Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

KI A ****-t ÉRDEKEL AZ OSCAR???? :D  :D  A lényeg, hogy a közönség szeresse a filmet. :wink:

így van, nem is oscar viszonylatban kérdeztem, mert az már rég le van ejtve, hanem szakmai fx díj viszonylatban

 

 

Szinte biztos vagyok az alábbi VES-Visual Effects Society díjjalban:

 

Best Character Animation in a Live Action Motion Picture

Best Visual Effects in an Effects Driven Motion Picture

Best Special Effects in a Motion Picture

Best Matte Painting in a Motion Picture

Best Models and Miniatures in a Motion Picture

Best Visual Effects Photography in a Motion Picture

Best Effects Art Direction in a Motion Picture

Best Compositing in a Motion Picture

Best Performance by an Actor in an Effects Film

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helósztok!

 

Határtalan hülyeségemnek köszönhetően csak most akadtam erre a topicra, kérlek ne haragudjatok, de most nem akarom visszaolvasni ezt az 1500 hozzászólást.

 

viszont szólnék már én is a témával kapcsolatban:

 

Tehát nekem mindenfajta Sci-fi nagyon bejön, de a Star warson kívül a kedvenc filmem a Trainspotting. Elképesztő, hogy mennyi tanúlság van benne. Nekem nagyon bejött a Világok Harca is, bár tudom, hogy sokaknak nem tetszik, nekem viszont nagyon itt van a szívemben.

Ez utóbbiról mi a véleményetek?( lehet, hogy volt már szó róla, akkor bocsi)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én várom már hogy láthassam a filmet.Nekem a trailerek/kémvideók alapján tetszik.De csak itthon a gépen fogom megnézni.Sajna.

 

Valahogy szerintem félelmetesebb ahogy a kígyóktól védte meg a csajt Kong, mint hogy "Bhőőő" dínóktól.De ezt csak trailer alapján mondom.

Adrien Brody-t nem nem nagyon csípem, elég homo képe van. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejött a Világok Harca is

Nekem tetszett az utolsó perceket leszámítva. Mert amikor a makulátlanul sértetlen házból kisétált a makulátlanul sértetlen srác, akit egy makulátlanul szanaszéjjel robbantott csapattal láttunk távozni egy makulátlanul lángerdővé változatott dombon, azt hittem, átfejelem a falat. Amúgy a film többi rész tetszett, főleg a nézőpontja.

 

Fura, mert elég sok kritikában irják, hogy jópár gyenge effekt van a Kong-ban, ami az elözetes láttán nem tünik minden alap nélkülinek. Meglátjuk...

Hát a trailer egyes jelenetei alapján neki ítélném az év legrosszabb animációja díjat. Egy-két helyen egyszerűen borzalmasan festett, mintha egy számítógépes játékról mászott volna le. A PC-n elfogatható lenne, de a mozivásznon siralom. Persze, ez csak a trailer alapján alkotott véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, ez nekem is szöget ütött a fejemben... jéé, mindenhol pusztítás, de az a ház pont nem sérült meg, meg Bobby sem, vagy hogy hívták a srácot. De ettől függetlenül engem is a nézőpontja fogott meg. Hogy itt nem az amerikai elnök intézkedik, hanem egy egyszerű hétköznapi ember próbálja túlélni. És ez is kulcsszó: nem legyőzni akarja őket, hanem túlélni.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a trailer egyes jelenetei alapján neki ítélném az év legrosszabb animációja díjat. Egy-két helyen egyszerűen borzalmasan festett, mintha egy számítógépes játékról mászott volna le. A PC-n elfogatható lenne, de a mozivásznon siralom. Persze, ez csak a trailer alapján alkotott véleményem.

 

A trailerben látható jeleneteket, egy 6 fős csapat rakta össze 5 hét alatt a félig kész animációk felhasználásával.

 

"év legrosszabb animációja díjat" Láttad a Polar Expresst???:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az is pár hetes munka ami a Kong vs. Dinó fightot mutatja be?Mert ott se épp élethű :)

 

Hidd el a moziban eszméletlen. Peter jackson filmjeivel kapcsolatban tudni kell, hogy a bemutató előtt 3 nappa is az utolsó simítások folynak rajta. érdekesmunkamódszer, de baromi ösztönző:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailerben látható jeleneteket, egy 6 fős csapat rakta össze 5 hét alatt a félig kész animációk felhasználásával.

 

"év legrosszabb animációja díjat" Láttad a Polar Expresst???:)

Ühüm, akkor jó. Mert a trailerben nagyon gágyi volt. Majd megsasolom a filmet is azért, hogy lássam, ott mennyire lettek szebbek :D

A Polar Exprest nem láttam, de ezek szerint legalábbis animáció terén nem lehet nagy was ist das...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jópár filmes fórumon csúnyán lehúzták a King Kongot. Jamamurának se tetszett, pedig neki szoktam adni a véleményére. Ezek után egyre kiváncsibb vagyok, hogy milyen lett.

 

Olvastam. Kemény.... Persze csak az számít, saját magunknak hogy tetszik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy kis ízelítő a "Hollywood-i álomgyárból":

A Ghost Rider (amihez nagyon nagyon szép trükköket csináltunk-tényleg!:D )

bemutatóját eltolták 2007 Feb. 16-ra. A hivatalos indoklás:túl sok film lesz jövő nyáron a Sony forgalmazásában (7 darab) és nem akarják versenyeztetni egymással a saját filmjeiket. Ez mind szép és jó, de akkor miért jöttek vissza Sidney-be utóforgatni és új trükköket csináltatni??? Messziről kerüljétek el a nagy ameriki stúdiók producereit mert a gonosz jár velük!:D:D:D

 

P.S.: A Narnia kötelező mindenkinek aki szereti a komoly és szép karácsonyi meséket. Jah és az FX gyilkos! Ha Adamson így folytatja akkor igazán nagy rendező válik belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... hát ez szar. "Az amerikai kritikusok 92 százaléka rajong érte, de a mi szerzőnk szembeszáll a trenddel."

Ez annyira szembeszállt vele, hogy átesett a ló tulsó oldalára és a dög még rá is lépett. Rendesen rákattant Kongobongo hímtagjára, az is szent...

"Tényleg imponáló, hogy olyan magasról szarnak [...] A sztori ekkor pörög, mint dinoszaurusz faszán a stanicli"

Micsoda??? Hát hogy nevezheti magát kritikusnak az, aki ilyen alpári szöveget képes leírni? Ez nem kritika, ez egy borzalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a filmről már vagy "húszezer" éve olvastam először, láttam egy képet is, és még jövőre sem lesz moziban ????!!!!!! Egek!!!!

 

Hát igen, eddig úgy volt hogy jövőre bemutatják, de pár napja felröppent a hír h elhalasztják késöbbre... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy olyan érzésem van, hogy olyan lesz mint a Spawn, óvodásoknak csinálják. :D

(ellenben a Spawn soundtrack-al, mindenki figyelmébe ajánlom, nagyon komoly filmzene, ergo jobb, mint az egész film. :D )

 

Jó kis film lesz ez hidd el. Cage még nem igazán szerepelt szar filmben. Sőt... :wink: Pont most szedtem el a Spawn-t. Jujjj. Jobbra, sokkal jobbra emlékeztem. Akkor nekem király volt, most már inkább vicces... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.