Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nekem a terminátorral kapcsolatban olvasott kedvenc véleményem:

 

"Ez a film egy sz*r. Kezdjük ott, hogy a szuperokos fémből készült gépek golyószórók révén akarják kiírtani az emberiséget ahelyett, hogy kiengednének a szabadba valamilyen mérgesgázt, amit úgy is csak az emberek tudnak belélegezni!"

 

:lol:

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AT-ST simán legyűri :D

Nem kizárt.

Már előre félek hogy lesz 10-20 év múlva Avatar vs SW film :D

Ha már szegény Alieneket össsze eresztették a Predekkel. :P

Na ott aztán gyepálhatná egymást AT-ST , AMP powersuittal, ewok na'vival, birodalmi RDA katonával.

Durva zúzás lenne :P:lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezt vajon a marcona kétajtós kredencek gépfegyvereinek célkeresztjében aláírt "titoktartási és ajnározási" szerződés előtt vagy után mondták? :P

:lol:

 

Száz évente ha 5-6 ilyen film készül.

Hé, a mozi csak bő száz éves csupán :D:P Majd térjünk vissza a témára 500 év múlva :D

Egyébként tényleg nagy film a Volt egyszer egy Vadnyugat :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, miért, miért????

 

Miért kell mindig mindent fikázni... áhh mintha fikázás nélkül már létezni sem lehetne. Te jó ég, amit átéltem az SW Prquel trilógiáva kapcsolatban (divatfika halmok) az most jönni fog T4-re is, mit jönni fog, már itt is van. A linkelt csodálatos "kritikák" és a nagytudású vélemények .... ez valami elképesztő.

 

Ezt is el lehet olvasni!

 

A kritika még csak csak elmegy... de a kommentek itt is... ehh, inkább nem minősítem mert még az Ő szintjükre süllyednék én is! Ami viszont mindenek a teteje, hogy akik normális és emberi hangnemben írtak az alpári és divatfikázó emberek hozzászólásai "ellen"... hangsúlyozom, a stílussal volt bajunk nem a véleménnyel.... a blog gazdája azonnal moderálta vagy törölte a kommenteinket, egy idő után pedig bannolta a hozzászólási lehetőségeinket!

Az ilyenhez is csak gratulálni tudok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

JAKE:38- ezredszer mondom el. hogy az Avatar se látványban ,se történetben meg sem fogja közelíteni az SW-t.Milyen látványt vársz a teljesen élethű EP3 után??

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Jake 39 ezredszerre is fel fogja fogni, nem ostoba. Amúgy az ep3-nál nem nehezebb látványosabbatt csinálni, mivel lassan három éves film, és a fejlődés nem állt meg azóta. Már a Star Trek is modernebb trükköket vonultat fel, és a TS-ben is valamivel jobban festett az "arcot arcra" helyezés, mint az ep3-ban. És történetben sem nehéz felülmúlni, mert azért nincs agyonbonyolítva egyik SW sem. Csak remekül van elmesélve és összerakva.

 

Ami a Dunába lövést illeti: még én estem át a ló túloldalára? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. T'od, a negyedik sör után Power gomb, esetleg totál áramtalnítás. :)

 

Amúgy csípem ezt a Filmbuzis oldalt, nem egyszer törölt ez a human gyerek. Marha emberséges mit ne mondjak. Ahogy nézzem még a tegnapi hsz-em ott virít, Madness néven.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie. T'od, a negyedik sör után Power gomb, esetleg totál áramtalnítás. :)

 

Amúgy csípem ezt a Filmbuzis oldalt, nem egyszer törölt ez a human gyerek. Marha emberséges mit ne mondjak. Ahogy nézzem még a tegnapi hsz-em ott virít, Madness néven.

 

 

Nem ittam semmit.Tegnap este baromi rossz kedvem volt, kicsit érzékenyebb voltam.Sorry.Ezért is jöttem fel ma reggel, amit sosem teszek, hogy mentsem a menthetőt.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ittam semmit.Tegnap este baromi rossz kedvem volt, kicsit érzékenyebb voltam.Sorry.Ezért is jöttem fel ma reggel, amit sosem teszek, hogy mentsem a menthetőt.

Harag nincs, nyugi, de máskor légyszíves inkább először egy papírlapra írd le a hsz-edet, oszt utána olvasd fel hangosan magadnak. Tuti a kukába fogod utána hajítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell mindig mindent fikázni... áhh mintha fikázás nélkül már létezni sem lehetne. Te jó ég, amit átéltem az SW Prquel trilógiáva kapcsolatban (divatfika halmok) az most jönni fog T4-re is, mit jönni fog, már itt is van.

Erre utaltam egyik nap, miszerint ep1 fílingem van a filmmel kapcsolatban. Egy régi sztori új fejezete, stb.

 

JAKE:38- ezredszer mondom el. hogy az Avatar se látványban ,se történetben meg sem fogja közelíteni az SW-t.Milyen látványt vársz a teljesen élethű EP3 után??

Miből gondolod, hogy nem fogja az SW-t megközelíteni? Szerintem igenis meg lehet, és 20 év múlva fogunk még róla beszélgetni, hogy mekkora volt már a bemutatókor :) Legalább is jó lenne ha megközelítené ezt :o Lehet másért is rajongani, de ami friss, arról csak sok idő után tudjuk megmondani majd, hogy kiállja-e nálunk az idő próbáját. De ez már elhangzott lejjebb is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy csípem ezt a Filmbuzis oldalt, nem egyszer törölt ez a human gyerek. Marha emberséges mit ne mondjak. Ahogy nézzem még a tegnapi hsz-em ott virít, Madness néven.

Nem meglepő, hiszen a címben is benne van, kik üzemeltetik :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már alig várom amikor majd azok, akik az EP III.-ban hőbörögtek a CGI-ik miatt, hogy fogják éltetni az Avatar trükkjeit. Van egy olyan érzésem, hogy a csordaszellem fog érvényesülni, lesz egy "divatmajom-blogkirály" és a csorda vele fog tartani mert azt hiszik, hogy menő amit mond. Hány de hány ilyen van!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az EpIII trükkjei messze nem tökéletesek, ha mostanában készült volna el akkor jobban nézne ki.

És azt nem nagyon értem frenkie hogy miből gondolod hogy mind történetben, mint látványvilágban alul fog maradni az Avatar. Kétlem hogy akkor hatása lesz a világra mint a negyedik résznek anno még '77-ben, de eddig nagyon biztatóak a beszámolók az Avatarról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak idején ugye milyen forradalmi volt a T2 cseppfolyós T1000-ének a megjelenítése. A korszak csúcskirály effektje ami előtt hasra borult mindenki :) Mellékesként hozzáteszem, hogy viszont az autós jelenetek úgy a harmincas évek odavetítős trükkjeit hozta. :) De semmi gáz, a vérrajongóknak akkor is az volt a mennyei manna, a Salvation CGI Arnold feje meg elmehet a rákba mert olyan sz*r. :o

 

Én nem nagyon tudok belekötni az EP III trükkjeibe, egyedül egyszer bántotta a szemem, egy háttérben elgyalogló klón idióta, suta menése, de ezen kívül profi meló volt az ILM-től. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon tudok belekötni az EP III trükkjeibe, egyedül egyszer bántotta a szemem, egy háttérben elgyalogló klón idióta, suta menése, de ezen kívül profi meló volt az ILM-től. :)

Hát azért a 200 kilós duracél és a homokzsák a.k.a. Obi-Wan esete az Invisible Handen eléggé..fura. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon tudok belekötni az EP III trükkjeibe, egyedül egyszer bántotta a szemem, egy háttérben elgyalogló klón idióta, suta menése, de ezen kívül profi meló volt az ILM-től. :)

Ez vitathatatlan, bárbakik azért akadnak (az én kedvencem, mikor egy klón kezében kicserélődik a fegyver egyik jelenetről a másikra :) ), de az mindenben van. Viszont azért a kor előrehaladása miatt nem felülmúlhatatlan. 2005-ben az ep3 volt a csúcs, az fix, mint ahogy minden SW a csúcsot képviselte trükktechnkailag az adott évben. De ma már azt mondom, hogy a Star Trek a csúcs. És az is ILM, ergo az ILM a csúcs forever :o Viszont lehet decemberben az Avatar lesz a csús, ami ösznépi trükkorgia lesz, az is biztos, hiszen abban benne van az ILM és a Weta, meg még a Stan Winston Studio is.

 

A T2-ben a vetített háttér viszont tényleg nagyon durva volt. '86-ban az Aliensnél még elment (sőt, a technológia profi szintű kivitelezése volt), de '92-ben már abszolúte nevetségessé tette azokat a jeleneteket (és kivitelezésében is elmaradt az Alienstől).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.