Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na hogy ne legyen itt Star Warsos vita party... ha igen jó lesz az AVATAR, hányszor tervezitek megnézni moziba? :evil:

Ha lesz elég pénzem és a film is jó lesz, akkor többször.

Én csak a TDK-t és az SWIII-at láttam többször moziban, mindkettőt háromszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na hogy ne legyen itt Star Warsos vita party... ha igen jó lesz az AVATAR, hányszor tervezitek megnézni moziba? :evil:

A fene tudja, de szerintem kétszer tuti összejön, de akkor legalább olyan jónak kell lennie, mint az ep2-nek és a Star Treknek. Azokat láttam kétszer (az ep3-at már négyszer láttam moziban :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háttérfelvételek azért voltak, azokat nem géppel készítették el :evil: (SW.hu 2004-07-19.-ei híre jut így hirtelen eszembe)

A másik meg az, hogy a rendezőn múlik, hogy a szinész hogy tud a greenscrennnel megbarátkozni. Rodrigez Sin City-én nem látszik, hogy a szinészeknek marha nagy aggodalmat okozott volna a zöld hátteres munka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel már annyi jóságot mondtak az Avatar filmkészítési technikájáról, alig várom, hogy kezem közé vegyem a 2-3 lemezes extra kiadású DvD-t :evil: És azon jól megnézzem az Így készült extrákat :P:D

Gondolom mást is érdekelnek majd a film extrái :D A werkfilmek stb, hogyan kezdődött az egész, mi történt a forgatáson stb. Ezek a legjobb részek, ezeket imádom megtekinteni :D

 

Arra is kíváncsi leszek, mennyi díszletet húztak fel a film kedvéért. A pandorai dzsungel gondolom full CGi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake, csak el ne bízd magad. Lehet, hogy egy 990 Ft-os 1 lemezest kapsz amin az extra annyi lesz, hogy kiválaszthatod a nyelvet :D

 

Amúgy ha már ennyit írtál róla, szerzek majd premier előtti vetítésre jegyet és megnézem majd :evil: az legalább ingyen van :D

Ha tetszik, megveszem DVD-n

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy meg se jelenik kis hazánkban :D

Ilyet azért ne feltételezz :evil:

 

Amúgy ha már ennyit írtál róla, szerzek majd premier előtti vetítésre jegyet és megnézem majd icon4.gif az legalább ingyen van icon18.gif

Phobos szerezhetnél itt néhányunknak ingyen jegyet majd, és meghív Oldie pár sörre :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos szerezhetnél itt néhányunknak ingyen jegyet majd, és meghív Oldie pár sörre :D:D
Nem pálya, csak szóljatok majd, mert kimegy a fejemből.

 

Még valami: Oldie-t nem viszem, ront az imidzsemen :evil:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az számomra érthetetlen hogy pl. a klónharcosokat mi a fenének kellett számítógéppel megcsinálni, amikor foghattak volna pár jelmezt és meg van oldva a dolog.

Remélem, Ody nem nyúvaszt meg Nálad jobban, mivel nekem is mindig érthetetlen volt ez digi klónok cucc :D Pedig én nem is foglalkozom semmiféle blogbejegyzésekkel, a saját fejemből jött a vélemény :evil:

 

... ha igen jó lesz az AVATAR, hányszor tervezitek megnézni moziba? :D

Ha nagyon-nagyon, akkor kétszer tuti :D

 

Mivel már annyi jóságot mondtak az Avatar filmkészítési technikájáról, alig várom, hogy kezem közé vegyem a 2-3 lemezes extra kiadású DvD-t :D

Gondolom mást is érdekelnek majd a film extrái :D

Nézd, ez hosszú film lesz, ergo két lemez eleve a filmnek, ha jó minőségben akarják megcsinálni (lásd LOTR bővített verzió), és akkor még két lemez dukál a rengeteg extrának, ami egy ilyen filmnél elvárás :P Szóval lesz az 4 is, legalább is kellene annyi :D

 

Még valami: Oldie-t nem viszem, ront az imidzsemen :D

Öööö.... én azért mehetek? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, Ody nem nyúvaszt meg Nálad jobban, mivel nekem is mindig érthetetlen volt ez digi klónok cucc :D Pedig én nem is foglalkozom semmiféle blogbejegyzésekkel, a saját fejemből jött a vélemény :D

Számomra is érthetetlen (és mivel én már sokszor leírtam ezt, nem ér megnyúzni :evil: ), viszont az is tény, hogy a klónok az egyetlen CG-k, amikről nem szúrtam ki, hogy azok. Fel sem merült, amíg a starwars.hi-n nem olvastam valakitől. Így egy percig sem fogok emiatt csúnyán nézni.

Mondjuk érdekes lenne egyszer kihúzni Lucasból, miért akarta így, mert ugye anno, mikor még Priest összehozta a chatelést John Knollal, ő is azt mondta, hogy nem úgy akarták eredendően megoldani, csak Lucas CG-vel akarta, de nekik sem indokolta meg. Lehet azt akarta elkerülni az ősszakállas mesélő, ami az ep4-5-6 forgatásán is a fejfájást okozott neki, nevezetesen, hogy a rohamosztagos jelmezekkel csak gond volt. A statiszták alig láttak benne valamit (ominózus lefejeléses incidens emiatt volt, de máskor is ki lehet szúrni, hogy egy statiszta késve reagál, mert nem lát), illetve a "páncéllemezek" szélei össze-vissza vagdosták a statisztákat, mert annyira vékonyak voltak (és a statiszták állandóan sírtak-rítak emiatt a három film alatt), ráadásul könnyen sérültek ezek a jelmezek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Bay a Transformers filmekről

http://www.sfportal.hu/michael-bay-a-trans...filmekrol.scifi

Egy kérdés erejéig kitért a Transformers 3 lehetséges 3D-ben történő leforgatására is. Ha ő rendezi, nem fog 3D-ben forgatni, mivel ez a technológia szerinte csak egy jó reklámfogás, parasztvakítás, mely még az alkotót is korlátozza.

Vajon igaza van e :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Michael Bay a Transformers filmekről

http://www.sfportal.hu/michael-bay-a-trans...filmekrol.scifi

 

Vajon igaza van e :)

Nos csak röviden. Akkor valszeg Cameront nagyon korlátozta a 3D technika az Avatarnál. Teljes mértékben. Szegény :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszer, mint minden filmet.

Na oks, az SW 3-at kétszer néztem meg. :)

Én nem is tudom hányszor néztem meg. 10-nél többször biztos. (Moziban 1-szer, a többi alkalom videón volt.)

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A wookieepediahoz hasonlóan lesz pandorapedia is!

http://www.pandorapedia.com

Micsoda zseniális ötlet!! :):)

Természetesen az Avatarról van szó. :P

Az Avatar csak a Pandorán fog játszódni? Esetleg a folytatásokban nem lesz más bolygó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről Dr. House egy idevágó mondata jut eszembe:

 

"Jogos. Minek is gondolkodnánk egy ismeretlen betegségről, amikor gondolkodhatunk egy ismeretlen betegség új vállfajáról is..."

 

Kit érdekelnek a folytatások, amikor még egy posztert sem láttunk az első részről? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.