong alig van valamennyit a városban tombolni.Inkább vágtak volna ki a dögunalmas TREX vs. King Kong-okból.Az eleje is nagyon hosszúra sikeredett.Én csalódtam a filmben, a trailer nagyon felcsigázott.De a FX-ek KIB*SZOTT JÓÓÓK!Remélem valaki csinál egy "King edit Kong" vágott verziót mint pl a SW1 Phantom Edit.

 

Gratula a lányodhoz, ha lehet nevezd el Leia-nak! :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

plusz mégkb 50 filmet fel lehetne sorolni 2005 baromi erős volt mondjuk volt rengeteg csalódás: Munich (Spielberg abszolút mértékben megöregedett és elvesztette a varázslatot amivel nagyon sokáig rendelkezett. És számomra ez nagyon szomorú.)

 

És jön állítólag Spielberg egy Mary Poppins remake-el is. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És jön állítólag Spielberg egy Mary Poppins remake-el is. :)

 

Ez valami pletyi lesz, mert az imdb-n nem jelzik. Jelenleg egy Lincoln film és az Indy 4 van beprogramozva neki. Én még nem nagyon csalodtam benne, ugyhogy nagyon várom mindkettőt :)

 

Lehetséges, mert az imdb-n még azt is jelzik ha csak egy szikra esély is van egy filmre.

Indiana Jones IV: Én egy kicsit félek hogy ezt a remek trilógiát elrontja Steve egy rossz folytatással.Azért Harrisson Ford se már a régi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készülőben van egy nagyszabású történelmi film: Macskakő cimmel, amely 1896-ban Budapesten játszodik. A film kedvéért a régi Budapestet digitális munkával fogják feléleszteni. A rendező az a Gazdag Gyula, aki Los Angelesben, a University of California filmszakán tanit játékrendezést, valamint ő az amerikai Sundance filmkészítőműhely művészeti vezetője és a Sundance Közép-Európai Forgatókönyvíró Műhely alapítója.

 

A film egyébként egy regény-adaptáció, melynek története egy gyémánt-rablás körül forog. Én kiváncsian várom... ránk férne már egy jó magyar film. Ilyen szempontból elég rossz évünk volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor én is -Bomarr szabályai szerint :)- összedobok egy 15-ös listát az általam idén látott filmekből, különösebb rangsor nélkül.

 

Aviátor : Martin Scorsese óriási, talán a legnagyobb élő rendező a földön, és a Gangs of New York óta csúcsformában van. Ezt az Aviátorban is bizonyítja.

 

Revenge of the Sith : George Lucas végre valóban visszatért, csak azt sajnálom, hogy épp a legvégére kezdett belendülni. A Saga zárófejezete végre igazán méltó a régi darabokhoz.

 

Sin City : az év talán legnagyobb vizuális csemegéje, igazi áttörés a képregények megfilmesítése terén. Remek rendezés, sok erőszak, sztárokkal zsúfolt casting.

 

Batman Begins : a Sin City mellett az év másik tökéletes képregényadaptációja, ami Rodriguez filmjével ellentétben nem annyira képregényes stílusú, inkább igyekszik a realitásra építkezni. Minden igényt kielégítő blockbuster.

 

Charlie and the Chocolate Factory : az év egyik nagy eseménye Tim Burton visszatérése a tőle megszokott mesevilághoz. A Csokigyár, köszönhetően Burton mester vizuáljainak és Johnny Depp zsenialitásának, igazán egyedülálló módon egyensúlyoz a családi szórakoztatást és a komplett dilinyót elválasztó vonalon.

 

Coprse Bride : Burton másik idei csemegéje, egy stop motion animációs film. Aranyos történet, elképesztő képi világ, remek hangulat.

 

Oldboy : koreai erőszak-mozi, a legjobb fajtából. Ez a film minden szinten a maximumot nyújtja, lenyűgöző, észbontóan eredeti. Amióta ezt láttam, nincs kedvem Tarantino filmeket nézni. AZ ÉV FILMJE!

 

Life Aquatic : Bill Murray új mozija igazán eredeti darab. Én szétszakadtam tőle :D

 

American Astronaut : amíg nem láttam ezt, el sem tudtam képzelni, hogy milyen lehet egy low-budget-rock and roll-sci-fi-musical... De kiderült, hogy egyáltalán nem kellemetlen műfaj :)

 

Ichi the Killer : az Oldboy mellett a másik nagy ázsiai erőszak-pofon. Takashi Miike a lehető legtökéletesebben ültette át a manga hangulatot live actionre. Ez szintén köröket ver Tarantino filmjeire.

 

Samurai Fiction : modern szamurájmozi, fekete-fehérben, pofátlan rock and roll soundtrackkel, vicces hangvétellel.

 

Rabbits : kevés film volt idén, amelyik konkrétan rémálmokat okozott nekem. David Lynch nyulai képesek voltak erre. Ijesztő utazás a tudatallati világába.

 

Zatoichi : Takeshi Kitano remake-je igazán szórakoztató szamurájmozi. Dögös párbajok, modern zene, remek szinészek.

 

Ashes of Time : Wong Kar Wai harcművészeti filmje igazi kincs. Hasonszőrű társaitól megkülönbözteti az, hogy a hősöket úgy jelenti meg, mintha napjaink átlagemberének átlagos problémáival foglalkozna.

 

Down by Law : a három börtöntöltelék röhejes kalandjai Jim Jarmusch tálalásában. Nem mindennapi film ez sem.

 

Uhh - itt abbahagyom, mert még rengeteg nagyszerű filmet láttam idén, ha akarnám sem tudnám mindet felsorolni. De talán ezek voltak a legemlékezetesebbek számomra.

 

A csalódások közül a Broken Flowers-t, a King Kong-ot és a Brothers Grimm-et emelném ki.

 

Ami a jövő évet illeti, a legjobban Martin Scorsese The Departed-jét várom, de jön az új Sin City, Robert de Niro második rendezése (The Good Shepherd), az új Karib tenger-mozi, a The Libertine Johnny Depp-el, Tarantino Inglorious Bastards-ja, Gilliamtől a Tideland, Kar-Wai és Nicole Kidman közös filmje, a Lady from Sanghai és még sok remek mozi...

 

Asszem 2006 jó év lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megpróbálok listát írni az idén látott filmekből:

 

Revenge of the Sith: nálam az év filmje, legnagyobb bajom vele, hogy kihagytak pár jelenetet, amit szerintem nem kellett volna. De ettől függetlenül nálam elsőszámú befutó.

 

Világok harca: tetszetős film, csak ha nem szerepelne benne a kajabálós kislány és nem lenne olyan szirupos vacak a vége, még jobb lenne. Ennek ellenére ez is tetszett.

 

King Kong: rengeteg rossz tulajdonsága ellenére tetszett a film, de puskával se tudnának rávenni, hogy mostanában még egyszer leüljek elé, mert ahhoz túúúúúúúlságosan hosszúúúúú.

 

Batman: Kezdődik!: nem szeretem a képregényfilmeket, de a Batman: Begins! első látásra megfogott és el se eresztett. Nagyon jól sikerült adaptáció és szerintem kenterbe veri az előző Batman filmeket.

 

Sin City: a film, melynek végén egy "Hm..."-n kívül semmi nem jutott eszünkbe, és mindez pozitív értelembe. Lebilincselő film, fantasztikus hangulattal. És én tényleg nem szerettem eddig a képregényfilmeket :)

 

Hellboy: nem egy nagy durranás, de Ron Perlman fantasztikusan alakít szerintem (nehéz elhinni róla, de ő is színpadról szökött színész :)) és már miatta is érdemes megnézni. A szövegek pedig ütősek.

 

Fantasztikus 4-es: ritkán van olyan film, amire azt mondom, hogy egy szereplő miatt érdemes csak megnézni, de ez olyan. Csupán Jessica Alba miatt érdemes megnézni.

 

Fűrész: a legvége akkora durranás, hogy egy dolgot leszámítva évek óta nem leppett meg annyira semmi.

 

Kaptár 2: az első rész tekintetében nem volt nagy csalódás, mert semmi jóra nem számítottam, de jobb lett volna, ha nem látom.

 

Le a fejjel: magyar alkotáshoz képest kellemesen fárasztó film, hasonló kaliberű, mint a Magyar vándor. Ökörködés végig ezerrel.

 

Feketék fehéren: tömény baromság, végig szakadni lehet a röhögéstől.

 

Rrrrrr!!!: az agyrohasztás mintapéldája ez a film, kb másfél óra után órákra totálisan kész lehet az ember, annyira fárasztó film.

 

Zűrhajó: szerintem jobb lett volna, ha el se készül.

 

Kill Bill 1: tipikus Tarantino film, szerintem ennél többet nem is kell róla elárulnom. Talán csak Uma Thurman nem kellett volna bele...

 

Kill Bill 2: lehet, hogy egy filmnek készült, de szerintem a közelébe se ér az egynek.

 

Madagascar: aranyos mese, vicces animációval, jó poénokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.